Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha a férjed hatalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a férjed hatalmas koszt csinálna és munka után a rengeteg takarítani való várna minden egyes nap, már 8 éve?

Figyelt kérdés

Kiöntött a lépcsőre és megkértem hogy törölje fel.

Ebből üvöltözés lett, hogy ő dolgozik én meg ilyenekkel szemétkedek vele. Erre elment edzeni.

Így jó h nincs ideje semmit megcsinálni csak saját maga után, minden nap jár edzésre.

Vagy az edzés az valami kifogás, amivel mindig tud takarózni hogy azért nincs ideje? Az h dolgozik hiába hántorgatja fel, én is dolgozom. De ha én nem mosogatnék el, nem mosnék ruhákat, megállna az élet, megenne a kosz.

Kénytelen vagyok.

De én nem akarok így leélni egy életet.



tegnap 18:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A 2. napon szóltam volna neki, hogy takarítsa össze a mocskát, nem vártam volna vele 8 évet, és nem is mentem volna hozzá ilyen emberhez.


"De ha én nem mosogatnék el, nem mosnék ruhákat, megállna az élet, megenne a kosz."


Magadnak köszönheted akkor. Hagyd ott a koszt, mondd, hogy neked is edzeni kell menni.

tegnap 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A múltkor azt mondtam amikor indult edzésre hogy megyek egy kört kocsival, mert nem akarok otthon ülni, akkor jött velem.

Fél hogy lesz valakim.

De kiönt egy olajat a lépcsőre és nekem kell szólni, de még fel is háborodik hogy én szemétkedek?

Vagy akkor most elhozzam a kutyáját, sz@rassam az ágyába és hagyjam ott, vagy mi?

Hihetetlen hogy egyáltalán volt aki elviselte 12 évig és utána vált el tőle.

Egyszerűen még az autója kormánya is csupa ragacsos kosz mert ott eszi a zsíros lángost.

Ez túl tesz minden koszos emberen akit valaha láttam.

tegnap 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is 8 éve tűröd a lusta önző hozzáállását.
tegnap 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy csak panaszkodsz, de nem fog semmi változás történni, mert te folyamatosan hagyod, hogy a lábtörlőjének tekintsen.

Szóval a kérdés: csak panaszkodni fogsz, aztán közben meg játszod tovább a szolga szerepét, vagy tenni is fogsz valamit?


"Hihetetlen hogy egyáltalán volt aki elviselte 12 évig és utána vált el tőle."

Szerintem is az, de az is hihetetlen, hogy valaki ezt 8 éve tűri. Eleve ilyen baromhoz hozzá se kellett volna menni.

tegnap 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A, Számára fel is út, le is út;

B, Mediátor segítségének a kérése a köztetek lévő probléma megoldására;

C, Ne tegyél után rendet több napon keresztül, hanem csinálja meg ő;

D, Üljetek le, beszéljétek át, hogy ki-mit vár el a másiktól.

tegnap 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Te se vagy egy észkombájn ha 8 éve tűröd.
tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem érdekel mostantól.

Én is elmegyek délutánonként, úgysincs otthon ő sem.

Nem vagyok én ingyen cselédje továbbra is egy f@szkalapnak.

Szabad vagyok én is.

Majd ha rendet akar, kifizet egy takarítót.

Úgysem akar velem maradni ha se szex, se kaja, se rend nem lesz.

Én meg nem vagyok hajlandó 2 naponta dugni egy olyannal aki kihasznál.

Lehet hogy csak soká, de elege lesz.

Vagy eljár krvázni, az én ágyamba többet nem jöhet.

Nem is fogok panaszkodni mert nem lesz miről.

Nekem is meg van a hobbim, a barátok, csak ugye a sok feladat miatt félretettem.

De majd újra kivirulok, majd akkor megint ígérgetheti hogy megváltozik.

42 vagyok, nem fogok bezárkózni.

tegnap 20:36
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon szép éveket neked, jó nagy mazoista lehetsz. 😂
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne 8 év...max 8 nap.
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vannak még ilyen nők, szégyen.
tegnap 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!