Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szoktatok a férjnek adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok a férjnek adni születésnapra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsit elcsépelt ez a kérdés. Nekem "kellene" tudni mit szeret. Sokmindent kapott már tőlem (kedvenc könyvsorozat következő kiadása, parfüm, torta, borozós este, porszívó (az ő kérésére), karóra).


Kérdeztem tőle, de nem jutottunk semmire. Szeretnék neki azért kedveskedni valamivel. Van egy kisbabánk, úgyhogy a vacsora és hasonló programok most nem játszanak.


Ha nem jut eszembe semmi akkor egy szép pénztárcát fog kapni vagy egy társast.


Ti mit adtok egymásnak? :)



szept. 9. 23:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Mi nem ajándékozunk. Közel van egymáshoz kettőnk szülinapja, általában elmegyünk valahova legalább egy hétvégére olyankor, mindkettőnknek ez az ajándék.
szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Ha szeret kirándulni, akkor lefoglalhatsz pár napos szállást
szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
25%
Ja mivel baba van így nem opció
szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
Egyéne válogatja. Én két éve egy motort kaptam. Kicsit túlzásnak tartottam, de hát ez van.
szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
21%
Egy fakanalat a kezébe.
szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
Ne hallgass a többi válaszolóra. Menj el vegyél valami szexi fehérneműt és mire hazaér bújj bele és úgy várd haza. Ez felfogja dobni a hangulatot. Próbáljatok ki mást is amit eddig nem csináltatok, legyél bevállalós és csábítsd bele őt is.
szept. 11. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
58%
Van valami egyéb hobbija? Nekem eddig minden páromnak volt valami, amiből ki tudtam indulni, ha nem volt más dolog, amiről tudtam, hogy vágyik rá vagy le kellene cserélni az előzőt. A mostani pl. túrázni szeret nagyon, neki vettem márkás túranadrágot (lecipzározhatót, mert olyanban gondolkodott), jobb minőségű wokot, mert régen főzött azzal másokkal együtt albérletben, és hiányzott neki.
szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
79%

Semmit, mert ami kell, megvesszük évközben, nem várunk szülinapra.


Sütök neki tortát - vagy jégkrémtortát, elmegyünk kirándulni meg sörözni. Tökéletes program neki, nekem is :)

szept. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
Kulacsot. Egy idő után mindegyik elkezd szivárogni, tehát úgyis szükség lesz rá előbb-utóbb.
szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%
Szexet. Évben van 3-4.
szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!