Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégsem olyan jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelőtt álltam a vonatállomáson, amikor észrevettem egy lányt. Egy idő után felfigyeltem arra, hogy egyre többször szemezünk és az is kiderült, hogy ugyanazzal a vonattal jár haza, amivel én. Eleinte nem szóltam hozzá és nem is ültem le mellé, de egy pénteki napon ismét együtt vártuk S vonatot, ami egyszercsak lerobban. Amikor ezt észrevettem elejtettem egy kis nevetést, amire ő egyből felfigyelt és hozzám is szólt azzal, hogy "legjobb dolog, ami már pénteken történhet 😂" Ezt úgy fogtam fel, hogy most kell lépnem, muszáj őt megismernem. A vonaton megkérdeztem, hogy leülhetek -e mellé, amire rögtön igennel is felelt. Nagyon jól éreztük magunkat haza fele, rengeteget nevettünk, azonban az út vége felé kiderült, hogy már 4 éves kapcsolatban van.


Ezt követően egy darabig nem találkoztunk, mert mint utólag kiderült, olykor a későbbi vonattal megy haza, ha túlórázik.

Na de. Ezek után már nem akartam odamenni hozzá, mert nem akartam most már semmit tőle, hiszen ismerkedési szándékkal fordultam hozzá. Megkérdeztem ezzel kapcsolatban több ismerősömet, akik azt tanácsolták, hogy ne hagyjam az egészet, továbbra is beszélgessek vele, mert ők többet látnak ebben az egészben. Abban az esetben pedig, ha nem lesz semmi, legalább lesz még egy barátom.


Telt múlt az idő és újra találkoztunk. Odajött hozzám beszélgetni, de gyorsan még elfutott bérletet venni, addig én felszálltam a vonatra. Amikor felszállt ott ültem nem messze tőle, így úgy gondoltam, hogy most nála a labda, ha leül mellém leül, ha nem akkor nem. Hátra is fordult és szemmel láthatóan keresett valakit, majd amikor észrevett, hátra is jött hozzám, majd leült.

Ismét nagyon jól elvoltunk, rengeteget nevettünk, aminek következtében kicsit a sminkje is elfolyt, olyan nagyokat nevettünk.


Ezután bejelöltem Facebookon és ő vissza is jelölt. Hetekig utazunk egymással, azonban sohasem írtunk egymásnak. A barátaim, ismerőseim továbbra is azt tanácsolták, hogy ismerkedjek vele tovább, mert szerintük itt több van, mint sima beszélgetés. 2-3 hétig nem találkoztunk, majd azt vettem észre, hogy jött tőle egy üzenet,hogy tudok -e ezzel a vonattal jönni, mert ő ott lesz. Vissza is írtam, hogy persze. Ezt követően ráírtam később én is Messengeren, de sokat nem beszélgettünk, mert az jött le nekem belőle, hogy nem az a beszédes forma Messengeren. Ez után úgy döntöttem, hogy nem írok neki (korábban sem regényeket írtam, csak max pár sort kétszer, amikor megkérdeztem hogyan sikerült a vizsgája) és úgy voltam vele, hogy szerintem ő sem fog. A többiek viszont mellszélességgel kiálltak amellett, hogy egész biztosak abban, hogy ismét meg fogja kérdezni melyik vonattal jövök, ha sokáig nem találkozunk. Ez végül meg is történt, amikor ismét megkérdezte, hogy tudok -e azzal a vonattal menni, amivel ő.


Azóta ismét sokat utaztunk együtt és minden egyes alkalommal nagyon jól elvagyunk, rengeteget nevetünk/csipkelődünk.

Én viszont már nem is tudom mit akarok ettől az egésztől, mert 4 éves kapcsolatnál én már az illetőket fejben össze is adom, szóval én már nem várok el semmit tőle.


A többiek viszont bátorítanak, hogy folytassam a "barátkozást", ha jól érzem magamat, ami igaz is, így mind a mai napig együtt utazunk.


Szerintetek igazuk van a többieknek, hogy itt több is van, mint csupán ismerősök, akik együtt utaznak haza? Illetve tényleg nem olyan jó az a kapcsolat? A barátját szinte sohasem említette meg, max 2x fél mondat erejéig.



2023. júl. 27. 08:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én sajnos elviekben nemtudok hozzaszólni,viszont nagyon aranyos kis történet ez amit leírtál. 😊

Ha nem is sikerül semmi,talán egy életre szóló barátság meg lehet.

2023. júl. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Senior Séf ***** válasza:
59%

"nem is tudom mit akarok ettől az egésztől, mert 4 éves kapcsolatnál én már az illetőket fejben össze is adom, szóval én már nem várok el semmit tőle."

Majd ha lesz kapcsolatod, kérdező, rájössz, mekkora marhaság volt eljátszani a Grál-lovagot. Egy kapcsolat nem futóverseny, ahol a leggyorsabb atléta hazaviszi a serleget, és élete végéig a vitrinben őrizgeti. Sokkal inkább profi bokszoláshoz hasonlítható, ahol mindig új és új kihívótól kell megvédeni az övedet. A csaj barátja már réges-rég beleunt a kapcsolat napi szintű ápolásába, és csak a telefont buzerálja ahelyett, hogy megpróbálja megérteni a barátnője számára teljesen ismeretlen lelkivilágát. Szóval a kapcsolat annyit ér, mint halottnak a csók. És a kapcsolatok 95%-a ilyen; "vele vagyok,míg jobb nem jön". Akitől tehát ellehet venni a párját, attól el is kell, mert mindenki úgy jár jól.

2023. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Senior Séf ***** válasza:
37%
Egyébként magunk közt szólva voltam én már "impotens kis pöcs", mert nem farkaltam meg egy gyűrűs menyasszonyt.
2023. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%

Ha ismerned a noket akkor tudhatnad, hogy ok akkor engednek el egy faágat, ha mar megmarkoltak egy ujabbat.

Szoval folytasd, talan lesz belole valami.

2023. aug. 2. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%
Békénhagynám, két vasat tart a tűzben. Vagy mint ismerős/barát szintjén néz rád, mindenképpen te szívod meg, akkor minek ismerkedni vele? ^^
2023. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
29%

"És a kapcsolatok 95%-a ilyen; "vele vagyok,míg jobb nem jön". Akitől tehát ellehet venni a párját, attól el is kell, mert mindenki úgy jár jól."


Ott a pont! Kár, hogy az emberek egyik része jobban fél a saját vélt vagy valós áldozatszerepétől, hogy egyszer majd ő lesz az, akitől jön jobb, ezért álszent módon játssza az erkölcsöset. Vagy éppen túl sokat invesztált már a kapcsolatba (anyagiak, gyerek, stb.) szeretne abban a hitben élni, hogy a párja már élete végéig vele marad. Esetleg túl sok mesét olvasott.


A többség pedig mindig mindenben a hamis bizonyosságot szereti.

2023. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!