Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért tesznek fel olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tesznek fel olyan kérdéseket amire a választ nem szeretnék hallani?

Figyelt kérdés

Pl: Akkor is szeretnél e ha…..?

Vagy pl: Kővér vagyok ebben a ruhában?



#Nem akarja hallani
2022. dec. 2. 08:37
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

18. “ még hallani szeretném az igazságot, mert nem mindegy, kivel vagyok együtt.”

Tehát ha igazat mond elhagyod, majd leszel olyannal aki ilyenkor hazudik. Gratulálok! És még magyarázzátok hogy nők nem a saját sorsukat rontják meg. Taps taps!

2022. dec. 2. 12:52
 22/34 anonim ***** válasza:
81%

19. "A "boldog tudatlanság" nem rossz ám. És a struccpolitikai is működhet."


Szerintem meg nem. Egy idő után ezek bedőlnek. Szerintem meg nem jó átverve lenni.



(Az A-B opciók hogy jönnek az igazmondás kérdéséhez?)

2022. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"Én férfiként megtanultam, mert megtanították otthon, a suliban, a kiképzésen, és az életben, hogy sosem kérdezek olyat, amire nem akarom tudni a választ, és ha lehet csak olyat kérdezzek, amire tudom a választ."


Ha csak olyat kérdezel, amire tudod a választ, akkor maga a kérdés, mint műfaj értelme veszik el. Akkor az egész csak egy színjáték. Tulajdonképpen akkor állítasz és megerősítést vársz, kérdésnek álcázva.

Mi szükség erre?


"sosem kérdezek olyat, amire nem akarom tudni a választ"


Nem tudom, milyen "kiképzésen" vettél részt, de nem lehet, hogy ezt félreérted? Nyilván nem kérdezünk olyat, amire nem AKARJUK tudni a választ, viszont vannak dolgok, amit kellemetlen lehet hallani. Ezekkel nem akarsz szembenézni? Inkább meghátrálsz és abban a tudatban élsz tovább, hogy az nem is igaz? Nem jobb, nem nagyobb kiállás szembenézni az igazsággal, mint mindenféle ideológiát kitalálni, hogy "amiről nem tudok, az nincs is". Nem igaz. Ez egy téves állítás. Amiről nem tudsz, az még létezhet. Szerintem nem jó dolog megfosztva lenni az igazságtól. Bár a tudás néha gyötrelem - ez igaz - de homokba dugni a fejünket sem megoldás.

2022. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
8%

22 és 23


Ez olyan, mint a hús. SOK ember eszi. De SOK sosem enné, ha neki kéne tarkón csapni a nyuszit, vagy fejszével, hajnal 5-kos, berúgva, homlokon csapni a hízót, a bokáig érő szaros udvarban. Vagy vérben és bélben fröcsögve feldolgozni.

2022. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

24. Ezt így nem egészen értem. Arra gondolsz, hogy a húshoz hozzátartozik az álllat leölése, mint feltétel, mint velejáró "szükséges rossz"? Amire (nyilván) nem gondolunk a vasárnapi ebédnél?


Ha erre gondoltál, akkor nyilván mindenki TUDJA, hogyan kerül a hús az asztalra, tehát itt nem az igazság elrejtéséről van szó, csupán annak az evés idejére való félretevéséről, kvázi "megfeledkezésről", de attól még az emberek birtokában vannak a tudásnak.

2022. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
55%

18: "Attól, hogy rosszul esik, kiábrándulok, és esetleg szakítok, még hallani szeretném az igazságot, mert nem mindegy, kivel vagyok együtt."

Magyarul: mondd ki az őszinte véleményed és ha ez nekem nem tetszik akár szakítás is lehet belőle, de minimum napokig megy a durci, vagy hazudd nekem azt, amit hallani akarok, mindezt úgy, hogy őszintének tűnjön és akkor veled maradok.

Ezek után pedig megy a hiszti, hogy miért nem őszinték a nőkkel a férfiak.:D

2022. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
40%
Ezért van ennyi válás a kisgyerekes időszakban. A szőnyeg alá söpritek a problémákat, nehogy konfliktus legyen, aztán jön egy nehéz korszak, és borul minden.
2022. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
26. Nézd, én őszinte voltam mindig is a nőkkel és semmi bajom nem származott belőle (nyilván megfelelően tálaltam, nem akartam senkit szándékosan megbántani, egyszóval nem ürügyként használtam az őszinteséget). Volt, hogy nem esett jól és szakítás lett a vége, de utána találtam olyat, akivel megvolt az összhang és őszintén is működött a dolog. Szerintem vagy őszintén, vagy sehogy.
2022. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
27%
Mert gyengék, és könnyen lehet őket befolyásolni.
2022. dec. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
58%
A legtöbb nő kíváncsi, viszont az igazságot nem igazán szeretik.
2022. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!