Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elég egy sms-t küldeni a...

Elég egy sms-t küldeni a felnőtt gyereknek akivel egy városban lakunk ha születésnapja van?

Figyelt kérdés
Apu elhagyta a családot pár éve. Ezzel minket, a két felnőtt lányát is úgy gondolta parkoló pályára tesz. Azóta évi egyszer jön el, az unokáival se törődik. Másnál is így működik ez ahol a gyerekek felnőtt korában váltak el a szülők és az 50-es apuka új családot alapított új gyerekkel? A születésnapomra se jön el soha. Felhívtam hogy találkozzunk mire közölte, elfoglalt és különben is küldött sms-t.

2012. júl. 18. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem nálunk nem szerencsére,apukám nagyon jó apa hiába múltam el 20 ő meg 50 és 13 éves koromban elváltak. Neki is és anyumnak is új családja van,de mindkettőjük megmaradt SZÜLŐ-nek! Míg apukádat ez a jelző közel sem illeti meg. Nagyon sajnállak,én a helyedben meg sem hívnám szülinapomra:(

Ha már régóta fenn áll ez a helyzet,jobb ha nem is keresed őt,nem érdemli meg!!

2012. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezesetben két dolgot tehetsz:

a) síránkozol rajta, hogy egy olyan ember nem tartja veled a normális kapcsolatot, akit nem is érdekelsz

b) elfogadod, hogy ez van.


Nyilván tudod, hogy nem ez a normális apa-lánya viszony, függetlenül attól, hogy már felnőtt vagy. Sajna sokan csak 18 évre (vagy még annyira se) vállalnak gyereket, ezzel egyedül nem tudsz mit kezdeni, benne meg nincs hajlandóság. Nekem ez elég indok lenne, hogy én se keressem többet. Ilyen esetben sem szerencsés futni a vonat után, ami nem vesz fel.

2012. júl. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Oh nem félj ha fizikailag lerobban korházba kerül kisnyugdijas lesz akkor eszébe fognak jutni gyerekei.

Na akkor te is dobhatsz neki 1 sms-t

2012. júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bár felnőtt vagyok (32 éves) mégis ilyenkor az ember megmarad gyereknek, a szülei gyerekének. Az apám jó apa volt ameddig együtt voltak a szüleim. Viszont azóta megszűntünk létezni számára. Ugyanazzal az utálattal fordul felém mint anyuhoz, sőt szerinte hasonlítok is rá. Ha gyerekkoromban utáltam volna meg könnyebb lenni, de 26 évig volt az "apám" és nehéz feldolgozni ezt.
2012. júl. 18. 18:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!