Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem olyan jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt álltam a vonatállomáson, amikor észrevettem egy lányt. Egy idő után felfigyeltem arra, hogy egyre többször szemezünk és az is kiderült, hogy ugyanazzal a vonattal jár haza, amivel én. Eleinte nem szóltam hozzá és nem is ültem le mellé, de egy pénteki napon ismét együtt vártuk S vonatot, ami egyszercsak lerobban. Amikor ezt észrevettem elejtettem egy kis nevetést, amire ő egyből felfigyelt és hozzám is szólt azzal, hogy "legjobb dolog, ami már pénteken történhet 😂" Ezt úgy fogtam fel, hogy most kell lépnem, muszáj őt megismernem. A vonaton megkérdeztem, hogy leülhetek -e mellé, amire rögtön igennel is felelt. Nagyon jól éreztük magunkat haza fele, rengeteget nevettünk, azonban az út vége felé kiderült, hogy már 4 éves kapcsolatban van.


Ezt követően egy darabig nem találkoztunk, mert mint utólag kiderült, olykor a későbbi vonattal megy haza, ha túlórázik.

Na de. Ezek után már nem akartam odamenni hozzá, mert nem akartam most már semmit tőle, hiszen ismerkedési szándékkal fordultam hozzá. Megkérdeztem ezzel kapcsolatban több ismerősömet, akik azt tanácsolták, hogy ne hagyjam az egészet, továbbra is beszélgessek vele, mert ők többet látnak ebben az egészben. Abban az esetben pedig, ha nem lesz semmi, legalább lesz még egy barátom.


Telt múlt az idő és újra találkoztunk. Odajött hozzám beszélgetni, de gyorsan még elfutott bérletet venni, addig én felszálltam a vonatra. Amikor felszállt ott ültem nem messze tőle, így úgy gondoltam, hogy most nála a labda, ha leül mellém leül, ha nem akkor nem. Hátra is fordult és szemmel láthatóan keresett valakit, majd amikor észrevett, hátra is jött hozzám, majd leült.

Ismét nagyon jól elvoltunk, rengeteget nevettünk, aminek következtében kicsit a sminkje is elfolyt, olyan nagyokat nevettünk.


Ezután bejelöltem Facebookon és ő vissza is jelölt. Hetekig utazunk egymással, azonban sohasem írtunk egymásnak. A barátaim, ismerőseim továbbra is azt tanácsolták, hogy ismerkedjek vele tovább, mert szerintük itt több van, mint sima beszélgetés. 2-3 hétig nem találkoztunk, majd azt vettem észre, hogy jött tőle egy üzenet,hogy tudok -e ezzel a vonattal jönni, mert ő ott lesz. Vissza is írtam, hogy persze. Ezt követően ráírtam később én is Messengeren, de sokat nem beszélgettünk, mert az jött le nekem belőle, hogy nem az a beszédes forma Messengeren. Ez után úgy döntöttem, hogy nem írok neki (korábban sem regényeket írtam, csak max pár sort kétszer, amikor megkérdeztem hogyan sikerült a vizsgája) és úgy voltam vele, hogy szerintem ő sem fog. A többiek viszont mellszélességgel kiálltak amellett, hogy egész biztosak abban, hogy ismét meg fogja kérdezni melyik vonattal jövök, ha sokáig nem találkozunk. Ez végül meg is történt, amikor ismét megkérdezte, hogy tudok -e azzal a vonattal menni, amivel ő.


Azóta ismét sokat utaztunk együtt és minden egyes alkalommal nagyon jól elvagyunk, rengeteget nevetünk/csipkelődünk.

Én viszont már nem is tudom mit akarok ettől az egésztől, mert 4 éves kapcsolatnál én már az illetőket fejben össze is adom, szóval én már nem várok el semmit tőle.


A többiek viszont bátorítanak, hogy folytassam a "barátkozást", ha jól érzem magamat, ami igaz is, így mind a mai napig együtt utazunk.


Szerintetek igazuk van a többieknek, hogy itt több is van, mint csupán ismerősök, akik együtt utaznak haza? Illetve tényleg nem olyan jó az a kapcsolat? A barátját szinte sohasem említette meg, max 2x fél mondat erejéig.



2023. júl. 27. 08:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%

Hasonlóan gondolkodom, mint te. Ha valakiről tudom, kapcsolatban van, akkor egyszerűen nem tudok rá tekinteni potenciális jelöltként. Mindig visszautasítottam a liánozókat... nem azért, mert valami erkölcsi magaslatról lenézném őket, hanem mert nekem a szerelem (kötődés, érzelem) fontos alkotórésze az a sajat szabadság, amit egy önálló ember odaad a másiknak a kapcsolat részeként. Másként fogalmazva, ha az én kezdeményezésemen múlik csak, hogy ne maradjon együtt a másikkal, akkor inkabb "meghagyom" abban, amiben van.


Ha neked lennék, akkor nem bátorítnám. Ha mindentől függetlenül szakít és elindul az önálló útján, mert maga akar változtatni a helyzetén, akkor viszont szívesen felszállnék vele egy ismeretlenbe induló vonatra.

2023. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Ezt kérdezd meg tőle, mert ezt igazán csak ő tudja.


Nem egy olyan eset volt, hogy valaki jelnek vett valamit, amibe a másik semmilyen utalást nem rejtett el.


Az, hogy szeret veled időt eltölteni nem feltétlenül jelenti, hogy többet is akar. Hogy az ő esete hova tartozik, ő barátot lát-e benned vagy többet, csak ő tudja.


Ha neked nem felel meg ez így, hogy csak barátok vagytok, mert te többet akarsz, akkor kérdezd meg, hogy neked nem egyértelmű, hogy miként tekint rád, főleg, hogy kapcsolatban van.

2023. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Azt hogy jol erzi magat veled, nem jelenti hogy tobbet akar. En azt javaslom, hogy tartsd meg a baratsagot, ha kiderul hogy szakit, akkor hivd el utana.

De addig ismerkedj mas lanyokkal is, tobb mint valoszinu hogy csak baratkent tekint rad, mert meg ott sem hagyta a parjat ezek utan sem.

2023. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

"én már nem várok el semmit tőle"

Nem is várhatsz el tőle semmit. Viszont jót mond a 2-es, kérdezd meg tőle, hogy szeretne-e többet veled, vagy boldog a kapcsolatában, csak szívesen beszélget veled.

2023. júl. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem hagyd a fenébe. Eleve nem túl etikus dolog olyan csajra hajtani, akinek van palija, másrészt pedig, ha el is hagyná érted a barátját, csak idő kérdése lenne és téged is elhagyna valaki másért. De persze vannak emberek, akik ezt leszarják és ráhajtanak ígyis-úgyis... Ha te ilyen vagy, akkor elnézést kérek.
2023. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Nezd kulso perspektivabol. Nekem nem kene olyan no, aki az elso vasuton megismert sracert dobja a volt baratjat. Na, te hogy latod?
2023. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nézd, ha neked nem fáj lelkileg, h jelenleg csak ennyi van köztetek és megjósolhatatlan, h mikor lesz több (ha egyáltalán lesz), akkor továbbra is csak úgy viselkedj vele, mint eddig! Ki tudja, lehet össze tud majd hozni egy szingli barátnőjével később, ha ő maga nem is lesz szingli...


Ha neked viszont kevés a jelenlegi kapcsolódás módja köztetek és úgy érzed csak az időd fecséreled, nos, akkor hagyd a pics-be és keress mást!

2023. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem indulj ki abból, hogy mondjuk ebből egy jó barátság kerekedhet, de közben ismerkedj másokkal!


Ne szalassz el miatta semmit, hiszen kapcsolatban él.


Ha annyira sz.r lenne, biztosan dobná a paliját.

Ha meg ilyen liánozós típus, az sem jelent túl jót.



Vagy még egy dolog, ha ez a bizonytalanság nagyon feszít, kérdezz rá egyenesen, ő mit is gondol erről az egészről.

Max ezentúl kerülitek egymást a vonaton, ennyi.

2023. júl. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
ez így haveri viszony. egy ismerőssel kellemesen elüti az amúgy elég unalmas vonatozást.
2023. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Eleve nem túl etikus dolog olyan csajra hajtani, akinek van palija, másrészt pedig, ha el is hagyná érted a barátját, csak idő kérdése lenne és téged is elhagyna valaki másért. De persze vannak emberek, akik ezt leszarják és ráhajtanak ígyis-úgyis... Ha te ilyen vagy, akkor elnézést kérek."


Így van! Hagyjátok csak meg a Chadeknek, akkor is, ha még nem szült gyereket. Fő az erkölcs. Meg persze ez a "ha velem, akkor mással is" gondolatmenet. Ha eltaposol egy bogarat, akkor egy embert is. Nemde?


A liánozókat én sem támogatom, de a kérdező által felvázolt szituáció nagyon nem az, amikor a nő rá akarja erőltetni magát az új kiszemeltjére. Meg vonat, ami főként vidéken van, ahol még mindig nem felvilágosult feminista szellemiségben nevelik a lányt, hogy dobja el a férfit, mint egy szemetet, hanem sokszor úgy, hogy ha szétmennek, akkor ha házasság sincs, az egész falu ezzel lesz tele és hüledezik, hogy micsoda dolog, meg miért. Józsinak minimum agyba-főbe kéne verni Julcsit vagy nyíltan csalni őt, hogy a falu népe áldását adja a szakításra.

2023. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!