Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házat amiben a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házat amiben a férjemmel lakunk az ő szülei fizették. (Az én szüleim nem tudtak segíteni) Ha esetleg elválnánk akkor én a három gyerekkel az utcára kerülök?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 13:45
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
81%

"válás esetén megillet e a ház fele?!"


Akkor ez szerinted mire utal, vagy magában a kérdés is?

Ilyent nem kérdez az ember ok nélkül.

2013. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
87%

De mire?

Azt írjátok irigy vagyok de azt sem tudjátok mire? Értelmes indok, köszönőm.

2013. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
74%

A bátyám exe nem kapott semmit. A szüleink bizonyítani tudták hogy ők fizették a lakást, amit házasság alatt vettek a testvéremnek.

Természetesen a házasság alatt közösen vett dolgok felét megkapta.


A gyerekeket a bátyám neveli, 6 és 11 évesek voltak a váláskor.

2013. jún. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
24%
na nehogy már egy házon múljon ki neveli a gyermekeket...nem kell ijesztgetni a kérdezőt....olyan hülyeségeket írtok hogy megáll az ész....gondoljátok egy anyát csakúgy kidobnak az utcára a gyerekek automatice apához,és punk tumm...mi ez?ennyi gonoszságot és rosszindulatot ami itt folyik...
2013. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
79%
Nem csak a házon múlott nyilván. Nem érzem rémisztgetésnek, sztem a kérdésre válaszoltam, sokakkal ellentétben.
2013. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
92%

41-es.

"Inkább a híd alá mennél a gyerekekkel?"

Én erre írtam,hogy miért kellene a gyerekeknek híd alá menni. Ha anyuka nem tudja számukra biztosítani a lakhatást akkor szerencsére van a gyereknek apja aki tudja.

2013. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
74%

"Ha esetleg elválnánk akkor én... "


Ilyen kérdést nem tesz fel senki ok nélkül!!!


Kizárólag akkor, ha már egy jó ideje ezen rágódik,

hogy mi marad majd neki, ha az apucit lecseréli...


Úgyhogy nem kell mellé beszélni kedves kérdező.

Te le akarsz lépni, és innen vársz hozzá megerősítést.

Addig is latolgatod az esélyeidet...

2013. jún. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
82%

1. Undorító dolog, hogy a kérdező foga arra a pénzre fáj, amihez neki köze nincs. Egy forintot nem tett magába a házba, mégis kellene belőle neki.


2. Senki nem mondta, hogy a híd alá kellene menni a gyerekekkel. Lehet albérletbe is menni, válás esetén 3 vagy több gyerekre azért elég sok gyerektartás jár + emelt csp + adókedvezmény, és még amit a kérdező keres. Nehogymár ne legyen hol lakni.


3. "na nehogy már egy házon múljon ki neveli a gyermekeket...nem kell ijesztgetni a kérdezőt..." Ez nem ijesztgetés. Igenis múlik a biztosított lakhatáson és kereseten, hogy kinél maradnak a gyerekek. Teszem azt, ha a kérdő minimálbért keres és képtelen lenne belőle egy lakást fenntartani a gyerektartás nélkül, a férjének pedig van háza és félmilliós kereste, akkor jobb esélye van a férjnek, ugyanis a gyerekek érdeke az is, hogy normális anyagi körülmények között, biztos környezetben, szűkölködés nélkül nőjenek fel, és ezt bizony figyelembe veszi a bíróság!

2013. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
1%
38-as! Milyen jól osztod itt az észt de a kérdező nem azt kérdezte, hogy járna e neki gyerektartás meg stb.
2013. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Hát most még inkább az a véleményem, ami eddig: ha valamelyik gyerekemnek bármikor veszek lakást, akkor csak az ő nevére, nekem meg haszonélvezet.
2013. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!