Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért akar egy szerető csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy szerető csak orálozni? Eddig 1-2 alkalommal volt csak “rendes” szex, ami kölcsönösen jól sikerült, de ugye arra rá kell szánni az időt és a helyszínt.. Napi jó kapcsolat van ( baráti jellegű ), de a szex nagyon kevés…

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 14:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

nem ertem miert kell lepontozni a 4/5 -ot,amikor siman lehet jo megoldas.

en dobtam a hasznost.


amugy meg kedves kerdezo, egyszerubb, ha tole kerdezed meg.

de az is lehet, a szopit jobban elvezi, mint a dugast. jartam mar en is igy.

2022. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11, miért jártál így? Nála kezdettől ez a preferencia inkább. Lehet, hogy azért, mert ez gyorsabb, kisebb a helyigény….
2022. dec. 23. 11:59
 13/20 anonim ***** válasza:
75%
12 azert mert a csaj nem tudta olyan jol hasznalni a p.ncijat, mint a szajat. nem volt eleg szuk, stb.
2022. dec. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13, a punci tágassága az ellazulással együtt is nő és cikluson belül is változik… megfelelő pozícióval ezen lehet változtatni szerintem, hacsak nem egy többször szült nővel van dolgod… vagy nem jól tudom?
2022. dec. 23. 12:06
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nezd, akkoriban ennyire melyen nem folytam bele. Volt mittomen 5 csajom, abból 4-gyel jó volt a szex, az 5-kel nem. Ő maradt gyakoribb 69-re, mert abban jó volt. Ennyi:) nem bonyolitottam tul.
2022. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mitől lesz egy csajjal rossz a szex? :) tegyük fel, olyan, aki lelkes, odavan érted?
2022. dec. 23. 12:51
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

ha lelkes es odavan értem mar nem lehet rossz a szex :) de ezek hianyatol pl lehet.

vagy ahogy irtam, pl tul tag (vagy forditva, en nem toltom ki elegge) es ezt nem tudjuk megoldani (nem szorit elegge, vagy nyilvan nem kezdesz peniszkopennyel egy friss kapcsolatban)

vagy peldaul nem tudjatok kolcsonosen elvezni a dolgot valamiert. pl tul hangos a csaj (kellemetlenul hangos)

ilyenek jutottak eszembe hirtelen.

2022. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. a feleségem olyan jól sz.pott, hogy csak na. Előtte a barátnő hozzá képest semmi sem volt. Szóval volt olyan idő, amikor azt kívántam hogy szájjal fejezzen be mindig. Jó volt a pncia is, de ahogy szájjal csinálta az annyira intenzív volt, hogy azt hittem infarktust hordok ki éppen.


Szóval lehet szimplán csak jól sz.psz és neki eddig ez hiányzott az életéből.

2022. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hogy néz ki a kapcsolatotok? Mindkettőtöknek van párotok és ezen kívül "hivatalosan" is egymás szeretői vagytok? Lehet ő nem így gondolja, hanem úgy fogja fel, hogy néha kavartok ha épp úgy van de alapvetően nincs semmi elvárás, hogy akkor ti most rendszeres szexkapcsolatban lennétek.
2023. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Szia. Én is a gumira tippelnék. Hacsak nem az orál amire vágyakozik, ami hiányzik.. Én sem vagyok független. Így azt mondanám hogy lehet ő is hozzá szokott ahoz hogy nem hord gumit.. Egy idő után már a szaga és az érzet sem ugyan az gumival. Szerintem kimondottan rossz szaga van a guminak. Persze lehet valakinek nincs problémája vele. Kinél mi.. Szerintem mivel egy ilyen kapcsolatban alapból fontos a higiénia, bizalom.. stb. Próbáld meg óvszer nélkül, persze a megfelelő óvatossággal. És ha ezek után javul ez a helyzet akkor ki kell találni valami más védekezési formát. Vagy ha ez neked nem fér bele, vagy nem megvalósítható akkor olyan partnert kellene keress akinek ez nem okoz problémát.
2023. jan. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!