Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nők ti mit vártok el egy 10+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők ti mit vártok el egy 10+ éves kapcsolatban egy férfitól?

Figyelt kérdés
Mennyi és milyen udvarlást, szexet, segítséget stb. tartotok normálisnak 10+ közös év után? A jelenlegi párkapcsolatotokban ebből mennyi valósul meg?

jún. 27. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyit (segítségben)
jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4 év után még a segítés ugyanannyi, szex sztem több kicsivel, udvarlás...ki mit vesz annak. Figyelmes, bújós, ez talán jobban ki is forrott mint az elején. Most sokkal jobb nekem.
jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minimum annyit, ami adott volt az összeköltözés pillanatában is. Egy kapcsolatom futott el 8 évig, (10 éves nem volt) a töredéke volt a végén mindenből. Szakítottam is.
jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

3 - "Egy kapcsolatom futott el 8 évig, (10 éves nem volt)"

Mi nem volt 10 éves? A partnered?

jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

4#


A kérdés úgy szólt, "10+ éves kapcsolatban


A 3# azt irta, neki 10éves kapcs nem volt, csak 8.


Komolyan ennyire nehéz ezt értelmezni?

jún. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4 éves kapcsim volt a leghosszabb. Abban kiegyensulyott intimitas meg szex volt. Nem szélsőségek hogy hol szenvedélyes hol meg impotens, hanem kiegyensulyozott volt a szex mindig. Nyilvan vele ez ment volna 10 ev mulva is. Mivel ilyen egy hosszutávu monogám kapcsolat ahol a pasi nem másra veri meg nem másokat hajkurász.


Pont nem ez a része izgatna 10 ev mulva az egésznek, hanem az hogy nyugodtan aludhatok e már végre, hogy stabil kapcsolatban vagyok, es nem holnap holnaputan jovore vagy wgyedul anyaként lehetek ujra szingli.


10 ev mulva már elvárnám azt hogy vki mellett biztonságban èrezhessem magam, azaz csalástagomnak tekinthessem és nem annak hogy na ez is csak átment rajtam, csak kicsit tovább tartott mint a többi pasinál.

Az ősbizalmat várnám már el 10+os kapcsolatban, hogy valóban a társam az életem része a másik, és nem csak megd.gott vagy felcsinált es szétnézve hűlt helye van vagy ez benne lenne még a pakliban.

jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

22eve élek házasságban. A férjem kiveszi a részét a házimunkából, annyira nem udvarlós inkább bújós és puszisok vagyunk.

A szex bár sokaknak hihetetlen de jobb mint az elején volt. Nagyon nyitottak vagyunk új dolgok felé minden értelemben.

jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Házasságot. Együtt töltött időt, ahol olyan dolgokat csinálunk, amiket szeretünk + pihenést, nem csak a taposómalmot. Figyelmességet, kedvességet, izgalmakat, igényességet. Hasonló gondolkodásmódot.
jún. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi 14 éve vagyunk együtt, ebből 12,5 év házasság, év végén lesz 13. Ugyanazt amit eddig is nyújtott, érzelmileg, testileg, és az életünkben is:) Kiveszi a részét a háztartásból, törődik, érdekli mi van velem, beszélgetünk, közös programokat csinálunk, bújik, szeretget, ölelget stb. A szex is ugyanolyan minőségű és mennyiségű mint volt, heti 4-5 alkalom:) Ha kihagytam valamit, kérdezz nyugodtan.
jún. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5 - "Komolyan ennyire nehéz ezt értelmezni?"

3-as válaszolónak mindenkèpp, hiszek ezek alapján nem a kérdésre válaszolt 😉

jún. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!