Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért ilyen férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ilyen férfiakhoz mennek hozzá feleségül?

Figyelt kérdés

Csomó kérdésben lehet látni, hogy így megcsalja őket a pasi, úgy bánik velük a pasi.

Miért ilyen pasikhoz mennek hozzá?


Ismerek egy két teljesen normális szingli srácot. Velük valahogy nem akarnak összejönni a lányok. Pedig több éve ismerem őket, az értékrendjüket, tudom hogy ők nem csalnák meg a párjukat.


2013. jún. 14. 08:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

És te vagy a harmadik "srác", akinek van párja? :D


Egyébként keresnek párt?


Hány évesek, hogy még mindig "srác"-nak hívod őket...? Nem lehetne ezt a "férfi" vonalat erősíteni húsz fölött? Úgy értem, hogy értelmes, felnőtt, döntésképes embereket nem hívhatnánk inkább férfinek?


Egyébként az még édeskevés egy kapcsolathoz, hogy "nem csalnák meg a barátnőjüket"... Ennél azért többet kell felmutatni, nem? Nem az anyagiakra gondolok.


És keresnek egyáltalán párt, vagy csak közösen busongtok egy korsó sör fölött, hogy azok a fránya nők?


Kicsit hiányos a kérdésed.


Na mindegy, térjünk vissza a kérdés lényegére...


Az olyan fajta nők jönnek össze az "macsó" csávókkal, akiknek ez kell. Meg még van egy csomó olyan fajta nő is, aki szintén hűséges, becsületes, dolgozik, stb., nekik nem ez kell... Előfordulhat, hogy a haverjaid rossz helyen keresgélnek, ha keresgélnek egyáltalán, és nem minden nőnek a megcsalásra van igénye, de ebből nem hiszem, hogy általánosító következtetéseket kéne levonnod az összes nőre nézve, hogy a "nők" a megcsalós férfiakhoz mennek feleségül... Mondom, hiányos a kérdésed, nem írtad le az összes körülményt. Ez így egy nagy, idevágott, elkeseredett általánosítás, és kész. Ilyet én is tudok, nézd: "a férfiaknak mindig a r*bancok kellenek, akik átvágják őket, csalnak össze-vissza, de végül mégis megbocsátanak nekik, mert kizárólag a nő külseje számít nekik".


Na?

2013. jún. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Igen, keresnek párt :)


És nekem nincs barátnőm, de nem is szeretnék. Az ok egyszerű, annyira felhígult a kínálat, hogy egyszerűen elment a kedvem az ismerkedéstől.


A rendes és csinos lányok már le vannak foglalva. A többiek pedig nem jöhetnek szóba. (Ha már a lányoknak is magasak az elvárásaik, miért ne lehetne az enyém is az? :) )

2013. jún. 14. 12:13
 23/28 A kérdező kommentje:
Különben meg elfoglalom magam, tanulok, dolgozok, edzek. Ezek többet jelentenek nekem...
2013. jún. 14. 12:16
 24/28 anonim ***** válasza:
82%

Szerencsére ez az én életemből kimaradt, a férjem nagyon szeret, ragaszkodik hozzám, mindet megtesz értem.

A kérdésre: Azért a kapcsolat elején a legtöbb férfi nem azt mutatja magából, hogy ő egy hűtlen, bunkó paraszt, csak később bújik ki a szög a zsákból. Ha vannak is jelek, a fülig szerelmes nő nem biztos, hogy észreveszi. Ha észreveszi is, sok lány azt hiszi, hogy majd ő megváltoztatja. Pedig az alaptermészet ritkán változik. Nem azt mondom, hogy ha valakinek voltak fiatalkori ballépései, nem komolyodhat meg, de aki alapból érzéketlen, durva alak, nulla érzelmi intelligenciával, az nem valószínű, hogy szerető, gondoskodó férj lesz.

2013. jún. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az olyan pasikat, akik a másik nemre vetítik ki a kudarcaikat a csajozásban.


Azért mennek hozzá ilyen pasikhoz, mert sok férfi nem azt mutatja magából, ami, hanem hazudik és azt mondja, amit a nő hallani akar. Majd amikor már magához kötötte a nőt és biztos magában, érzi, hogy nyeregben van, akkor jön ki az igazi énjük. Én sok ilyen hazudozós féreggel találkoztam. Nem tudnak mást, csak hazudni mindenben. A férfiak között is alig akad őszinte ember.

2013. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
és a nők miatt lesznek kevésbé őszinték...
2013. jún. 14. 15:08
 27/28 anonim ***** válasza:
53%

azért, mert szeretjük őket...

a szerelem nem azon alapszik hogy "hú de rendes" hanem azon, hogy "hú de megbolondulok érte"

nekem amikor találkoztam a barátommal, három lehetőségem volt: két rendes srác meg ő.

a két rendes srác kevésbé volt művelt, szerintem főként ezért nem érdekeltek, nem tudtam tőlük újat tanulni, zavart, hogy okosabb vagyok náluk.

és ott volt a mostani barátom, aki alapjában véve szeret elnyomni másokat, bunkó, sokszor megbánt,és okos.

mivel okos, fel tudok nézni rá, ami nálam alapvető.

mivel ő a legokosabb férfi a környezetemben aki emellett vonzó, vonzódik hozzám, és többnyire értékel, ezért őt választottam.

tökéletes férfi nincs.

az, aki "rendes", annak meg van más defektje. semmi sem fekete-fehér, és csak egy embert kell találnia, aki illik hozzá. lehet hogy eddig 200ból egy sem volt megfelelő, de a 201. csajjal pedig pont össze fognak illeni.

az pedig, hogy kihez vonzódunk, nem racionális, csak sodródunk az árral, főleg még ha szándékosan el is csábít, aztán amikor észbe kapunk ,akkor állunk egy döntés előtt, hogy belemegyünk e a játékba. én belementem, és nem bántam meg.

ha nem mentem volna bele, még mindig szingli lennék, és ez nem segítene a "rendes" srácokon, mert nem vonzódok hozzájuk.


az is változó, hogy mit hívunk rendesnek. ha ez azt jelenti hogy művelt és relatíve vonzó (ebbe sokminden belefér), és még érzelmileg is hasonló beállítottságú mint én, akkor jöhet.

2013. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

én egy szeretettel teli, tisztességes, segítőkész, imádott férfihoz mentem hozzá szombaton...

én vagyok az első és legfontosabb...imád engem...és jól bánik velem ...ilyenről más csak álmodhat!!!

:):):)

24L

2013. jún. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!