Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért ilyen férfiakhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ilyen férfiakhoz mennek hozzá feleségül?

Figyelt kérdés

Csomó kérdésben lehet látni, hogy így megcsalja őket a pasi, úgy bánik velük a pasi.

Miért ilyen pasikhoz mennek hozzá?


Ismerek egy két teljesen normális szingli srácot. Velük valahogy nem akarnak összejönni a lányok. Pedig több éve ismerem őket, az értékrendjüket, tudom hogy ők nem csalnák meg a párjukat.


2013. jún. 14. 08:32
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
#9: mindenki kivételnek szokta magát hinni.
2013. jún. 14. 09:14
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ezt. Sőt én azt sem tudom el hinni hogy valaki az évek során annyit változik ok nélkül.
2013. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha mar valaki odaig jut, hogy hazassag, akkor azt altalaban evekig tarto huseges kapcsolat elozi meg, nagyon ritkan fordul elo, hogy "csak" kapcsolatban levo ember nem szakit a parjaval mar az elso felrelepes utan. Igy aztan azt gondolhatna az ember, hogy a parja huseges tipus, nem megy felre. Aztan jon a gyerek, vagy jon valami betegseg, vagy akarmi es kethavi egyszer hajlando szeretkezni a feleseg, de nem aggodik, nem valtoztat, mondvan az en ferjem huseges. Na ilyenkor aztan patthelyzet a ferjnek, hagyjam itt a gyereket, menjek a farkam utan, vagy szep csendben sunnyogva megkapom amire vagyom, es a kecske is jol lakik, a kaposzta is megmarad.

En ugy gondolom, hogy hazassagban mar az esetek 99%ban nem csak az egyik fel hibas ertekrendjen mulik a megcsalas, hanem a masik hozzaallasan is. Persze ez a sok kiirasbol is kiderul. Raadasul ide csak olyanok irnak, akiket megcsalt a ferjuk, hiszen megsem irhatok ki egy kerdest olyan szoveggel, hogy a "parom toretlenul huseges hozzam, most mit tegyek?":)

2013. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
43%

Azért mert a nők többsége valójában maga sem tudja mit akar.Amikor arról álmodozik hogy legyen egy kezes báránya,akivel minden megoszt és tiszteli becsüli,akkor egy idő után a nő nem fog rá férfiként tekínteni csak egy papucs lesz számára.Amikor elérkezik a tökéletes állapot,akkor a nők többsége unalmasnak találja,ezért sokan ekkor kezdenek el szeretőt tartani.Majd amikor van egy "kemény" fíú,akkor meg az nem jó,mert nem teljesedik be a kis álma.Ha beteljesedik akkor egy idő után unalmas lesz a pasi.Pszichológia ennyire egyszerű.Most nyílván le leszek pontozva,de ez a nagy helyzet a nőkkel kapcsolatban ha tetszik ha nem.Ha kedves vagy hozzá akkor egy idő után az lesz terhes neki,ha be keményítesz és rosszfíú leszel,akkor az lesz a gond.Ne akarjál a nőkök ki igazodni mert nem lehet és ő maguk sem tudnak:D

Lehet lepontozni:D

2013. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%

Egyik válaszoló írta, nem mindegy mit teszümk a kapcsolat során, azaz kevesebb a vétlen áldozat, mint aki annak adja ki magát. Még hozzá tenném, hogy sok itt tárgyalt kapcsolat már eleve úgy is indul, hogy ha belenézel a kezdetének leírásába, borítékolható, hogy nem lesz belőle semmi értelmes, mégis belevágnak. Egy kicsit azt érzem, hogy ma annyira muszáj kapcsolatban élni, hogy sokan már meg se nézik kivel, csak nehogy ők legyenek, azok ,akit lesajnálnak, mert nincs (éppen) senkijük.

Nem a jövő a fontos ,hanem a pillanat. De az a fránya idő meg múlik, a rózsaszín köd oszlik, és a dolgok kiderülnek.

Gondolkodni kellene.

2013. jún. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek változnak,egy házasság változik,egy kapcsolat változik.Semmi sem biztos és örök.A párkapcsolat tulajdonképpen egy lutri.Lehet,hogy zökkenőmentesen működik x évig,aztán többnyire mindkét fél hibájából valami megromlik,és minden addig felépített dolog összeomlik.Sajnos ezek a dolgok nem fehérek és feketék.

Persze az is tény,hogy sokan gyakorlatilag még kis sem ismerték rendesen a párjukat,már fehér ruháról álmodoznak,vagy annak ellenére is,hogy jól tudják,milyen,hisznek abban,hogy változik a másik.Az ilyen emberek naivak.Naiv emberből meg nem kevés létezik.

2013. jún. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
84%

"Velük valahogy nem akarnak összejönni a lányok. Pedig több éve ismerem őket, az értékrendjüket, tudom hogy ők nem csalnák meg a párjukat"


Na, akkor te miért nem jössz velük össze? Könnyű ezt mondani, hogy az ismerős pedig milyen jó parti. Nekem is mutattak be ilyet, de a legjobb indulattal is csak annyit tudtam rá mondani, hogy FURCSA, de olyan is volt, aki szerintem anyukát keresett volna magának, meg olyan, aki nagyon megbízható lenne, főleg azért, mert a munkahelyen kívül sose hagyja el a lakást, mert minek stb. Tényleg tök jó pasik voltak húha.

2013. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Azért nem jövök össze velük, mert nem vagyok homoszexuális...
2013. jún. 14. 10:38
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan nők, akiket semmibe veszi a partnerük, netán meg is csalják őket, illetve verik, azok nagy általánosságban az ilyen férfiakat vonzzák be.

Az ilyen kaliberű férfiak tudatosan keresik ezeket az önbecsülés nélküli nőket. Volt több ismerősöm, aki állandóan olyan pasikkal volt, akik verték/lekezelték/megcsalták/hülyére vették. Sok nőnél én is ránézésre megmondom, hogy ez a lúzer típus.

2013. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
18 akkor meg ha férfi vagy, akkor férfi szemmel te mégis hogy ítéled meg, hogy egy nőnek ő jó-e? Más egy haver/barát, mint egy párkapcsolat.
2013. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!