Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elegem van már a feleségemből....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van már a feleségemből. Miért kell nekem minden hülyeséget elviselni?

Figyelt kérdés
Tegnap annyira összevesztünk, hogy még mindig nem szól hozzám. Sose hallgat meg csak veszekedni tud mindenért, a fa*om ki van már vele. Ha csak mondani akarok neki valamit vagy megmutatni valamit akkor is elküld utána meg az a baja,hogy én nem foglalkozok vele. Nem tudom kettőnk közül ki az aki nem foglalkozik a másikkal bezzeg ha megcsalnám még neki állna feljebb. Nem is értem minek vagyunk együtt még, kezdem utálni vagy nem tudom. Csak nem akarom, hogy a gyerekeknek rossz legyen (2 kicsi van). Hozzájuk is próbálok jó lenni, sokkal engedékenyebb vagyok meg minden de neki ez se tetszik. Talán ha nem foglalkoznék velük akkor jobb lenne neki?
2013. jún. 20. 11:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%
Azon nem gondolkoztál még, hogy esetleg van valakije?
2013. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy próbát megérne, de lehet el kéne mennie egy hétvégére kikapcsolódni. Semmi gyerek és háztartás.

Lehet utána visszaállna a lelki egyensúlya.


Csak egy tipp.

2013. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
39%

#4 "de a gyerekekkel foglakozás az nem azt jelenti hogy tönkrevágod azt az értékrendet amit a feleséged szab meg nekik." - már bocsánat, de MI AZ, hogy az értékrendet a feleség szabja meg?????????

Normáliséknál a család közös értékrendje a családtagok konszenzusának, megegyezésének eredménye, amihez azután a család tagjai tartják magukat....

Valójában persze a sok egyedülálló anyuka "bezzeg apuka nem tartja a kapcsolatot se a gyerekkel" nyifogása mögött is az esetek felében kb ez van, hogy anyuka azt képzeli, hogy majd ő szabja meg, hogy hogyan kell foglalkozni a gyerekkel, az apuka dolga meg az, hogy az anyuka iránymutatásait hajtsa végre... oszt nagyon elcsodálkoznak, ha rövid úton úgy dönt az apuka, hogy "bocsi, de ahol jogom nincs, ott kötelességem sincs", és leszokik a kapcsolattartásról, elvégre is válás után minek büntesse magát az exe dirigálási vágyainak elviselésével... ami ezen nőknél leválaszthatatlan kapcsolt csomagként van jelen a gyerekkel...

2013. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 acelsziv ***** válasza:
80%
Márpedig ne engedj, amikor azzal akar lerázni, hogy semmi baja. Mondd el neki, hogy ez így nem ok és nem vagy hajlandó ezt eltűrni (amúgy nem is vagy köteles)
2013. jún. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
44%
Én nő vagyok, de szerintem nem vagy bunkó, hanem a feleséged egy hülye p.csa.. Már bocs. Ha van valami baja, és nyilván van, akkor azt mondja el, ne téged küldjön örökké a francba, csak mert van benned annyi jó indulat, hogy megkédezed mi bántja. Jézusom... Ha nem képes elmondani, akkor meg kapja be, csak akkor majd ne csodálkozzon, ha jól megcsalod őt, és lelépsz egy normális nővel.
2013. jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

5 ös válaszoló vagyok.


Ha az mondja semmi baja hagyd rá,és kérd meg ha nincs semmi gond akkor viselkedjen normálisan.Nem kell kérdezgetni,meg nyálaskodni neki.Hidd el idővel észhez tér.Férjem is ezt csinálta velem és apám is anyámmal.Öcsém már nem ilyen bátor ő ilyenkor ajnározza a barátnőjét aminek meg is van az eredménye,ha már nem úgy néz öcsi ahogy a barátnő elvárja akkor megy a durci meg nem szólók hozzád de semmi bajom.

2013. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt is meg lehet érteni, ha kimerült és ki van borulva, de akkor meg örüljön már neki, hogy a férje támogatja és próbál segíteni neki. Ha nőként adhatok tanácsot, akkor annyi, hogyha azt mondja, hogy semmi baja, ne hagyd annyiban, ilyenkor pont arra vágyik, hogy kérdezgesd. De szépen, kedvesen. Az sem baj, ha egy öleléssel kezded. Tudom, hogy uncsi faggatni, főleg mézesmázosan, de szerintem ez hatásos lehet. Meg a hétvége sem rossz ötlet, ha megengedhetitek magatoknak. Az előző csaj voltam aműgy, a 15-ös asszem. :)
2013. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

sajnos ilyen a helyzet. ha lelépsz egy normális nővel észhez térne de akkor már késő, s a gyerek issza meg a levét aki ártatlan.

A "megoldás" az ha addig "teszed" meg ezt amíg még szereted s kész vagy vele folytatni.

AZ a baj, ezt hívják játszmázásnak s elég szerencsétlen kapcsolat az ahol már csak ez használ.


Ez patthelyzet a a gyerek lesz a méltatlanul feláldozott paraszt.

2013. jún. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%
A gyerek egy rossz kapcsolatnak is megissza a levét.
2013. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Igen. Erre értettem hogy patthelyzet. Se így se úgy nem jó. Azon kell elgondolkozni mi lenne a kevésbé rossz.
2013. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!