Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elegem van már a feleségemből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már a feleségemből. Miért kell nekem minden hülyeséget elviselni?

Figyelt kérdés
Tegnap annyira összevesztünk, hogy még mindig nem szól hozzám. Sose hallgat meg csak veszekedni tud mindenért, a fa*om ki van már vele. Ha csak mondani akarok neki valamit vagy megmutatni valamit akkor is elküld utána meg az a baja,hogy én nem foglalkozok vele. Nem tudom kettőnk közül ki az aki nem foglalkozik a másikkal bezzeg ha megcsalnám még neki állna feljebb. Nem is értem minek vagyunk együtt még, kezdem utálni vagy nem tudom. Csak nem akarom, hogy a gyerekeknek rossz legyen (2 kicsi van). Hozzájuk is próbálok jó lenni, sokkal engedékenyebb vagyok meg minden de neki ez se tetszik. Talán ha nem foglalkoznék velük akkor jobb lenne neki?
2013. jún. 20. 11:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
67%
15-ös vagyok. Az én szüleim 9 éves koromban váltak el. Nem tudom elmondani, mekkora kő esett le a szívemről akkor. Meg a 2 tesómnak is. Jobb volt így, meg jobb a mai napig, mint minden nap a veszekedést meg ordibálást hallgatni. Ennek már több, mint 10 éve, de azóta sokkal jobb a kapcsolatom apával is, szinte minden nap találkozunk. Sokkal jobb így. Persze minden család más és más.
2013. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, egy normális válás sokkal jobb mindenkinek adott esetben egy olyan házassághoz képest, ahol folyamatosan puskaporos a levegő... mondom ezt úgy, hogy viszont annak a híve vagyok, hogy amit még rendbe lehet hozni, az viszont meg kell próbálni rendbe hozni.
2013. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!