Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban flörtölgetés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban flörtölgetés, kokettálás, elnézhető vagy indokolt az elválás?

Figyelt kérdés
nálatok mi számít megcsalásnak?

2013. júl. 12. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Minek házasodsz ha flörtölni akarsz másokkal?Neked hogy esne ha a párod csinálná?
2013. júl. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

bocsánat.

én vagyok a feleség és a férjem teszi ezt.

2013. júl. 12. 20:37
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ mire megy ki a játék. Mert van jópofáskodás, mint amit egy vicces szerelő tesz velem, bókolgat, de csak hogy jobb kedvünk legyen, és esze ágában sincs semmire jutni, csak így akar kedves lenni. És van amikor tényleg csak rajtam múlik hogy tovább jutunk-e. Ha a férjed az előzőt műveli, és minden nővel általában ugyanúgy viselkedik, vagyis nem is lehet komolyan venni a bókjait, akkor nincs gond. A gond akkor van, ha valóban a nőn múlik hogy lesz-e több is, és nem a férjeden.
2013. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mennyire olt ilyen régen is, és mennyire komoly
2013. júl. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Van olyan, akiknél belefér, nálunk pont nem. Nem hiszem, hogy azonnal válóok lenne, de hosszútávon szerintem nem tudnám elfogadni.
2013. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Az első miért van lepontozva?Vagy ide a megcsalók jönnek?Rohadtul nem elfogadható az,ha valaki a házasságon belül más nők után kacsingat,eljut a flörtig.Később mi lesz?Le is fekszik valakivel?Ha nem javul a helyzet,akkor menjen ahova akar.
2013. júl. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
En tuti szakitanek. Megalazo, megis mit gondolhat milyen no lehet a feleseg ha mellette flortol a palija?! Nekem az ugrik be mindig ilyen helyzetbej, "h semmikepp sem eleg jo a pasijanak"! Serto, en biztos nem viselnem el soha!...
2013. júl. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom a lepontozóknak hogy állna a szája,ha velük is megtörténne.Gusztustalan az ha valaki eddig eljut.Nem megbeszéli otthon,hanem megcsal.Aztán sápítozik,hogy tönkrement a házassága.
2013. júl. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

Tényleg nagyon megy a lepontozás, de ezen nincs is mit csodálkozni. Vannak olyanok, akiknek ez még belefér és azt hiszik, ha egy párnál ez egyik félnek sem fér bele, egyik sem teszi, az valamiféle korlátozás. Pedig nem. Egyszerűen csak vannak párok, akiknek ez nem fér bele az értékrendjükbe és nem is hiányzik. Vannak, akik még nem jutottak el odáig, hogy megértsék: nem vagyunk egyformák.


Sőt, vannak, akiknek a flört sem ugyanaz, mint másnak. Van, aki már egy bókot is flörtnek minősít, van aki kedvességnek.

2013. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a megcsalás a szexuális közeledés, tapogatás, csók, aktus.


A flörtölgetés még talán nem, de biztos nagyon zavarna.


Az elválás akkor indokolt, ha te menthetetlenül rosszul érzed magad egy kapcsolatban, és nem lehet a problémát megoldani úgy, hogy az mindkét félnek megfeleljen. Ez teljesen szubjektív dolog.

2013. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!