Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Magyarországon és általában a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abdullah_ kérdése:

Magyarországon és általában a nyugati országokban miért nem engedélyezett dolog a többnejűség?

Figyelt kérdés
Hihetetlen hogy a melegházasságokat előbb engedik mint a poligíniát.

jún. 2. 08:43
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza a muszlim helyedre azt szedj össze nőket. Sok sikert!
jún. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
87%

"Saudi-Arábiában éhezni? Vagy milyen Arábiában?"


Értsd, Közel-Kelet országai - Szaúd arábia, Jordánia, Irak, Irán, Afganisztán stb. Ne kötekedj, tudod nagyon jól mire gondoltam! Ezen országokban a két véglet van. Aki arany budiba fingik és aki a sivatag közepén egy putriban lakik és a víz sincs bevezetve. Tudom, mert jártam turistaként több arab országban. Nyilván, ha putriban laknék, analfabéta vagyok, iskolázatlan, nincsen gazdag, semmilyen rokon, egyedül vagyok, akkor elégednék meg a háremben betöltött szerepemmel többedik feleségként. Amúgy meg de, el vannak nyomva a nők. Jordániában a busz megállt egy pisi szünetre a reptér és a hotel között. Ott láttam a mosdóban egy kislányt, olyan tíz körül lehetett. Biztos önszántából vette fel 40 fokban a burkát...

jún. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
6%

Ha valaki tudna ertelmezni irtam, epp azt mutattam be hogy nincs semmifele ferfi elnyomas, inkabb hogy a no ul ugy mint aki jol vegezte dolgat. Amit melle emlitettem, hogy egy europai nonek, 4-6 ora munka mellett is jo dolga lenne egy ilyen hazassagban, nem azt hogy ulj otthon es ne csinalj semmit. Azert szerencsere a nok tobbsege ezt kihasznalja es nem csak ul, hanem fejleszti magat.

Kepzeld nekem is ket es fel eves a lanyom es 2021 szeptembere ota lazan tanulok mellette, mint ahogy emlitettem mindenre is jut idom, mert egy olyan hazassagban elek ahol nem csak gurizni kell. Ha Te azt varos hogy dolgozhass, hath hajra. En orulok neki, hogy tanulok es van idom mellette folyamatosan programozni a lanyommal es hasznosan tolteni az idonket. Nem pedig rohanni vissza, mert a szukseg ugy kivanja. Epp, hogy azert tanulok hogy azt tegyem amit szeretnek es ne egy irodaban robotolva hataridokre kelljen konyvelnem, valoban suncit vakargatok. Sajnos nem ment at es nem sikerult ertelmezni, azt amit leirtam. Csak arra koncentraltal hogy a sogorom felesegei kiralynokent ulve, azert hozza teszem az iskolat mindketten elvegeztek rendesen, de csak ulnek es a ferjeik vannak elnyomva. Ez a sunci vakargatas? Eppen, hogy te vagy az aki hozzam probaltad hasonlitani az eleted, mikozben elfelejtetted megerteni azt hogy en pont hogy azt emlitettem, hogy europai nokent a 4-6 ora munka tokeletes, mikozben otthon lehetsz a gyerekeddel. 😉☺️

jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

2022*


Egyebkent a szaudis kommentre kiterve, en azt vettem eszre hogy az eletszinvonal es a vallasossag is osszefugg. A szegenyebbek szigorubban elnek, kevesebb lehetoseg es a tanulatlansag is zarkozottabba teszi oket, a normalisan elok vagy gazdagabbak viszont nyitottabbak es tajekozattabbak. Viszont ekozben a helytol is fugg. Szaudi arabi es egy torok gazdag kozott is hatalmas a kulonbseg. Egy szaudi egy torokhoz kepest mindig sokkal zarkozottabb es kontrolmaniasabb lesz pl.

Oltozekben is ha megnezed a torokoknel mar mindent is latsz. Burka, hijab, kendo nelkul is maszkalnak..

nem lehet egy kepet rahuzni az egeszre, van ahol van elnyomas es van ahol szabadon elnek az emberek. Mindenesetre nekem erdekes es barmennyire is sunci vakaras, de en orulnek ha magyaorszagon sem 0-24 kene dolgozni hogy elni tudjunk, hanem rendesen elvezhetnenk a csaladunkat es a baratainkat es nem az intezmenyekben kene ultetnem a gyereket delutan 5-ig vagy 6-ig mert nem tudok erteni menni majd..

jún. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Sztem megengedhetné a jog Európában is.

Hogy akik önszántukból akarnak, azok élhessenek többnejű házasságban.

jún. 2. 13:59
 26/36 anonim ***** válasza:
46%
Jajj, de megsértődtél!😅 Arra van időd, amire akarod, hogy időd legyen! Ez mindig is így volt, a többi az csak kifogás. Nem kell ahhoz áttérned az iszlám vallásra, hogy jobb életkörülmények között élj. Te egy bankkártyához mentél feleségül, én a szerelememhez. Hát igen, régen is biznisz és üzlet volt a házasság. Aztán az urad gondol egyet, elvisz titeket "Haza", ha lányod van, akkor ő is bekerül az elnyomottak közé, neked meg elveszi az irataidat és soha többé nem tudsz haza jönni. Frei Tamás műsorában is volt egy ilyen sztori, de több ilyet hallottam már. Igen, megyek vissza dolgozni, mert sajnálatos módon engem nem elégít ki sem a szakmai gyakorlat (pedig műtőben vagyok), sem az itthoni online oktatás és a gyerekezés. Többre vágyok, de hát én alapvetően is eüben naponta 60-70 emberrel kontaktálódtam. Igen csak ingerszegény nekem, plusz én az a pörgős fajta vagyok és nem kényelmes számomra ez a Született feleség role play. Mondom, neked oké a dolog, akkor egészségedre!😄 De ne mondd már, hogy ez annyira jó, meg annyira zsírkiraly, mikor vannak dolgok, szorgalmas nők is, akik karriert akarnak építeni, beletenni a közösbe és nem elvárni a kényelmet, hanem a férjével együtt megteremteni a jövőt. Én mondjuk kb az elmebeteg kategória vagyok, mert nekem a munkám a hivatásom (értsd az életem nagy része) és számomra az életmentés mindig is kiemelkedő szerepet fog játszani az életemben. Ezt nem értheted, sose fogod megérteni, mert nem vagy/voltál soha sem elhivatott egy szakma iránt.☺️ Emiatt nem tudod felfogni sem, hogy miért akarok visszamenni dolgozni. Nem a pénz miatt, magam miatt, mert én boldogtalan vagyok, hogy itthon ülök és abban a hatalmas kényelemben nem csinálok semmit sem, csak 2 éve háztartásbeli vagyok és a lányommal foglalkozok. Ez nem élet. Nekem legalábbis. Nem elégít ki. Az első években 6 órában megyek vissza, de ha nagyobb lesz, szeretnék műtőben dolgozni altató orvos mellett akár baleseti sebészeten, sokktalanítóban, ahol tényleg életet kell menteni. Nekem ez az inger kell, ez hiànyzik. Úgyhogy légyszíves, ne jelentgess ki olyat, hogy otthon ülni de jó. Nem, nem jó. Én kínlódásnak élem meg. Csak azért vagyok itthon, mert Magyarországon jó a maximális gyed, amúgy simán visszatakarodtam volna dolgozni egy év után. Így úgy voltam vele, hogy megcsinálom az anesztes képzést, legalább legyen értelme a nuna vakaràsnak. Mindenki magából indul ki és szerintem sokan vagyunk Magyarországon is, akik egyáltalán nem vágynak abba a rendkívülien előkelő pozícióba amiben te vagy benne jelenleg.☺️
jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem fognak belemenni!
jún. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

"A többnejűség egyik fontos célja hogy a nők ne maradjanak társ és támasz nélkül idősebb korukra."


A nagy lófszt! A nők eleve tovább élnek 10 évvel. Szóval aki több feleséget akar, az majd 70-80 éves vénasszonyt fog elvenni, ugye? Vagy a 40 éves pasi ötven éves nőket, hogy ne haljon meg ő előbb.


És nem utolsósorban, a nők dolgoznak, így semmivel nincs több szükségük "támaszra", mint a pasiknak. Persze, ha megvan nekik tiltva a munka, akkor ez nem igaz, de értelmes nő nem akar egy pasitól függeni.


"Nincsenek elnyomva a nők, az Iszlám különösen fontosnak tartja a nőket."

Persze. Otthon a konyhában.

jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Ok, de akkor a több férj is legyen lehetséges. Vagy az már nem tetszene?
jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

"Hogy akik önszántukból akarnak, azok élhessenek többnejű házasságban."


AKkor a nőknek is a többférfjűséget.

jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!