Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez így tényleg rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így tényleg rendben van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Amióta megszületett a kisfiunk, férjemmel sokszor vitázom. Legtöbbször a kisgyerek miatt, mert nem foglalkozik vele, vagy ha igen, az kimerül a tv nézésben. A házi munkában nem segít SEMMIT. Nem túlzok, tényleg még maga után sem hajlandó elpakolni, letörölni, eltenni.

Mostanában sokat gondolkodtam ezen, én kb cseléd vagyok. Egy házi rabszolga, aki azért él, hogy takarítson, elpakoljon, gyereket nevelje, rendezze, semmit sem tud a gyerekről, se fürdetés, se semmi :( néha lemennek játszótérre, egy órára bírja. A gyerekünk öt éves. Én már azelőtt is egyedül vittem a háztartási dolgokat, de akkor bírtam is, szerettem is, de nem volt gyerek. Gyerek mellett már nem bírom, pedig öt éve csinál úgy, hogy férjem még egy morzsát sem takarít le maga után, ott hagyja a szennyes tányérokat is maga után. Elegem lett. Kíváncsi vagyok, mit gondoltok : férjem szerint az a magyarázata erre, hogy ő sokkal többet keres, mint én. Hozzá teszem, dolgozom nyolc órában, becsületesen. Nem büdös a munka.

De tényleg igaza van? Azért, amiért ő jóval többet keres (havi másfél millió) én minimálbér, ezért minden az én dolgom??? Megmutatom neki a válaszokat, kíváncsi vagyok, mennyi ember ért vele egyet.


2022. okt. 30. 18:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon nehéz lépés lesz, de hidd el, hogy ez a jó lépés neked és a gyermekednek is. Előbb-utóbb pedig fogsz találni egy normális férfit is magad mellé. Amúgy meg a fickó köteles gyerektartast fizetni. Kellene egy jó valoperes ügyvéd aki esetleg pro bono vállalná az ügyedet.
2022. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Megmutattad a válaszokat?
2022. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igaza a pasidnak: neki is segíteni kellene, és a gyerekkel is foglalkozni.
2022. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha ebben a házasságban maradsz, a gyerek ugyanezt a kapcsolati mintát viszi tovább. Most az a tét, hogy ő is ilyenné válik-e felnőtt korára vagy nem.

Add be a válást és maradj a házban. A gyerek 18 éves koráig jogod van ott élni vele, addig gyűjtögethetsz sajátra. Ne takaríts utána mostantól. Majd a vagyonmegosztásnál kiderül, tudtok-e hamarabb is lépni.

2022. okt. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!