Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez egy jó kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy jó kapcsolat a férjemmel, vagy csak én akarok túl sokat?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden, tömörön, de azért átláthatóan leírni a kapcsolatunkat.

27 éves nő vagyok, a férjem 31 éves.

Egy helyen dolgoztunk, de nem egymás mellett. Így ismerkedtünk meg. Kb 7 éve. Ritkán találkoztunk, ez egy nagy gyár. Egy év mulva kb elkezdtünk randizni, nem siettük el, mármint nem mint a mi korosztályunk már, hogy kimegyünk, hancúr rögtön stb. Kb egy 3-4 hét elteltével kijelentettük hogy akkor szeretnénk ezt a kapcsolatot és egy pár vagyunk. Én másfél évig fülig szerelmes voltam, nem rószaszin ködösen, mert mindig tiszta fejjel gondolkozom, az a tipus vagyok aki 3+1 x átgondol valamit. Családcentrikus vagyok, ő is annak mondta magát, kedves volt, törődött velem lelkileg is, nem kellett tőle mindent kérni, magától csinálta. Mármint lelkileg, bátorított, megvigasztalt stb. Normális dolgok. Másfél/2 éve voltunk együtt mikor megszületett az első baba. Már terhességem elejétől megváltozott, olyan biztosnak vett. Nem érdekelte már annyira mi van velem, magától nem kérdezett. Ekkor panelban laktunk, nem volt sok teendő ugye. (Ő azelőtt családiházban lakott anyukáéknál, akiknek volt családi vállalkozásuk. Tudni kell hogy ő a saját munkáján kívül, szó nélkül ingyen “dolgozott” a saját családjának is, és mégis volt ideje és kedve rám. Apukája meghalt amikor a fiunk kb 4 hónapos volt. Úgy érzem ezt fontos megemlíteni, mert ő nyomta őt nagyon, nem lehetett lusta, tennie kellett a dolgát ha akarta ha nem, és bizony ő az apukájának meg akart felelni, amivel persze nincs is semmi baj). Aztán elköltöztünk most két éve családi házba, anyukám apukám is jött mert betegek. Apukám időközben meghalt sajnos, így maradtunk ketten a férjemmel, fiunk és anyukám. Anyukámról is tudni kell hogy tudna ha akarna, sose volt jó a kapcsolatunk, egész életemben lelkileg terrorizált, apukámat kihasználta stb…mindegy nem ide való konkrétan csak gondoltam megemlítem. A két év alatt a férjem szinte semmit nem csinál otthon, hiába kérem meg, ha könyörgök heteket, akkor talán már valamit a kezébe vesz. A férfi munkát is megcsinállom. Most újra terhes vagyok, de nem jobb a helyzet, pedig azthittem az lesz. Körbeugrállom anyukámat, fiamat, a férjemet is, mert még arra sem képes hogy a zokniját a szennyesbe tegye, vagy a tányérját a mosogatóba. Ennyire ellustult. Mindent megcsinállok mindenki helyett, olyan vagyok mint egy szolga és annak is érzem magam. Nem foglalkozik már velem a férjem sem. Eljöttünk egy idegen helyre lakni, számomra idegen, és borzasztó. Nem érdekli mi van velem, fiunkal sem valami hűha….1 óra húsz perc a munkába az oda út neki és ugyan annyi vissza. Nem egyedül jár, nem mindig ő vezet. Értem hogy az embernek pihennie kell, de felkel, elmegy fél órát wcre, eljár cigizgetni, ahol megint csak a telefont nyomkálja, és sehol nem tartunk, se a kapcsolatunkkal, sem a házzal és körülötte. Alszik 7-8 órát egy nap, de tudna egész nap. Rosszul érzem magam, hogy úgy érzem nem jó ez, mert én nem dolgozom(anyukámnak vagyok a gondozója) ő meg dolgozik, és úgy érzem keveset van velünk, mert inkább alszik, telefonozik, telefonáll stb. Hétvégente amikor nem dolgozik, akkor is kijár neki délután a 2-3 óra alvás. Hiába kel későn. Amikor az apukájáéknak is segített, akkor is ugyan ennyit utazott munkába, akkor volt ideje és kedve mindenre…szexuális életünk is olyan hogy 1x 1-2 hetente. Hiába emlegetem hogy jó lenne. Olyanok vagyunk mint idegenek. Már többször megkértem, szépen, sírva is, hogy változtasson magán, mert ez nem boldog család, de hiába, megigéri és semmi. Szerintetek én akarok sokat. Tudom van sokkal rosszabb, ahol a férfi bántalmazza a nőt, gyerekeket, stb. Ezért is nem tudom eldönteni hogy én akarok sokat? Csak azt szeretném ha lenne kivel beszélgetnem, hülyéskednem, jól érezni magam, aki foglalkozik velem is és nem cselédnek néz….de nincs senkim, rajta kívül. Egy barátnőm sem. (Elköltöztünk ugye)



júl. 25. 16:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
Ahol nincs idill gyerekkel ott gyerek nelkul sincs.
júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Fuhh azért vannak itt jó hozzászólások is, de vagytok akik nagyon el vagytok tévedve :D

Elsősorban is, írtam hogy nem hagyom el magam, járok fodrászhoz és nem is azért szülök mégegyet, mert nekem kell a pénz, elmondom, én még anyaságit sem fogok kapni, semmit, mert gondozom az anyukámat. nekem nem jár ezért pénz ha megszülök. Egyántalán semmi, egy cent sem. Pár hónapig sem. Szóval nekem ebből a gyerekből plusz pénzem nem lesz. Nem azért akartam gyereket, hanem mert azeretem a gyerekeket, szerettünk volna egy kisterstvért a fiunknak. Nem rossz ember a férjem, csak nem a kapcsolat a prioritása, hanem magába szippantotta a telefon világa. Csak arra voltam kiváncsi, én vagyok e aki túl gondolom, es csesszek rá harcolni érte, mert így normális, vagy én vagyok álomvilágban, hogy sokat akarok. És én mindig is azon az elven voltam, hogy meg kell javítani ami nem megy, nem eldobni.

júl. 25. 19:15
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a bajod, hogy magadat sem tiszteled, és ezt más is látja. Úgy kezelnek, ami vagy, amit te mutatsz magadból.

Anyukád egész életedben terrorizált, de azért odaköltöztetted a családodhoz, hogy tovább mérgezhesse az életedet és még ápolod is. Ez persze nagyon szép töled, csak nem tesz jót a mentális egészségednek.

A férjeddel már az elsö gyerek születése elött sem voltál boldog, de azért szülsz neki még egyet.

Neked minden és mindenki fontosabb saját magadnál. Amíg ezen nem változtatsz, addig nem is lesz változás. Ne a férjedtöl vagy mástól várd, hogy változzon meg, hogy tegyen téged boldoggá. A boldogság belülröl jön. Magadon dolgozz, hogy elégedett legyél.

júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
A 13-as válaszolónak tökéletesen igaza van!
júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem rossz ember à dehogy, csak cselédje vagy akit nem is szeret és nem is kivàn.ez nem hàzassàg ez nem család,ez egy veszett ügy,de te hidd azt amit te akarsz,és ezt soha nem javitod meg,mert a màsik leszarja,ez jobb màr soha nem lesz..
júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Megkérdeztem a férjet, ő hogy látja a dolgokat.

Örül, hogy van egy csinos felesége, és gyermeke(i), ez társadalmi rang is, hasznos vagyok.

Van munkája, ahol helyt kell állni, és eléggé fárasztó.

Otthon van egy parancsolgató felesége, aki soha semmivel nem elégedett, és kevesel. Nulla énidőt biztosítana a férjének, amikor az 100%-ot szeretne.

Sajnos a kiutat nem tudom, én csak egy fotelhuszár vagyok.

júl. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hat ne haragudj, hogy ezt írom, de nem vagy egy szellemi sasmadár.

Semmi onbecslesed nincs, de szulsz azért gyereket, mert kell a teso? Gondolom, a gyereket megkérdeztetek arról, hogy mire is vágyik. Szr a kapcsolat, de azért kell a második gyerek, mert az rendbe teszi? Csak magadat szivattad meg vele meg jobban. Ez a férfi nem szeret téged, ez a napnál is világosabb. Te önként rendeled alá magad az egészben és elvarod, hogy kezeljenek egyenrangú felkent ? Hallottad azt a mondást, hogy a rabszolgajat senki sem becsüli? 27 évesen nagyon komolytalan és felelőtlen vagy, egyszerűen nem is értem.

júl. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%
Gratulálok, hogy ilyennek szülsz még egyet!
júl. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

1. A randizast nem siettetek el, megis korai kapcsolatba jott az elso gyerek, de mar akkor sem foglalkozott veled igazan a ferjed.

2. Aztan meghalt az apja, azt se tudta feldolgozni. Ahogy irod, szar ember volt aposod.

3. Aztan nyakatokba vettetek a szuleiteket, a ferjed biztos orult, hogy a csaladjan kivul el kell tartani meg anyost es apost is.

4. Raadasul anyad velejeig romlott no, ahogy irod, en nem is vettem volna magamhoz, nem tudom hova gondoltal.

5. Es ugy gondoltad, jo otlet ilyen helyzetbe ujabb gyereket vallalni..

júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de 19-nek mindenben igaza van.
júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!