Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők ti mit vártok el egy 10+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mit vártok el egy 10+ éves kapcsolatban egy férfitól?

Figyelt kérdés
Mennyi és milyen udvarlást, szexet, segítséget stb. tartotok normálisnak 10+ közös év után? A jelenlegi párkapcsolatotokban ebből mennyi valósul meg?

jún. 27. 18:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Elvárnám, hogy udvaroljon 10 év után is mert én is ezt teszenném. A segítség a háztartásban, rendrakás, vásárlás evidens, hogy egy kis részében ugyan úgy. Szex meg ha már mellém bújik északánként és ha nincs is kapacitás minden nap, de azért heti szinten. Ami megvalósul az a nagy semmi. Ja de igen! Egy. Takarít.
jún. 28. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ilyenkor leginkább azt várják el, hogy ne nagyon nyomozz utána, ha esetleg egy buli után valamelyik barátnőnél alszik 😂
jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

15 éve vágyunk együtt. Nem "segíteni" szokott, hanem kiveszi a részét a házimunkából, mert ő is itt lakik és a két gyerek az övé is, nem csak az enyém. Tehát ezt kb egyenlő arányban csináljuk, de nem tesszük mérlegre amúgy, akinek épp több ideje van valamire, az megcsinálja, szerencsére mindketten észrevesszük, ha csinálni kell valamit, egyikünk se képes a retekben ülve várni a másikra, hogy rátolja.

Szex mostanában kevesebb van, átlagosan szerintem heti 1-2. Van, hogy hetente 3-4, meg olyan is, hogy 2 hétig nincs, szóval ez tényleg átlagként értendő. Fáradtabbak vagyunk mostanában, azt hiszem.

Udvarlás... Nem is tudom. Érezteti, hogy szeret, figyel rám, sokat beszélgetünk. Ami kicsit hiányzik, hogy ne csak akkor akarjon már elvinni valahová, ha én kitalálom, hogy menjünk, olyan jó lenne, ha magától vinne randizni, találna ki valami programot. Ezt szóvá is tettem mostanában, kíváncsi leszek.

Szerintem rendben vágyunk nagyjából úgy összességében, az elvárásaim is kb. ezek, kivéve a randi részt.

36N, 35F

júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13 - Vége fele jár a hitvány kapcsolatod.
júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13, aha, jó, te már csak tudod 😂 Gondolom több örömöd nem nagyon van az életben, mint hogy ezt beböfögted ide, úgyhogy ha nem haragszol, nem tulajdonítok neki túl sok jelentőséget 😘
júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15 - A 13-ast te írtad. Jót elbeszélgetsz magadban? 😉🤣
tegnapelőtt 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!