Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A nők miért tesznek fel olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért tesznek fel olyan kérdéseket amire a választ nem szeretnék hallani?

Figyelt kérdés

Pl: Akkor is szeretnél e ha…..?

Vagy pl: Kővér vagyok ebben a ruhában?



#Nem akarja hallani
2022. dec. 2. 08:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
60%
Nem teszek fel olyan kérdéseket.
2022. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%
Pl. Hogy hova tűnnek a hajgumik?
2022. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
2. :DDDDDDD
2022. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
26%

2. Látom megihletett a reggeli "termés".


Kérdező, a nők ilyenek. Tanuld meg. Szeretnék ők hallani, csak nem mindegy, hogy milyet. Olyat mondj, amit hallani szeretnének - a hosszú együttlét titka. :)

2022. dec. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező:én a helyedben igencsak elkussolnék és sarkalatosabb problémákkal foglalkoznék. Pl nem elég, hogy a kérdésben is nyüzsögnek a helyesírási hibák, még a nevedet sem bírtad helyesen leírni.
2022. dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
19%
#2 lehethogy én vagyok a prűd férfiként, de mi van a hajgumikkal?
2022. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
6. Ellopja őket a fogtündér, hogy aztán más lányokhoz csempéssze be (gondolom megcsalási "bizonyíték" gyanánt)
2022. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
62%

Szubjektív véleményem az, hogy a nők döntő többsége nem az igazságot akarja hallani, hanem azt, aki kedves a fülének. Önmagának ezt persze nem ismeri be, és igyekszik úgy definiálni magát, hogy ő olyan személy, aki inkább szembenéz a kényelmetlen igazsággal is. Nem is tévedhetne ennél nagyobbat, dehát az elvárás ugye az lenne, hogy az ember nézzen szembe önmagával, meg azzal, ami kellemetlen.

Feltehetően tehát azért teszik fel ezeket a kérdéseket, mert azt gondolják, hogy a válasz minden formáját megfelelően tudják kezelni. De ennél nagyobbat nem is tévedhetnének. A női vonzalom ugyanis nem az igazságra, hanem a kellemes érzelmekre épül, ag meg függetlenül attól, hogy mennyi valóságalapja van.

Szerintem kevés nő tudja helyesen kezelni a fájó igazságot.

2022. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
8. Valaszeg így lehet. Csak azt tudnám hogy miért olyan nagy dolog nem megkérdezni. Senki nem várja el tőlük hogy így tegyenek.
2022. dec. 2. 09:40
 10/34 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem a 8-as válaszolónál van az igazság.

A nők nem az őszinte véleményedet szeretnék hallani, bármennyire is ezt állítják, hanem pozitív megerősítést kapni. Tehát amikor megkérdezik, hogy "kövérnek látszom ebben a ruhában?" akkor jól tudják, hogy kövérnek látszanak benne, de szeretnék ha te megnyugtatnád őket, hogy ez nem igaz és természetesen mindez a te "őszinte" véleményed. Mert ők csakis az őszinte véleményedre kíváncsiak, ami viszont csak pozitív lehet, mert bármennyire állítják, az ellenkezőjét nem tudják kezelni.

2022. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!