Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Elegem van a férjemből, a gyerekemből.

Csak a kosz, a rendetlenség vár amikor hazaérek a 24 órából.

Egyszer elhagytam fél évre mert nem bírtam tovább a cseléd szerpet, vittem a lányomat is.

De mindig zaklatott hívogatott, könyörgött, fenyegetett.

Azt mondta megváltozik, visszajöttem. Most megint nem győzöm a koszt pucolni utánuk.

Elegem van.

Mindig arról álmodozok hogy egyedül élek és senki után nem kell takarítanom. A férfi munkatársaim munka után mennek másik helyre dolgozni, vagy kirándulnak a családdal. Engem meg a téli szennyestartó vár meg a felmosás porszívózás és minden, még a wct is összefosva hagyják. Egyszerűen meg akarok tőlük szabadulni.

Van is félretett pénzem. De ha lelépek, én leszek a sz@r feleség, sz@r anya.

Viszont a gyereket nem akarja adni.

Amikor nálam volt fél évig is, zaklatott, zsarolt hogy elveszi, fenyegetett hogy feljelent.

Egyszerűen innen meg akarok szabadulni.



tegnap 17:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

A másik meg az hogy van hova mennem.

Pénzem is van. Ehhez hozzátenni nem tudna egy férfi sem, legfeljebb elvenni.

Isten ments!

tegnap 17:38
 12/23 A kérdező kommentje:

8 éves lesz.

A rendőrökkel is agresszív volt, 2 éve.

Akkor 1 napja ütötte a szobaajtómat ököllel. Éjjel is... Hogy ne tudjak aludni.

Ki jöttek a rendőrök még akkoris bántani akart. Ők állították meg. Velük is agresszív volt.

Amikor még bementem a rendőrségre, egy nő azt mondta hogy feljelenthetem, mivel fenyeget, de semmi értelme gondoljam át, szegény elveszítené a munkáját is stb. Nem állt mellettem a rendőrnő.

tegnap 17:42
 13/23 A kérdező kommentje:

Mindig abban reménykedek hogy baleset éri....

Elválni nem lehet tőle.

Persze elméletben lehet.

De utána milyen életem lenne?

Minden héten 6szor hívjam rá a rendőröket, meg járjam a bíróságot?

tegnap 17:45
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell minden alkalommal rendőrt hívni. Annak nyoma van. Minél többször tesz ilyet, annál inkább kötelesek intézkedni. Nem kell a rendőrnőnek melléd állnia, ő nem bíró, hogy döntéseket hozzon. De ha vele nő fel a gyereked ő is ugyanilyen lesz. Azon meg, hogy elveszti-e a munkáját, nem neked kell gondolkodnod meg sajnálkoznod, hanem neki. Legalább rájön, hogy a tetteinek következményei vannak.
tegnap 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és hivatkozz arra, hogy kezeltetni kellene, te nem tudod őt meggyógyítani. Balesetben meg egyéb csodákban ne reménykedj, az a fontos, hogy a gyereknek te vagy az anyja, csak te tudsz tenni érte, hogy ő ne váljon ugyanolyanná mint az apja. Gondolj bele, ebben nő fel, ez neki a minta, ezt fogja követni. Ha elviszed, ott már a te mintád lesz előtte. Nem elvadulnotok kell egymástól a gyerekeddel hanem szövetségessé válni.
tegnap 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Cukorbeteg és tömi az édességet a fejébe, csak nem fog 100 évig élni.

Amikor élményem innen fél évre, sokkal több időm és energiám maradt, de még így is rend volt nálam.

Ez meg csak koszolni tud, és kidobni sem lehet semmit ami tönkrement mert visszahozza a kukából, de még a penészes joghurtját is amit kidobtam.

Amikor nem dolgoztam akkoris nagyon sok volt a házimunka de így meg már nem is győzöm.

Más meg megövzegyül, akinek normális férje van.

Igazságtalan az élet.

tegnap 18:16
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagy rendező az élet, átírhat bármikor még egy tündérmesét is. De ezt a sz.r házasságot ami a tiéd nem fogja megváltani senki. Itt neked kell lépni, anya vagy, ez az első számú szereped az életben. Hibáztál, olyannak szültél akinek nem lett volna szabad. Nem vetted észre, előfordul. De már kristálytisztán látod. Csodát tenni már nem tudsz, a gyereked attól van akitől, de anyaként kötelességed kihozni a gyerekedből a legjobb verziót. Az pedig messze nem az amivé az apja mellett válik.

Fáradt vagy, de muszáj összeszedned magad, végig kell járnod az utat amivel jobb életet tudsz adni a gyereknek. Felnőve meg fog gyűlölni téged mikor rájön, hogy lehetett volna másképp is. Van hova vinned, van kereseted, mennetek kell. Minél később lépsz annál nehezebb lesz, és te még ennél is rosszabb állapotban leszel.

tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Nem tudok a gyerekem mellett 24 órákat dolgozni.

De persze van másik munkahely meg másik város.

Szerintem könnyebb lenne ha 15 éves lenne már és ha én nem tudom vinni kocsival egyszer egyszer, akkor elmenne egyedül.

Még csak 8 éves lesz.

Most akkor megint én vagyok a sz@r mert csak azért vagyok itt mert egyedül nem tudom megoldani a gyerekemet és a munkámat.

tegnap 18:35
 19/23 anonim ***** válasza:
Figyi, mire 15 lesz már pont olyan lesz mint az apja. Úgy is fog bánni veled. Azt mondod, van hova menned, van pénzed is. Nem vagy sz.r, de látod milyen nehéz felnőttként is egyedül. Akkor a fiadnak/lányodnak milyen lenne mellette egyedül? Te vagy az egyetlen lehetséges támasza. A fél év alatt hogy oldottad meg a gyereket meg a munkát? Nem tudnád ugyanúgy? Aztán a vagyonmegosztás után kapnál pénzt, fogadhatnál valakit a gyerek mellé míg dolgozol. Vagy te látod a lehetőségeidet, de ez amiben vagytok a lehető legrosszabb. Húsz éves korában már nem tudod megváltoztatni a gyereket, de viszi majd tovább a saját családjába ezt a viselkedést. Akkor már hiába vádolod magadat.
tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%

Szenvedj akkor.


Bolond HP..

tegnap 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!