Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet tenni ha a felesegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a felesegem nem tudja higgadtan kezelni a problemakat?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanaban eleg sok gondal kuszkodok. A vallalkozasom kezd szepen lassan bedolni, ezert a beveteleink is megcsappantak. Ez viszont nagyon sok feszultseget gerjeszt en egy jeg hatan is megelo tipus vagyok, nem ez az elso eset az eletemben hogy ki kell maszni a sz@rbol. De a felesegem nagyon rosszul viseli es ezert allando a veszekedes ami miatt kevesebb energiam marad a helyes megoldas kitalalasara. Probaltam megertetni vele hogy ez csak atmeneti es csak ket honapja tart de ilyenkor jon az hogy ezt magyarazd meg a villany es a gazszamlasnak... mit tudnek tenni vagy mondani hogy kicsit rugalmasabban kezelje az ilyen atmeneti melypontokat?
2013. jún. 8. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Küld el dolgozni!!
2013. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
most csak anynit, h bebizonyítod, h ki tudsz mászni a gödörből és megtalálod a megoldást (sajnálatos, h nem támogat, hanem hátráltat a hozzáállásával, de sajnos ez van). ha így lesz, akkor legközelebb már el fogja hinni, h azt is meg fogod tudni oldani. nekem is volt ilyen párom, olyan helyeztekbe került minimum évente, amikbe én soha, mert annál óvatosabb és előrelátóbb vagyok. de tényleg mindig meg tudta oldani anélkül, h borult volna az életünk, és ez a dolog kulcsa. így el tudtam fogadni ilyennek és nem aggasztottam magam. ha a feleségednek is ez lesz a tapasztalata, akkor nem fog parázni :)
2013. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy kezd bedőlni? Nem mindegy, hogy mennyivel jön be kevesebb, bár kétségtelen, hogy mindegy, nem a veszekedés a megoldás. Sajnos ebből inkább az jön le, hogy ő úgy gondolja a megélhetés előteremtése csakis a te dolgod, ezt kéne vele felfogatni, hogy nem így van.
2013. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2/3 valasz

nos ez nalam azert annyira nem alltalanos nem nullazom le magam evente. harom eve vagyunk egyutt es most eloszor fordul elo ilyen. Persze aggasztja a dolog mert gyerek is van de az erzesem megis az hogy ha teli a zseb akkor minden szuper ha viszont kiurul akkor panik van.

2013. jún. 8. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

nem én nem csak a pénzre gondoltam, amúgy sem hiszem, h csaka férfinak kellene előteremtenie. mondok pár példát. hitelt vesz fela saját lakására, feltétel a lakástakarék fizetése, kiveszi egy összegben a pénzt, mert elfelejti a saját hitelét (!), ezért borul a bérlet, vinnék a lakást, de végül megoldja,marad a lakás és minden lecsendesedik. egy évre külföldre megyünk dolgozni, kb 7 hónap múlva mennénk haza először és2 nap múlva kezdenénk, de ő lazán otthonhagyja a munkaruhás bőröndöt. nem kell mindent megvenni újra, mert pár napra kér kölcsönbe és felhajt vkit, aki egy héten belül épp odautazik, ahol mi lakunk és elhozza az ő reptéri súlylimitjének a kontójára az én feledékeny páűrom csomagjait. hát ilyenek, de a pénzzel kapcsolatosan is, egyébként: van ez a görögországi nyaralás hó elején, mennek a barátok, ennyi és ennyi kettőnknek, vissza nem térő alkalom szerintem. szerintem jó lenne, de az előzetes kalkuláció alapján ezzel a kiadással kb 22-én elfogy a pénzünk és hó végéig már semmi bevétel nincs kilátásban. az én logikám szerint tehát nem fér bele az utazás, szerintem mindenképp menjünk és majd megoldódik, bejön valahonnan. mentünk és megoldódott, bejött más forrásból. egy idő után hittem neki, empírikus úton :)

2013. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
borul a hitel* (a lakáshoz amúgy semmi közöm nem volt, csak végignéztem a kálváriát)
2013. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!