Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felnőtt ember egy másikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt ember egy másikat "nem enged el"?

Figyelt kérdés

Tegnap a férjemmel és néhány barátjával elmentünk bowlingozni. Néhány méterre álltam a csapattól, egy mondat ütötte meg a fülemet, "szegény Pisti befürdött a feleségével". Mivel a férjemet is így hívják, odaléptem, hogy miről van szó.

Kiderült, hogy egy azonos keresztnevű barátjuk is jött volna, de nem engedte el a felesége.


Döbbenten álltam, hogy egy felnőtt embert hogy lehet elengedni/nem elengedni?


Egy kamasz esetében szülői részről megáll az, hogy nem engedik el valamiért.


Azt mondták, hogy féltékeny és ezért nem.

Könyörgöm, bowlingozásnál? Hátha megtetszik neki az egyik golyó?


Ismerem a társaságot, normálisak, nem is túl gyakoriak ezek az összeröffenések. Nyitottak is, partnerek is nyugodtan mehetnek. Jelen esetben én éltem éppen a lehetőséggel, a többieknél nem volt kedve jönni a pároknak. Máskor ők is jönnek - programtól és energiaszinttől függően.


Egy másik barátnak 11 körül non-stop csörgött a telefonja, a felesége hívogatta, hogy mikor megy már haza.

Ezt sem értem. Ritkán mennek, jellemzően hajnalban érnek haza. Én se mindig megyek, de nem is hivogatom a férjemet, majd megérkezik valamikor. Ha reggelre se érne haza, akkor felhívnám, hogy nem történt-e baleset, de ilyenre nem volt példa még.


2013. jún. 15. 11:16
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

A "fáradt vagyok" teljesen megáll. Volt egy srác, aki korábban hazament, nem kertelt, mondta, hogy fáradt, szeretne aludni mert alig áll a lábán. De olyan is szokott lenni, hogy ezért nem megy valaki, problémát se csinálnak belőle.

A férjem is mondta már le amiatt, mert húzós hete volt és tényleg inkább döglött itthon a tévé előtt vagy aludt, vagy másnap vizsgázott és nem akart szétcsapva bemenni a reggeli vizsgájára.


A sráccal telefonon beszéltek kicsit korábban, de ahogy mesélték, elég gyakori, hogy menne, de olyan balhé kerekedik otthon, hogy végül nem mer elindulni.

A feleséggel nem találkoztam még, a férjem mesélte, hogy volt már velük egyszer, fogták a fejüket, mert már abból botrány volt, ha nőnemű irányába nézett a férje.Ezt tényleg úgy értve, hogy a pult mögötti plakátot olvasta és a felesége ebből összerakta, hogy ő biztos a pultoslányt nézi. Az a szitu már az egész társaságnak kínos volt.

2013. jún. 15. 18:23
 22/25 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, aki azt mondja, hogy ez az ő dolguk. Ha Pisti hagyja magát az asszony által irányítani, akkor az az ő baja. Miért vette el, vagy ha később derült ki, hogy ilyen a hölgyemény, miért maradt vele? Nem valószínű, hogy pisztollyal kényszerítették rá. Pisti tehát valószínűleg egy akaratgyenge ember, aki egy domináns, irányító nőt választott maga mellé.

Vagy a sarkára kéne állnia, vagy ha semmiképp nem egyeznek, beismerni a házasság sikertelenségét és külön folytatni tovább. De le merném fogadni, hogy Pisti egyiket sem fogja megtenni.

2013. jún. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Na ez a másik amit imádok, hogy a többiek azt mondták, hogy ... Ott voltál, láttad? És ha úgy is volt? Lehet azért olyan paranoiás mert már volt egy megcsalás...Honnan tudod Pisti otthon milyen ember? Lehet, hogy a társaságban tutyi-mutyi de sosem lehet tudni. Az egyik barátnőmnek az Apukája egy nagyon rendes ember társaságban, de egyébként is az, csak épp csalja az Anyukáját...Ma már nem is tagadja, hogy voltak női, ez van. Talán lehet ezért akad ki annyira az asszony ha más nőket néz. De olyat is ismerek akiről a férjének a baráti társasága azt mondta, hogy egy házisárkány közben meg csak a férj próbálta így lefesteni, hogy könnyebben megértsék, hogy félrek*rogat... Szóval az, hogy ki mit mond egy dolog. Te meg inkább foglalkozz magaddal mint más feleségével, akit történetesen nem is láttál még soha, találkozni sem találkoztatok de azért itt pocskondiázol másoknak... Egyébként megsúgom ez is egy negatívum nem csak az ha valaki irányítja a férjét...
2013. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Ha volt megcsalás, akkor szintén nem értem, miért nem válik el a nő inkább.

Nem konkrétan róla van szó, hanem számos alkalommal találkoztam az ilyen típusú viselkedéssel, a jelenséget nem igazán értem.

2013. jún. 15. 19:36
 25/25 anonim ***** válasza:
Még mindig "nem érted a jelenséget" pedig már elég sok válaszban elmagyarázták....:) Nyilván nem a "megértés" vezérelt a kérdésed kiírásakor,mert akkor ezen már túl lennénk.
2013. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!