Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bevállalható még egy gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalható még egy gyerek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
38 eves vagyok, a ferjem 55 . Van egy 7eves lanyunk. Eddig ugy voltunk vele, hogy egy gyereket szeretnénk, de mostanaban megfordult a fejunkben, hogy lehet jo lenne egy teso a lanyunknak. Viszont a ferjem eleg idős, emiatt picit bizonytalan vagyok… marmint abban, hogy mire elsős lesz a gyerek a ferjem 60 pluszos lesz…
szept. 10. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Már így is elég idősen lett apa (48 évesen, ha az 55-ből kivonjuk a 7-et.) Talán az általános közérzettől, egészségi állapottól is függ.


60 év felett már nem biztos, hogy tudna olyan lendülettel dolgozni bármit is, ami kellene a kellő anyagiak előteremtéséhez. 60 évesen már eléggé "öreg" az ember a babázáshoz!

szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Kuurva nagy kicseszés korai félárvaságra ítélni a gyereket, de hát önzőek vagytok, ez látszik.
szept. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Én fixen nem szülnék egy közel nyugdíjas hapinak.
szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Idős palitol hatalmas az esély sérult gyerekre.


"Nincs abban egyetértés a kutatók és orvosok között, hogy mikortól számít idősnek egy kispapa, de az adatok arra mutatnak, hogy amint az apa eléri a 35 éves kort, csekély, de általános növekedés figyelhető meg a születéskori kockázatok terén, míg 40 éves kor után ez a rizikó már meredeken emelkedik. A magasabb kockázat oka az, hogy az ondósejtképződés során a hímivarsejtek DNS-ében évente átlagosan 2 új mutáció halmozódik fel, tehát idősebb korra több mutáció van jelen az apa örökítőanyagában, és ezek a változások egyértelműen összefüggésbe hozhatók az utódokban megjelenő genetikai mutációk, valamint egyéb rendellenességek előfordulásával."


[link]

szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Elég neccesen hangzik, de ha ti bevállaljátok, akkor a ti dolgotok.
szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem merném, de ti fogtok ugyis dönteni
szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Mondjuk ezt úgy is nezhetnenk, hogy az első gyerkőc is sanszos hogy korán veszíti majd el az apukáját, miért kellene még egy édestestvertől is megfosztani? Ők ott lehetnének egymásnak egész életükben.
szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
Mindketten öregek vagytok már egy babához, de a férjed főleg. Ha közös gyerekeket akartál, jobban át kellett volna gondolni az ekkora korkülönbséget, ami a párodat illeti. Elég nagy felelőtlenség és önzés!!!!! lenne bevállalni így még egy gyereket. Valószínű a lányod esküvőjét sem éli már meg az apja...
szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mert 75 evig nem elhet egy ember kedves utolso? Vagy ennyi erovel lehet en sem elem meg a lanyom eskuvojet… mert ez nem korfuggo.
szept. 10. 23:24
 10/19 A kérdező kommentje:
Mit kellett volna jobban atgondolnom? A korkulonbseg adott, de beleszerettem a ferjembe, kozos gyereket szerettunk volna. Ez normalis nem? Nyilvan mar most tudom, hogy nagyon elvagyunk kesve, es emiatt hezitalunk. Nehez dontes, de a lanyomnak is jo lenne ha lenne testvere. Foleg kesobb ha mi mar nem leszunk
szept. 10. 23:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!