Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit szoktatok a férjnek adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szoktatok a férjnek adni születésnapra?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsit elcsépelt ez a kérdés. Nekem "kellene" tudni mit szeret. Sokmindent kapott már tőlem (kedvenc könyvsorozat következő kiadása, parfüm, torta, borozós este, porszívó (az ő kérésére), karóra).


Kérdeztem tőle, de nem jutottunk semmire. Szeretnék neki azért kedveskedni valamivel. Van egy kisbabánk, úgyhogy a vacsora és hasonló programok most nem játszanak.


Ha nem jut eszembe semmi akkor egy szép pénztárcát fog kapni vagy egy társast.


Ti mit adtok egymásnak? :)



szept. 9. 23:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

Egy szép torta elég.

Nekem nem kellenek az ajándékok, 80% felesleges nekem.

szept. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Férfi oldaltáskát.
szept. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Tavaly túrataskat, idén étteremutalvanyt, előtte rallyzást, azelőtt könyvet. Társas is jó.
szept. 10. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Torta, ebéd, elhívjuk anyóst is, eszünk, társasozunk.:) ennyi.

Nem szoktunk egymásnak ajándékot adni semmire. Mi megbeszéltük hogy felesleges. Év közben úgyis megveszünk mindent ami kell.

Egyébként utálok bárkit is beengdni a házba, nem szeretem a vendégeket, a férjem ezt tudja is, szóval ez a " buli" csak az ő kedvéért van így és örül neki.

Az én szülinapomra nem hívok senkit soha! Csak kettesben. Nekem meg így a legjobb:)

szept. 10. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Puncit.
szept. 10. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
66%

Mi már régóta nem adunk egymásnak semmi tárgyi ajándékot, mert egy idő után tényleg csak ugyanazt tudod ismét, meg már mindenünk megvan.

Vagy élmény ajándék, vagy közös program.

Van olyan, ami csak őt érdekli? Tankvezetés, rally, koncert, foci, stb. Oda egy jegy. Vagy ha neki is van kedvenc boltja (OBI, könyvesbolt, drogéria, ruhamárka) akkor ajándék kártya.

szept. 10. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Egy üveg sört pl.
szept. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Mi nem lihegjük túl. Tortát kap, aztán kész. Nem szereti a meglepiket meg a bulikat.
szept. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
A férjem utálja a meglepetéseket meg a saját szülinapi buliját :D én nem szoktam ilyenekkel "kínozni", amúgy sem vagyunk híve a tárgyak gyűjtögetésének. Tizenéve rászoktunk arra, hogy ilyenkor elmegyünk valahova ketten. Van, hogy vacsizni, van hogy elutazunk pár napra.
szept. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%

"Van egy kisbabánk, úgyhogy a vacsora és hasonló programok most nem játszanak."



Pár óraára vigyázhat rá a nagyszülő, testvér vagy egy bébiszitter. Szóval ez csak kifogás.


amúgy élményt, meghitt délutánt, piknikezést, beszélgetést.

szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!