Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy bár nagyon szeretitek a férjeteket, de másik férfihoz is vonzódtatok?

Figyelt kérdés
Mindezt úgy, hogy továbbra is szeretitek a férjetek, és eszetek ágában sem lenne a legcsekélyebb mértékben is veszélyeztetni a házasságotok érzelmi biztonságát.
2013. jún. 30. 07:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, velem is volt mát ilyen, de semmi sem történt! Sosem tudnám megcsalni a férjemet. Nekem az segített, hogy amikor egyedül voltam itthon, hangosan bevallottam magamnak, hogy vonzódom xy-hoz. Ezután már nem is éreztem semmit a jelenlétében. Ugyanolyan közömbös volt, mint előtte.

Néha nagyon sokat segít, ha hangosan kimondjuk a dolgokat!

2013. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat!
2013. jún. 30. 15:28
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem természetes, hogy más férfit is vonzónak tart, érez, egy kapcsolatban élő nő, ezért nem felelős. De azért már igen, hogy tesz -e valamit.
2013. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%
Bevallom, álmomban sem gondoltam volna, de amióta férjhez mentem rá sem nézek más pasira. Egyszerűen nem érdekel más. a férjemet testileg és lelkileg is nagyon nagyon szeretem, és magamat köpném szembe ha ilyen gondolataim lennének. De most csak magamról beszélek és nem ítélkezem más felett. Ahhoz semmi közöm.
2013. júl. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Volt. És szuper volt. Volt egy rövidke viszonyom, egy igazán szexi bűnöző szerű pasival. Fantasztikus volt. Imádtam ahogy jött értem a bazi nagy kocsijával, kielegitett, és viszontlátásra. Mai napig eszembe jut, almodok is többször róla. Sose szerettem, csak baromi nagy volt a vonzalom. Kérte, hogy szakitsak a pasimmal, és legyek vele, de őt sosem tudtam volna szeretni.
2022. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!