Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Működhet -e a házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet -e a házasság, nagyon eltérő "fizetés" mellett? A férjemnek és nekem nagyon eltérő a jövedelmünk. Ő 100-150-200ezer forintot keres havonta, ez változó, de van, hogy semmit. Én kb. 5-600ezer körül. Mind a ketten egyéni vállalkozók vagyunk.

Figyelt kérdés
Szóval mind a ketten e.v.-ben vagyunk, csak én sokkal régebb óta vagyok a szamkámban, ő viszont nem olyan régen, így a bevétele elég változó és csekély. Amikor megismerkedtünk sok éve én már ezt a vállalkozásomat csináltam. Ő viszont stabil munkahellyel rendelkezett. A munkahelye csődbe ment és azóta nem találja a helyét, töb helyen dolgozott, aztán szakmát váltott és 1-2 éve viszi ezt az új vállalkozását. Többi kommentben.

2023. febr. 17. 20:00
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Itt viszont van olyan hónap, hogy alig keres valamit. Amugy szorgalmas ember, dolgos, de sokszor ugy erzem o is tehetne picit tobbet.

Két gyerekünk van. Gyakorlatilag a 2 gyereket, a kocsit, házat mindent én tartok fennt egyedül. Ő ebbe-abba bele tud szállni, de többnyire soha nincs pénze. Ő szokott pl. hazafele bevásárolni ezt azt, kenyeret pl. De mindig panaszkodik az árakra.

2023. febr. 17. 20:02
 2/31 anonim ***** válasza:
79%

Ha akarjátok, akkor működhet.

Viszont, nem értem a szitut. Mindent te fizetsz, ő csak a kaját és sosincs pénze?

2023. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
73%
Kevés neked a csávó..
2023. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Sokszor úgy érzem a családfő szerepet átvettem. Ha én nem keresnék ennyit nem tudnánk fennmaradni, a gyerekeket mibol tartanank el? Nagyon sokszor panaszkodik, hogy nincs pénze, drágaság van stb.

En említettem már neki, hogy úgy érz sokkal többre mennénk, ha legalább egy stabil 200 ezret megkeresne, akkor már el tudnánk menni nyaralni, utazni jovban tudnánk élni. Sokszor azt érzem hiába keresek viszonylag jól, nem tudok élni vele, mert konkrétan az egész a megélhetésre megy. Ha ő is normálisan keresne tudnék menni továbbképzésekre, kicsit jobban élnénk az életet.

2023. febr. 17. 20:06
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondtad ezeket neki? Mennyit dolgozik? Miért nem akar többet keresni?
2023. febr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Erre azt mondta nekem, hogy miután szültem ő tartott el, mivel akkor volt stabil munkahelye és hogy ez ugyanaz a szitu...de szerintem ezt nem lehet összehasonlítani. Valóban kihagytam pár évet, addig a vállalkozásom nem ment, mert csak a gyerekekkel akartam lenni! Pedig kereshettem volna mennyi pénzt, de nem ez volt az elsődleges nekem!
2023. febr. 17. 20:09
 7/31 anonim ***** válasza:
6%
Azért arra is gondolj, hogy lehet nem lesz ám jobb... tudod ha nem becsülöd gyorsan elveszi az élet... 2 gyerekkel már nem vagy ám kapós hidd el...
2023. febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
En ugy latom, hogy akarna többet keresni, csak nem tudja a módjátmeg kicsit ez a vár a sültgalambra effektus van.
2023. febr. 17. 20:13
 9/31 anonim ***** válasza:
18%
De amúgy úgy csinálsz, mintha ez most meglepetésként ért volna, viszont így ismerted meg nem? Akkor nem zavart, amikor a két gyereket bevallaltatok, hogy kb te tartasz el mindenkit ? Bár nem tudom, hogy jöttök ki négyen 500 ezerből…
2023. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Olvass kerlek, ott van, hogy nem ez volt amikor megismerkedtunk es meg utana boven ben ez volt.
2023. febr. 17. 20:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!