Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek mit vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit vegyek a férjemnek (15 év 3 gyerek) születésnapja alkalmából?

Figyelt kérdés

Valami aranyra,ékszerre,órára gondoltam de nem tudom hogy mit nyaklánc,óra,gyűrű vagy mit kéne.

Férjem jellemzői:175 cm bőrszín barna és már lassan 20 éve sportol tehát látszik rajta rendesen.


2018. márc. 3. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
A te férjed 15 éve, neked kellene ismerni, hogy minek örülne. Mi idegenek ezt honnan tudnánk?
2018. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

15 év után ezt neked jobban kellene tudnod, mint egy vadidegennek a gyakoriról...

De ha tényleg tippet kérsz, én személy szerint az órának örülnék, ha arany, ha nem.

(Persze az már más, hogy én el sem fogadnék egy aranyórát, mert sok olyan helyen járok, ahol az alkarommal együtt lopnák azt el...)

2018. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

kevés ff-i hord gyűrűt,főleg egy aktívan sportoló.

órát egy ff-i magának választ és megveszi ami tetszik.

aranyat ha romák vagytok akkor viszont jó választás,egyéb esetben egy férfi ékszere az órája,esetleg egy bőr karkötő ha lazább stílus.

ha rendszeresen sportol-én is,ezért ezeknek tudok a legjobban örülni ajándékként-protein por,omega 3,multi vitamin,vagyis hasznos fogyóeszközöknek,esetleg egy az érdeklődésébe vágó könyvnek amit még nem vettem meg.

az arany ékszerek számomra kényelmetlenek,céltalanok.

az óra fontos kiegészítő ezért csakis én választhatom ki mit veszek magamra,így nem örülnék ajándék órának,főleg hogy van már 3.

2018. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

sporthoz vmi cucc?

vagy egy utazást leszervezni?

vagy elkérni egy-két napra a melóból?

2018. márc. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátnőjét, biztos jobban tudja!
2018. márc. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Durva azért 15 év után nem tudni.

Az órára van egy babona, hogy nem szabad kedvesnek adni mert elhozza az időtök végét.

Nyaklánc esetleg, gyűrű szerintem nem.

Esetleg jópofa dolgok is lehetnek (érme, kitüntetés, kupa, emléktábla a 15 évre)

Ha szereti esetleg jó minőségű alkohol, vannak olyanok amik hármasával vannak dobozban, hogy az elsőt 15 a másodikat 20 a harmadikat 25 év után nyissátok ki együtt.

Hirtelen más nem jut eszembe, a fotómontázst albumot én kicsit snassznak érzem 15 éves évfordulóra.

2018. márc. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Leszervezni egy romantikus hétvègét valahol a gyerekek nélkül?

Megbeszéled valakivel aki tud vigyàzni a gyerekekre, neki meg mondd, hogy pakoljon össze pár napra. Foglalj le valami jó helyet, és szervezz programokat. Nálunk ez mindig bevàlt.

2018. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha ezt itt kérdezed, akkor már mindegy.
2018. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!