Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit vennétek a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vennétek a férjetek születésnapjára ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban lesz 30 éves és valami különlegeset szeretnék venni neki de semmi ötletem. Amikre igazán vágyna azok most jelenleg nem férnek bele a keretbe (épp egy felújítás közepén vagyunk) de mindenképp valami olyat szeretnék venni neki amit mondjuk nem vennék már a 31.re szval értitek. Annyi kerese volt, hogy ne valami olyat vegyek amit kitesz a polcra és nézeget hanem lehessen használni is. Szeret barkácsolni és am egy kis kocka. De semmi ötletem. (szerszámot nem szeretnék az nem vmi különleges, gamer cucca meg minden bizbasz van neki)


Segítsetek!!!


2021. júl. 3. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mivel játszik,de pl ha xboxozik arra nincs olyan játék amit szeretne? Az egyik ajándék ez volt most a pàromnak és nagyon örült neki.

Egyébként mi az amit most nem tudnál megvenni,de szeretnè? Lehet valami hasonlót ki tudnánk talàlni,vagy ahhoz kapcsolódót.

2021. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából egy ps5-re fáj nagyon a foga meg egy elektromos roller-re. De persze a 2-300ezres kategóriára ammi még használtan is baromi drága
2021. júl. 3. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég drága. Mennyi lenne a keret? Még gondolkozom,hátha jut eszembe valami.
2021. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gamereknek való zokni/póló/bögre?Esetleg egy kényelmes szék? Mikkel szokott játszani, mekora a max keret amit rászánsz, és még minaz amit érdemes tudni róla?
2021. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha szerveznél valamit? Pl. az egyik haverja hoz ps5-t (vagy bérelsz) és te szervezed az italokat/ételeket és egy napot ps5-tel játszik a társaság?


Amúgy vannak ezek a VR élmény ajándékok is. Nem tudom, hogy ilyennek tudna-e örülni.

2021. júl. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát a keret az max 30. Gamer széket nemrég vett... Nem tudom teljesen tanácstalan vagyok
2021. júl. 4. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg van steamje? Ott nincs kívánságlistája?

Ha esetleg laptopon játszik, akkor laptophűtő is praktikus lehet.

2021. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!