Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetne megváltoztatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megváltoztatni a házasságunkat?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem...

Régen nagyon jó volt a kapcsolatunk, szinte hibátlan. Anyagilag is nagyon jól álltunk, nem szórtuk a pénzt de mindent megvettünk. A második gyerek születése után elvesztettem a munkámat, utána ő is. Én találtam újat ahol nem kerestem jól és sose voltam itthon, utána ő is talált, én felmondtam és találtam másikat ahol jelenleg is dolgozom. Az elején többet kerestem, most meg nem, ráadásul éjszaka kell dolgoznom így elkerüljük egymást, nagyon keveset találkozunk de azalatt a kevés idő alatt is csak veszekszünk mert mindketten ki vagyunk merülve, meg ezek a mindennapok plusz a két kisebb gyerek is ott van. Szeretem amúgy a gyerekeimet, annyit foglalkozok velük amennyit tudok. Nincs lehetőségem új munkát keresni. Illetve kerestem de nem találtam.

Elkövettem egy iszonyatosan nagy hibát. Elkezdtem inni az alkohol nagyobb mennyiségben amúgy sincs rám jó hatással de az állandó veszekedés, anyagi problémák rátettek még egy lapáttal. Úgy nézett ki egy napom, hogy dolgoztam, ittam, aludtam. Ez így ment kb 1 hónapig de már nem csinálom. Ez annyira tönkretette a kapcsolatunkat, hogy már egyáltalán nincs kedvünk egymáshoz de válni nem akarunk (úgyhogy ezen kívül valami mást mondjatok). Heti egyszer, max kétszer van egy kis időnk egymásra és akkor se szexelünk mindig. Elkezdtünk higgadtan beszélgetni, hogy ez így mennyire nem megy és bevallotta, hogy nem tehet róla de kezd szerelmes lenni az új szomszéd csávóba. Nem hibáztatom mert igazából én is vonzódom valakihez de csak testileg és próbálom elfelejteni. Bármit képes vagyok megtenni azért, hogy együtt maradjunk csak nem tudom, hogy mit lehetne. 10 éve vagyunk házasok. Valamit még érzünk egymás iránt, ez nem szerelem hanem valami más de én nem tudnék nélküle élni, elmondása szerint ő se nélkülem csak valami nem jó közöttünk. Szerintetek hogyan lehetne megváltoztatni az egészet?



2013. júl. 27. 22:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezô!

Minden tiszteletem a tiéd! Sok ilyen ffi kellene mint te, aki megszeretné menteni a házasságát.

Nem másik nôt keres "pótolni" a hiányt, és nem a bíróságra szalad válás ügyben.

Sok szerencsét, remélem sikerül a házasságod!

37/N

2013. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Előre is sajnálom!


nem tudnátok megoldani ,hogy a gyerekeket 1-2 napra vagy legalább egy estére lepattintani a nagyszülőkhöz , barátokhoz ,egyéb rokonokhoz vagy bárkihez aki vigyázna rájuk egy kicsit amíg ti otthon vagytok átbeszélitek jó alaposan a dolgaitokat, vacsiztok egyet , vesztek egy fürdőt vagy filmet néztek elfoglaljátok magatokat és egy kis időt tölthettek kettesben.


Nyilván ez nem hozhatja rendbe az anyagi gondokat de talán kitisztul egy kicsit az ég!

2013. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!