Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bevállalható még egy gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevállalható még egy gyerek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
38 eves vagyok, a ferjem 55 . Van egy 7eves lanyunk. Eddig ugy voltunk vele, hogy egy gyereket szeretnénk, de mostanaban megfordult a fejunkben, hogy lehet jo lenne egy teso a lanyunknak. Viszont a ferjem eleg idős, emiatt picit bizonytalan vagyok… marmint abban, hogy mire elsős lesz a gyerek a ferjem 60 pluszos lesz…
szept. 10. 18:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
6%
55 éves palit dugni, fúj
szept. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%

Csakhogy a gyerekre kéne gondolni, nem arra, hogy te meg a faterférjed babócázni akartok. Nem gondolsz bele, hogy csóri gyerekednek milyen szar lesz? Igen, meghalhatsz bármikor, de ha 55 évesen csinálsz gyereket, akkor konkrétan azt tervezed, hogy leszarod a gyereket, hogy nem leszel ott az esküvőjén, hogy a gyereke nem fog ismerni. Mert vagy halott leszel, vagy egy kriptaszökevény. Szegény gyerek kezdené az életét, és mehet a rokkant apucinak segíteni.


Hogy lehettek ennyire önzők...

szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%

Te tetted fel a kérsésedet, aztán hisztizel ha nem olyan választ kapsz ami neked tetszik? Akkor minek teregeted ki a magánéleted? Miért kérdezel meg másokat erről?

Felőlem szülhetsz a nagypapinak gyereket, nekem aztán mindegy. Szép dolog a szerelem, de a felelősségteljes döntés az más. Látszik, mert hírből sem ismered.

Persze lehet hogy holnap elcsap egy busz, de ez csak puszta szerencsétlenség lenne, véletlen. Szülni viszont, egy öregembernek aki élete nagyját már leélte, és alig láthatják majd a gyerekei pusztán emiatt, már a te önzésed. És nem ugyanaz, mintha meghalsz egy hirtelen balesetben, vagy gyors lefolyású betegségben. Ha már annyira szerelmes lettél pont belé, érdemes lett volna jobban átgondolni a gyerekvállalást. Tudod nem ördögtől való kettesben élvezni a közös életet, amennyi még van kettőtöknek, és nem önzésből 1-2 gyereket világra hozni csak mert babázni akartok, aztán majd nagy eséllyel fiatalon szépen traumatizálni őket az apuka korai halálával, mert ugye a kora és az esély emiatt adott, ezen nincs mit szépíteni.

De úgyis azt csinálsz amit te akarsz, és a te lelkeden fog száradni. Így a kérdés is felesleges volt. Részemről ennyi. További szép napot!

szept. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

hogy lehet jo lenne egy teso a lanyunknak - jézusom... ne azért csináljatok gyereket, mert "a már meglévőnek jó lenen egy tesó".


Őszintén UTÁLTAM, hogy 9 évesen született egy tesóm, mondván "de jó lesz". Ja, remek volt...

- nem aludni

- állandóan a gyerekbőgést hallgatni

- pesztrálni őt, mert "te nagy már okos nagylány vagy"

- szünetekben vigyázni rá

- úgy érettségizni, hogy a tesóm állandóan bsztatott, mert épp olyan korban volt


Remek lesz a ti lányotoknak is. Én tízéve nem is láttam az öcsémet, de nem is érdekel, mi van vele. Anyámék ezt nagyon elszúrták, amikor "velem" példálózva vállaltak még egy gyereket. ÉN nem kértem.

szept. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%
14. Abszolut igazad van. Egy testvér nem garancia arra, hogy olyan személyiségek lesznek akikkel ki lehet jönni. Az enyém is elviselhetetlen volt, főleg amíg 1 szobában kellett kínlódni vele a középsuli nagy részében. Költözéskor egy 230x225centis lyuk lett a szobám, de imádtam, végre megváltás volt a saját tér. Még ha kicsi is. Amúgy állandóan szemétkedett, nem hagyott békén. Engem hibáztatott mikor a szüleink lepasszoltak neki, meg akart mérgezni stb. Bár nálunk ő az idősebb.
szept. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Borzaszto mennyi megkeseredett negativ ember van. Én spec örülök, hogy van 2 testvérem, örülök, hogy vannak gyerekeik, mert ezáltal nagyobb a csaladunk.. de nem tudom miert kell ennyire vehemensen válaszolni , valami nincs rendben a lelketekkel… azt kellene rendbe tenni először is
szept. 12. 09:22
 17/19 anonim ***** válasza:
16%

Ha nem neked tetszo valaszokat kapsz, mar mindenki megkeseredett es negativ?

A koztetek levo 17 ev korkulonbseg most remekul megmutatja a helyzetet. Alapbol mar 48 volt, amikor megszuletett a lanyotok, noha te meg csak 31. A ferjed oreg mar babazni, sajnalom. Es nem veletlenul vagy te is bizonytalan.

szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem azzal van gond, hogy nekem nem tetsző valaszt kapok, hanem ahogy megvan foglalmazva. Nem ertem ezt a stilust, mintha én megsertettem volna itt barkit.
szept. 12. 11:13
 19/19 anonim ***** válasza:
Apám már nagypapa volt ennyi idősen... Én személy szerint a meglévő gyereket még nem tartom olyan gáznak, hogy bevállaltátok, de szerintem is legyen elég. Azt írod, vannak a tesóidnak gyerekei, tehát vannak unokatestvérek. Fűzzétek szorosra a viszonyt, akkor nem marad egyedül a lányotok. És igen, egyáltalán nem biztos, hogy jóban lesznek, egy csomó testvérpár nem is tartja a kapcsolatot felnőttként, erre nem érdemes alapozni.
szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!