Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha korábban vonzódtato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha korábban vonzódtatok valakihez, de közbejött egy másik pasi, akivel jártok és akit szeretsz, akkor:?

Figyelt kérdés

az előző pasival ugyanolyan közvetlen vagy, vagy próbálod az átlagnál is jobban "nem észrevenni"?

Vagy hogy van ez nálatok?


2010. nov. 27. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én srác vok,és ezt vettem észre:

A csaj szeretett,szerettük egymást. Eltiltották 1 hónapig tőlem,mert késett otthonról. Az 1 hónap letelte előtt szakítottunk. Összemelegedett egy másik sráccal. Megpróbált nem tudomást venni rólam,bunkózott velem,összetört,mondta hogy szálljak le róla,meghogy letöröl. Oké egy idő után azt mondtam,hogy jobb lesz nélküle. Akkor ismét megjelent az életemben, látta,hogy összejöttem mással,felhozta a témát,hogy nem akarok-e vele járni újra. Mondtam semmiképp sem fogom a barátnőm dobni(1 hónappal később az a csaj megcsalt.) Akkor szüneteltettem a kapcsolatokat,vele meg nem nagyon tartottam továbbra se a kapcsolatot. Nyáron végleg túlléptem rajta, ő meg igazából akkor kezdett el nagyon érdeklődni irántam: Azt mondta,hogy ő mindvégig szeretett,csak a barátai kordában tartották stb.Ezidő alatt én természetesen összejöttem egy csajjal,aki a barátnője(most már csak volt) és jártunk cirka 3 hónapot. A csaj azóta velem akar járni a mai napig,és nem tudom,hogy megbocsássam-e neki azokat amiket tett.

Én mondom bonyolult a nők gondolkodása,ők sem tudják mit akarnak igazából. Mellesleg ez ilyen "se veled sem nélküled" állapot.

2010. nov. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez sokmindentől függ.

Volt olyan pasim, akivel csak rövidebb ideig voltunk együtt és évek óta szakítottunk, de még mindig tartjuk a kapcsolatot, és bármikor találkozunk nagyon jól el tudunk beszélgetni, vele elég közvetlen vagyok most is.

De volt olyan is, akivel 3 évig együtt voltam, de nagyon rondán szakítottunk, megcsalt, megalázott és mindezek tetejében csak akkor szállt le rólam, amikor anyukám megfenyegette, hogyha mégegyszer bármilyen módon zaklat, akkor feljelenti a rendőrségen. Szóval vele pl azóta se szívesen találkoznék, ha lehetne a múltn változtatni, soha nem jönnék össze vele.

Volt egy másik hosszabb kapcsolatom is, azzal a sráccal pl nagyon jól megértettük egymást és most is tartjuk a kapcsolatot, néha találkozunk is barátilag. Nem vagyk vele annyira közvetlen, mint egy jóbaráttal, inkább csak úgy, mint egy kvésbbé közeli baráttal, akivel mondjuk ritkán szoktunk találkozni. Vele pl ha közvetlenkednék abból félreértés lenne, míg a másik volt pasimmal simán ilyen nagyon jó haveri viszonyban vagyunk, és nem értem félre, ha pl megcsikiz, vagy felkap, vagy akármi.

Szóval ez erősen személyiség és kapcsolatfüggő.

2010. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Félreértettetek, a vonzódás most azt jelenti, hogy nem jártatok csak közös volt a szimpátia és volt valami a levegőben, de mégsem lett semmi. Később a lány összejött mással.
2010. nov. 27. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!