Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak! Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Mit tennétek, ha kiderülne a férjetekről, akivel már 10
éve együtt vagytok, hogy voltak kalandjai a házasságotok
alatt?
Figyelt kérdés
Mindezt azért, mert bolondul az idősebb nőkért(40+), így voltak esetek, amikor nem tudott ellenállni?
Viszont egyszeri alkalmakról van szó, szeretőt nem tartott?
Várjál pár évet és minden jó lesz :D . Viccet félretéve ,ez nagyon nem természetes dolog ,és nem megbocsájtható ebben a formában .Sorozatosan idősebb milfekkel hancúrozol ... :/ Meddig lehet ezt igy folytatni ? Reggelente nem rossz tükörbe és a feleséged szemébe nézni ? Te mit szeretnél ? Tiszta lapot ... vagy,hogy minden igy folytatódjon ? Mondd el a feleségednek a történteket ,add meg neki az esélyt ,hogy eldönthesse akar -e ezek után veled élni ! Erre gondoltál már ?
2013. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
14/20 anonim válasza:
"voltak esetek, amikor nem tudott ellenállni?"
"Viszont egyszeri alkalmakról van szó"
Kissé bénán fogalmazol!
Nem egyszeri alkalom volt,egy éjszakás kalandjaid voltak,de ezek szerint többször is.....az ilyen menjen a rákba!
2013. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
15/20 anonim válasza:
És azt nem tudtad még a házasságotok előtt, hogy te az idősebb nőkre buksz? Mert ez nem úgy jön, mint a villámcsapás, váratlanul és gyorsan..... Talán akkor nem kellett volna elvenned, mert eleve nem az a korosztály, akikhez te vonzódsz.
2013. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
16/20 anonim válasza:
Sajnos van ilyen...nem te kerultél csak ilyen helyzetbe. S hidd el- bár elég morbid- de o szeret téged, csak valami hiányzik az életéből....ezt máshol pótolta, s így lett kerek az élete. Most szégyenli magát, mert a titkát megtudtad. Van ilyen a férfiaknál is, kártyázás, automata, itt az idősebb korosztály. Nem feltétlen mindjárt a válásra kell gondolni. Le kell ülni megbeszélni. Ami nem is olyan egyszerű. De tudnod kell, sose lesz már olyan,mint régen.
2013. máj. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
17/20 anonim válasza:
Utolsó ,szerintem valamit nem jól értelmeztél .. itt a kérdező a férfi ,aki folyamatosan félrelép idősebb nőkkel :/ ...
2013. máj. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
18/20 Girgoy válasza:
Szerintem ha valaki egy ilyen kérdést tesz fel egy internetes fórumon ahelyett, hoyg valódi emberekkel (a hzastársával, esetleg pszichológussal) és önmagával beszélné meg, annak a legjobb tanács az, hogy figyu: ne menekülj a könnyebb megoldások felé a valóság elől! Ha idősebbek tetszenek, lehet, hogy gyerekkori traumák vannak a szülőkkel, rendezd velük, ah még élnek. De a házastársad a házastársad, vele kell az ilyet megbeszélni, nem idegenekkel, mert az bizony rohadtul nem old meg semmit, sőt: rosszabbítja a bajt, mert azt hiszed, meg van oldva, holott rohadtul nincs, mert ehhez a valóságban kell élni és ott szembenézni a problémákkal, beteges szenvedélyekkel, önzőséggel, stb.!
Remélem, ez segít.
2013. máj. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
19/20 anonim válasza:
Sokszor ilyen internetes fórumon is kaphat jó tanácsot...
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!