Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért tesznek fel olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tesznek fel olyan kérdéseket amire a választ nem szeretnék hallani?

Figyelt kérdés

Pl: Akkor is szeretnél e ha…..?

Vagy pl: Kővér vagyok ebben a ruhában?



#Nem akarja hallani
2022. dec. 2. 08:37
1 2 3 4
 31/34 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nyilván szeretnének választ hallani, csak megvan, hogy milyet :D
2022. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
38%

27: "A szőnyeg alá söpritek a problémákat, nehogy konfliktus legyen, aztán jön egy nehéz korszak, és borul minden."

De miért kell konfliktusnak lenni? A kérdésben szereplő példánál maradva nem kéretlenül kapta azt a véleményt, hanem ő maga kérte ki.

Egyébként pedig ha az őszinte, de nektek nem tetsző véleménnyel rendelkező férfiakat dobjátok és inkább azokkal vagytok, akik azt mondják, amit hallani akartok, akkor ne csodálkozzatok azon, hogy a szőnyeg alá söpört problémák előbb-utóbb felszínre kerülnek.

2022. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
75%

30. Valójában nem (csak) "a nők" nem szeretik az igazságot, hanem alapból sokszor az emberek szeretik álomvilágba ringatni magukat. Szerintem csak az önbizalom hiányos emberek vannak így. Akinek van egészséges önbizalma, szembe mer nézni az igazsággal. Sosem tartottam jónak a struccpolitikát. Főleg nem párkapcsolatokban. Elméletileg (és gyakorlatilag is) ez az ember legintimebb emberi kapcsolata, én úgy vagyok vele, hogy legalább ott ne kelljen megjátszanom magam. Így is annyi helyen és szituációban muszáj...


F

2022. dec. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
61%

Engem tulajdonképpen ez a dolog idegesít a legjobban a nőkben (tisztelet a kivételnek) amit ebben a topikban beszélünk.

A nők számára elvileg az egyik legfontosabb - ha nem a legfontosabb dolog - az őszinteség. De ha figyelembe veszem az ő érzelemvilágukat, akkor nyilvánvaló, hogy nem lehetek őszinte. Nem mondhatom ki mindig cenzúrázatlanul a gondolataimat, mert figyelnem kell arra, hogy annak milyen következményei lesznek. Tehát vagy ki kell magam cenzúrázni válasz közben, vagy hallgatnom kell, vagy hazudnom.

Szerintem a "boldog párkapcsolat" számos esetben csak elméletben létezik, semmi boldogság nincs ebben. Illetve a nők fejében létezik, aki ugye azt hiszi, hogy minden oké, miközben nem.


Megnyugtató viszont, hogy ez az állapot általában addig tart, amíg a nő fülig szerelmes nem lesz. Mert onnantól fogva elég sok mindent elnéz a pasinak, legalábbis egy ideig, (ami akár évek is lehetnek). #8 voltam.

2022. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!