Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Legyen gyerek vagy ne legyen:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen gyerek vagy ne legyen: mit gondoltok? Hogyan lehet jó kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés

Lányunk 2 éves, családon belül újra és újra szóba kerül a kistestvér. Én nem szeretnék több gyereket, eddig a férjem is egyetértett. Most viszont ő is mondja, hogy jó lenne még egy gyerek.


Úgy érzem, csak azért változott a véleménye, hogy leszálljanak rólunk. Azért akarja, mert telebeszélték a fejét hogy a kistesó kell, különben lelki nyomorék lesz a gyerek, tönkretesszük az életét stb.


Mit gondoltok? Engedjek a férjemnek?


2013. júl. 19. 09:39
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
79%

Aki azt írja, hogy bezzeg neki nem születik gyermeke, azt megkérdezem: ha most a kérdező mégis szül, akkor lesz neki is?


Kérdező, ha te most nem akarsz, akkor ne legyen második gyermek. Te pontosan tudod, hogy mennyi munka, áldozat, fáradtság egy gyermek, hát még kettő. Szóval ne engedj a család zsarolásának, ez a ti kettőtök döntése! A férjed pedig ne akarjon másnak megfelelni, csak magatoknak!

2013. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen. A család többi tagja meg szüljön maga gyereket.
2013. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Honnan jött ez az ordas baromság hogy az egykék lelki nyomorékok? O.o
2013. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 éves.Még most is azt gondolom hogy mi egy 3 tagú gyönyörű,szerető család maradunk,mert egyszerűen nem tudom magamat rá venni hogy szüljek.A férjem kint dolgozik külföldön és ez az élet fintora mert nálunk is meg van az anyagi háttér de egyedül nagyon nehéz még ezzel az eggyel is.D
2013. júl. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Keveset vagyok a férjemmel és igen önző vagyok mert azt a kis időt nem akarom elvenni magunktól.Így szeretem az életünket ahogy most van.Aztán majd az élet hozza a többit.

Lehet hogy te is meg én is meggondoljuk magunkat mikor a gyerekek nagyobbak lesznek.

2013. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Én is azok közé tartozom akinek nem adatik meg , hogy gyereke lehessen. De had döntse már el a kérdező, hogy akar e még egy gyereket vagy sem.


Csak mert nekem minden vágyam legalább 1 gyerek, attól még neki teher lenne egy nem várt terhesség. És ha nem várják, nem biztos hogy tudnák ugyanúgy szeretni, tehát, ha nem biztosak a gyereket illetően, ne vállalják be. A családnak meg semmi köze hozzá.


Én is ki tudok akadni mikor egy egy családi összeröffenésen kérdezgetik, hogy ééééésss mikor lesz gyerek...


Az ég világon semmi közük hozzá és rohadtuk tolakodónak tartom az ilyet! Főleg mivel e nélkül is szarul érzem magam hogy nem lehet gyerekem. Hát ha még emlékeztetnek is rá.


27/N

2013. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!