Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akar egy szerető csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy szerető csak orálozni? Eddig 1-2 alkalommal volt csak “rendes” szex, ami kölcsönösen jól sikerült, de ugye arra rá kell szánni az időt és a helyszínt.. Napi jó kapcsolat van ( baráti jellegű ), de a szex nagyon kevés…

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 14:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Mert elég neki ezek szerint.
2022. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
41%
Nő akar mindig xopni?
2022. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem, férfi az illető…
2022. dec. 22. 14:32
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Kicsi a pöcse,nem tud dugni.
2022. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
Vagy csak hallott már történeteket, amik úgy kezdődtek, hogy "szedem rendesen a gyógyszert, gumiban meg én sem érzek semmit", aztán az lett a vége, hogy "jajj, hát vigyáztam én, de ha egyszer ilyen jó erős anyagod van, hát mit lehet ezzel kezdeni most már, én nem vetetem el, az gyilkosság". Orálnál nem tud teherbe esni a nő se véletlenül, se direkt.
2022. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szerintem egy ilyen kapcsolatban alap a védekezés és az óvszer! Én biztos nem szeretnék gyereket sem direkt sem véletlenül!
2022. dec. 22. 15:04
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Valóban alapvető az óvszerhasználat, de hidd el, lehet hallani annyi rémtörténetet, hogy van, aki még óvszer mellett sem meri betenni. Ha csak orál van, az a biztos, abból sehogy sem lesz terhesség.
2022. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem hiszem,hogy a teherbeeséstől fél,valami más lehet...
2022. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%

"Eddig 1-2 alkalommal volt csak “rendes” szex, ami kölcsönösen jól sikerült, de ugye arra rá kell szánni az időt és a helyszínt.."


Nincs hová vinnie, vagy még arra is lusta.

Esetleg nem vagy valami jó az ágyban számára és inkább csak megszop@t... 😂

2022. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
A másiktól ezt nem kapja meg, veled pótolja. Ennyi, semmi több.
2022. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!