Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak az életvidám,...

A férfiak az életvidám, pörgős, vagy a zárkózott, titokzatos nőket veszik feleségül?

Figyelt kérdés
Melyik vonzóbb, egy alapvetően nyitott nő, akinek az arcán minden érzelem látszódik akkor is, ha szomorú, akkor is ha boldog, vagy egy titokzatos végzet asszonya típus, akit meg kell fejteni? Külsőre mondjuk mindkettő megüti a vonzó szintet.
2012. dec. 23. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Az én barátnőm boldog, de nagyon tud sírni is, gondoskodó, szereti a férfit, akit választott, de hagyja, hogy oltalmazzam. Szeretném, ha ő lenne a feleségem is egy nap.

27/F

2012. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, szerinted minden férfinak egyforma ízlése van? Az egyiket ez vonzza, a másikat az, a harmadikat meg egy teljesen más típus. Erre nincsen recept. Legyél olyan, amilyen a természeted szerint vagy, és majd magadhoz vonzod azt a férfit, aki olyannak szeret, amilyen vagy. Szerepet játszani amúgy is felesleges és fárasztó, ráadásul tutira csalódást okoz hosszútávon.
2012. dec. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Mind kettő vonzó a maga módján.


Szerintem, és ez csak az én véleményem: a nyitott nők azok, akiket feleségül vesznek, a titokzatosakba meg inkább csak beleszeretnek a férfiak, és nehezebben találnak párt.


Úgy értem, hogy lehet, hogy egy zárkózott, titokzatos, végzet asszonya nőbe beleszeret egy férfi, de nem biztos, hogy el is veszi, mert az ilyen nő visszafogott és sokszor fárasztó megfejteni.


A másik típus, a nyitott, egy jó társ, akibe lehet, hogy nem halálosan szerelmes egy férfi, de mégis becsüli, és társának akarja, mert kiszámítható.


Én ezt látom, hogy a nyitottaknak jobb esélyük van a férjhezmenésre.


Mondom ezt úgy, hogy én inkább a zárkózottabb vagyok, nem vagyok végzet asszonya, de engem is meg kell fejteni, nem engedek közel magamhoz embereket, illetve igen, de idővel.


Nem játékból csinálom, egyszerűen ilyen vagyok, zárkózott és távolságtartó.


Sok férfinak tetszem, meg jönnek is utánam, szerintem helyesnek tartanak, meg vonzónak, de én azt látom, hogy ezt a nőtípust "fejtegetni" nem érnek rá mostanában.


Jobb a nyitottabbaknak, szerintem.

2012. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Maradj olyan amilyen alapjáraton vagy. Végén úgy is kiderül milyen vagy valójában! Túl sok romantikus könyvet olvasol!

Persze nem ártana némi emberismeretre szert tenned.

2012. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a kérdező nem a kedves, ám sablon nőkre, hanem a szenvedélyes, jó társaságúakra, meg a jégkirálynőkre gondolt. Tudjon nevetni, de sírni is, ne legyen olyan, mint egy szobor, mert az senkinek sem jön be.

Hozzábújhatok a hideg estéken, órákig tudunk beszélgetni, szenvedélyesen szeret, ez az ideális nő.

2012. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyik típus sem vagyok, mégis feleségül vettek. Nem vagyok nagyszájú, minden lében kanál, mindenhol ott akar lenni típusú "pörgős" csaj, bár életvidám vagyok, csak akkor szomorkodom és fordulok be, ha valóban van rá okom, attól, mert nem süt ki a nap, még tudok jókedvű lenni. Titokzatos vagyok valószínűleg, mert mindig kevés barátom volt, de ők nagyon jók, és szinte mindent tudtak rólam. A kívülállók viszont semmit, sosem én voltam az, akiről pletykálni lehetett, én egy külön világ voltam mindig is. Ezt a környezetemben lévő férfiak is látták valószínűleg, hogyha ők tudni akarnak rólam valamit, akkor ahhoz nagyon jóban kell lennünk. Ettől függetlenül zárkózott sem vagyok, mert könnyen szóbaelegyedek idegenekkel akár a boltban nézelődés közben az időjárásról, vagy bármiről, viszont saját magamról semmi infot nem adok ki. Na most akkor én milyen típus vagyok? Ez hülyeség, hogy kategorizálsz. És az is, hogy azt gondolod, hogy a férfiak csak és kizárólag az egyik típust fogják feleségül venni.
2012. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet "receptre felírni".
2012. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

OMG :)))) a válaszok függvényében változtatod majd a személyiségedet?


mindenki megtalálja a párját, csak jó helyen kell keresgélni. :) tudod, az ízlések és a pofonok...


én inkább nyílt, vidám, pörgős lány vagyok, a párom ezt IS nagyon szereti bennem, h minden spontán dologban részt veszek, nem nyavajgok, nem várom, h kitalálja a gondolataimat, és támogatom őt mindenben.


van egy barátnőm, aki inkább az a titokzatos típus. rá is legalább annyira ragadnak a pasik mint rám :) mivel neki is van párja, így elhajtjuk a jómadarakat, de már egész gyűjteményünk van leszólítási szövegekből :)))


egy titokzatos nőt nehezebben közelítenek meg, és nem akárki. ott már férfinak kell lenni a talpán, ha oda mer hozzá menni. engem betalálnak a suttyóbbak is, de ilyenkor fejlesztem a kommunikációs készségeimet, és válogatott oltásokkal rázom le őket :D

2012. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azokat a nőket, akiket megszeretnek:)
2012. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
17%

"...veszik feleségül?"


Ha van eszük, akkor egyiket sem!!


BUÉK.

2012. dec. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!