Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Elegem van a férjemből, a gyerekemből.

Csak a kosz, a rendetlenség vár amikor hazaérek a 24 órából.

Egyszer elhagytam fél évre mert nem bírtam tovább a cseléd szerpet, vittem a lányomat is.

De mindig zaklatott hívogatott, könyörgött, fenyegetett.

Azt mondta megváltozik, visszajöttem. Most megint nem győzöm a koszt pucolni utánuk.

Elegem van.

Mindig arról álmodozok hogy egyedül élek és senki után nem kell takarítanom. A férfi munkatársaim munka után mennek másik helyre dolgozni, vagy kirándulnak a családdal. Engem meg a téli szennyestartó vár meg a felmosás porszívózás és minden, még a wct is összefosva hagyják. Egyszerűen meg akarok tőlük szabadulni.

Van is félretett pénzem. De ha lelépek, én leszek a sz@r feleség, sz@r anya.

Viszont a gyereket nem akarja adni.

Amikor nálam volt fél évig is, zaklatott, zsarolt hogy elveszi, fenyegetett hogy feljelent.

Egyszerűen innen meg akarok szabadulni.



tegnap 17:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Bíróságon neked ítélik a gyereket hiába zsarol, válj el tőle és vidd a lányod magaddal.
tegnap 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Ráadásul építkezés közepén vagyunk, de engem már az sem érdekel, legyen az övé minden, csak szabaduljak meg tőle.

Amit tudott pénzt azt kihúzott tőlem, de maradt tartalékom amiről nem tud.

Ez is milyen hogy ha volt valami a kártyámon azt kicsalta tőlem. Titokban kellett gyűjtögetnem évek alatt mert ha megtudta volna hogy van, elköltötte volna.

tegnap 17:16
 3/23 A kérdező kommentje:
De ha viszem a lányomat akkor a férjétől sem tudok megszabadulni. Tudni fogja hol vagyok. Mert jönni fog mindig.
tegnap 17:17
 4/23 A kérdező kommentje:
Férjemtől*
tegnap 17:18
 5/23 A kérdező kommentje:

Pedig annyit sírt hogy visszajöjjek.

És mégsem változott meg.

Azt mondta hogy tönkreteszem, meg fog halni, neki már nincs értelme az életének.

Ugyanolyan minden, csak annyit változtatott hogy már dolgozhatok.

Korábban nem engedte.

tegnap 17:21
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod, mindkettejüktől meg akarsz szabadulni. Akkor elindítod a válást, vagyonmegosztást és ő neveli a gyereket. Te leszel a hétvégi szülő. Ma már nem akkora csoda ez.
tegnap 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Fizetett segítséget kell hívni.
tegnap 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem engedi.
tegnap 17:30
 9/23 A kérdező kommentje:

Eszemben sincs összeköltözni még egyszer valakivel.

Pont h egyedül akarok élni.

Nem kérek üzeneteket amik azt írják költözz hozzám.

Soha többet nem leszek senki cselédje és szeretem a csendet és a nyugalmat. Soha többet. Gondolom a pasik azt hiszik hogy így kell fogni egy nőt. Aki éppen menekül egy palitól az majd összeköltözik egy másikkal?

Egyedül.

Nem palival, hiszen ettől akarok pont szabadulni.

tegnap 17:34
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam az 5-t mikor írtam a 6-t. Ilyen emberrel nem hagyhatod ott a gyereket, nehogy ha magát nem is, de a gyereket bántsa. Olyan nincs, hogy felnőtt nőnek a férje megenged vagy nem enged meg valamit, ez az ember beteg. Válj el, ő meg forduljon szakemberhez. Viszed a gyereket, ha már csak ketten lesztek meg tudod tanítani, hogy rendet tartson maga körül. Ha a férjed zaklat, minden alkalommal rendőrt hívsz. Mást nem tudsz tenni ha nem akarsz tűrni egy életen át. Mekkora a gyerek?
tegnap 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!