Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban flörtölgetés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban flörtölgetés, kokettálás, elnézhető vagy indokolt az elválás?

Figyelt kérdés
nálatok mi számít megcsalásnak?

2013. júl. 12. 20:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Részemről a flört addig oké, az én felfogásom alapján, amíg egy másik érezteti velem, hogy bejövök neki, kedves hozzám, mosolygós. Bár azzal mindig kedvesebb az ember a másik nemből, aki szimpatikus neki. De ennyi. Ezért a férjemre sem haragudnék.
2013. júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%
én is szoktam "flörtölgetni", ha a barátnőimmel elmegyünk bulizni. Jön egy fiú, hogy mi van csajszikák, elkezd velünk dumálni, és mi húzzuk az agyát, vagy odajönnek, táncolok, ha felkérnek, de ennyi. Szerintem ez nem megcsalás, belefér. A gond valóban ott van, ha a férjed komolyan gondolja.
2013. júl. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%

Eleg szomoru h kapcsolatban vagy es mas pasiknak "huzod az agyat"....

Es foleg szomoru h van akinek ez termeszetes dolog!........

Ha van palim vagyok annyira buszke, es tisztelettudo, ha esetleg vissza jutna a fulebe, maximum azt hallja h kirohogtem, v elkuldtem a fenebe! De ha singli vagyok akkorb"sem allok ossze mindenkivel v akarkivel"

Szoval szerintem erre azert ne legyel olyan nagyon buszke...

2013. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
35%

ha diszkréten csinálja az illető akkor még belefér, hiszen ez legyezgeti az önbizalmát, okoz pár kellemes percet, aztán el is van felejtve, mindenki megy a dolgára.

ha feltűnően, tahó módon, ne adjisten a párja előtt flörtöl valaki mással, akkor nem azért dobnám ki mert jaaaj, megcsalás meg kutyafüle, hanem mert nincs kedvem egy suttyó barommal együtt lenni.


néha én is olyan kedvemben vagyok, hogy poénkodunk a kollégámmal, de a külvilág számára is nyilvánvaló, h ez csak kőkemény fikció, addig nem mennénk, h puszit adjunk egymásnak, nemhogy többet.

2013. júl. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!