Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Készülnél (tortával, ebéddel)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készülnél (tortával, ebéddel) a férjed születésnapjára, ha direkt aznapra szervez programot egy haverjával?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
36 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Menjen a francba.
2021. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Miért menjen a francba?

Hadd töltse már az ember úgy a születésnapját ahogy akarja.

Ünnepelni lehet utána is, másik nap is. Mondom ezt nőként.

2021. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Süssön a haverja neki.
2021. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy készülnék. Mivel a férjem, így elég valószínű, hogy velem több időt tölt mint a barátjával. Ha a barát kitalál valami olyan programot ami tetszik a férjemnek, akkor nem fogom őt visszatartani csak azért hogy itthon babazsúrozzunk. Mi is szépen megünnepelnénk együtt, ahogyan ők is és kész.
2021. ápr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem, de mondjuk amúgy sem szokás nálunk a szülinapozás. Nem értem, miért probléma, ha valaki a haverjával akarja tölteni a születésnapját. Mintha az akkora ünnep lenne...
2021. ápr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Persze, hogy készülnék. Hogy a fenébe ne szeretnék örömet okozni annak az embernek, akit a világon a legjobban szeretek?


Általában ilyenkor a gyerekekkel együtt sütünk-főzünk, már ők is választanak ajándékot, rajzolnak neki, aztán mindent becsomagolunk, tök jó közös program nekünk is.

2021. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nagy ünnep a szülinapom, vagyis érzelmileg. Ha egyedül is vagyok, megcsinálom/rendelem a kedvenc kajám, megnézem a kedvenc filmem, meglepem magam. Tavaly a magányos karanténszülimre sütöttem magamnak muffint, kaptam magamtól két körömlakkot meg egy cserepes növényt.


Ha meg szeretek valakit, azt még jobban ünneplem. Tudom, ciki, de fájna, ha nem akarna velem lenni.

2021. ápr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%

Torta:

Mindig a cukraszdaban veszek 1 szeletet neki.


Ebed: nem eszi meg a foztom,mert tul fuszeres meg tul egeszseges neki. Szoval nem fozok. :D neki.


Siman megvennem a szelet tortajat meg a kis ajandekjat. Torta elvan a hutoben. Ejjel vagy masnap megeszi.


ManPsag nem szabad ragaszkodni meg akarni az unnepeket egyuttolteni a parunkkal. Megy mindenki,amerre lat,azzal ,aki tetszik.


Tehat az ilyen ferj szulinapjat unnepeld meg massal!! Haladj mar a korral legyszives. Vannak erre nagyszeru appok,ha nincsen kivel eltolteni a szabadidod. Tinder es tarsai.

2021. ápr. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Mindig készítek neki sütit, mert szeretem.


Az pedig, hogy elmegy a haverokkal is sörözni?

Egészségére, és csomagolok a tortából kóstolót, hogy elbüszkélkedhessen vele, hogy milyen jól sütök - el szokott :D


Felesleges házisárkánykodni, meg sértődni. Felnőtt ember, menjen, ha szeretne. Úgyis velem szexel, és az én főztömet eszi, nem Jancsi haverét. ;)

2021. ápr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Max megkérném, hogy úgy szervezze a programot, hogy ebédeljünk előtte együtt, ha ceremóniás köszöntés a terv, tortát meg úgy sütnék, hogy vihessen belőle a haveroknak is.
2021. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!