Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házat amiben a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házat amiben a férjemmel lakunk az ő szülei fizették. (Az én szüleim nem tudtak segíteni) Ha esetleg elválnánk akkor én a három gyerekkel az utcára kerülök?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 13:45
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Ezt csak kíváncsiságból kérdeztem meg nem áll szándékomban elválni.
2013. jún. 8. 15:45
 22/40 anonim ***** válasza:
65%

Miért kellene a gyerekekkel híd alá menni. Ha a gyerekek lakhatását nem tudod biztosítani válás után akkor a gyerekek apánál maradnak.


Érdekes házassági szerződés kapcsán mindenki írja, hogy fújj nem kellene másé, érdekes most nem írják.

Igenis pénzéhes vagy.

2013. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Neked van családod, gyereked?
2013. jún. 8. 16:14
 24/40 A kérdező kommentje:
A gyerekeim amúgy sem kerülnének az utcára mert a fele ház az övék a negyede meg az enyém.
2013. jún. 8. 16:16
 25/40 anonim ***** válasza:
69%

Van igen és miért elképzelhetetlen, hogy az apának ítélnék?

Ma már szerencsére nem csak az számít, hogy az anyánál legyenek. Az pedig, hogy kinek a nevén van lényegtelen.

2013. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsétlen apának pedig maradt a 25%.. :D

Válás esetén hogy lenne? ti maradnátok, és kifizetnéd neki a 25%-ot? (Csak kíváncsiságból, nem rosszindulatból kérdezem)

2013. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
56%

"Ha esetleg elválnánk akkor én a három gyerekkel az utcára kerülök?"

"Ezt csak kíváncsiságból kérdeztem meg nem áll szándékomban elválni."


Miért hazudsz nekünk is??

Ezt te nem ok nélkül kérdezed!!


Esetleg kiszemelted már az új pasast is??

2013. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
30%
Miért kell a kérdezőt megtépni ilyen alpári módon? Tényleg nem lehet de feltenni ide úgy egy kérdést, hogy ne szülessen legalább 5-6 olyan válasz aminek halvány köze sincs a kérdéshez hanem továbbgondoláson és fikción alapul? Szégyellhetnétek magatokat!
2013. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
79%

Szégyellje magát az, akinek más pénzére fáj a foga.

Kérdésben ezt leírja, és a további válaszaiban is.

2013. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
26%
Végigolvastam az egészet, sehol sem írja, hogy más pénze kell neki, sőt leírta, hogy nem válni akar.
2013. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!