Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez így tényleg rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így tényleg rendben van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Amióta megszületett a kisfiunk, férjemmel sokszor vitázom. Legtöbbször a kisgyerek miatt, mert nem foglalkozik vele, vagy ha igen, az kimerül a tv nézésben. A házi munkában nem segít SEMMIT. Nem túlzok, tényleg még maga után sem hajlandó elpakolni, letörölni, eltenni.

Mostanában sokat gondolkodtam ezen, én kb cseléd vagyok. Egy házi rabszolga, aki azért él, hogy takarítson, elpakoljon, gyereket nevelje, rendezze, semmit sem tud a gyerekről, se fürdetés, se semmi :( néha lemennek játszótérre, egy órára bírja. A gyerekünk öt éves. Én már azelőtt is egyedül vittem a háztartási dolgokat, de akkor bírtam is, szerettem is, de nem volt gyerek. Gyerek mellett már nem bírom, pedig öt éve csinál úgy, hogy férjem még egy morzsát sem takarít le maga után, ott hagyja a szennyes tányérokat is maga után. Elegem lett. Kíváncsi vagyok, mit gondoltok : férjem szerint az a magyarázata erre, hogy ő sokkal többet keres, mint én. Hozzá teszem, dolgozom nyolc órában, becsületesen. Nem büdös a munka.

De tényleg igaza van? Azért, amiért ő jóval többet keres (havi másfél millió) én minimálbér, ezért minden az én dolgom??? Megmutatom neki a válaszokat, kíváncsi vagyok, mennyi ember ért vele egyet.


2022. okt. 30. 18:47
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Tényleg csak egymás mellett élünk. Ő a "főnök" én meg a szolga.
2022. okt. 30. 19:06
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Néhány érzéketlen embernek elég a szex és az anyagi jólét, de nem lenne szüksége családra!
2022. okt. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
23%
Ismerek néhány buta lábtörlőt, de egy olyat se mint ez a kérdező, aki ne lenne totálisan tudatában a helyzetével és ilyen fórumokon picsogna a nyilvánvalóval. Szégyellik a helyzetüket, nemhogy reklámozzák, és ilyen hangulatkeltő posztokat írjanak ilyen oldalakra, ilyen álnaív stílusban. Ez egy troll.
2022. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Miért hihetetlen? Tényleg nem az sajnos. Minimálbért keresek. Szerintem ebből nem tudnék megélni albérletben, egy gyerekkel.
2022. okt. 30. 19:12
 15/34 A kérdező kommentje:
Azért itt "picsogok" mert másnak nem merem elmondani! Igen, tudom, hogy ez nem normális, ami velem történik, de a férjem szerint meg az! Mivel ő jól keres, én meg nem. Függök tőle anyagilag sajnos, de attól még az embert cselédnek kell tartani?
2022. okt. 30. 19:16
 16/34 anonim ***** válasza:
23%
15-16 öt éve. Gratulálok. De tényleg úgy gondolom hogy ez trollkodás.
2022. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
11%

Jah, hogy a pénz a legfontosabb :D

Válás után csak adna valamit, nem, gyerektartas?

Ha meg ennyire félsz, hogy gazdaságilag nem megfelelő lenne, akkor maradj vele továbbra is!

Ne panaszkodj, hanem turd el, elvégre minél többet picsogsz, annál hamarabb fog dobni.

Sajnos ez van, vagy hallgatsz, vagy mehetsz! :/

2022. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg a külsőddel fogtad meg, de a házasságban az már nem elég neki!

Tudja hogy nem hagynád ott, mert anyagilag nem járnál jól és inkább elvégzed az alantas dolgokat helyette!

2022. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez jobb már nem lesz. Hülyeség volt vele lenni ennyi ideig és főleg gyereket vállani vele, de most már mindegy, hozd ki belőle a legtöbbet. Ha nem akarod így leélni az egész életedet, akkor a válás az egyetlen lehetőséged. Értem, hogy te nem keresel jól, de ha mondjuk ideiglenesen oda tudnátok költözni a gyerekkel a szüleidhez, az nagyon sokat segítene. Azt se felejtsd el, hogy a házasság után szerzett vagyon fele a tiéd, még akkor is, ha a férjed kereste, ilyen szempontból teljesen mindegy, hogy mennyit keresel. Ezenkívül gyerektartást is kapnál. Hosszabb távon szükséged lesz egy jobban fizető munkahelyre, ezt már jó lenne most elkezdeni keresni. Vannak lehetőségeid, ne törődj bele egy ilyen életbe, mert ez se neked, se a gyereknek nem jó. Lehet nem lesz eleinte könnyű, de megoldható.
2022. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeret téged. Én is így élek 14 éve, és ha jobbak lennének az ingatlanárak, elválnék, de életem végéig albérletbe nem lépek le két gyerekkel. A házunk árának feléből most semmilyen ingatlant sem kapnék, ha válnék, így tűrök, és hajtok, de már csak módjával... néha, ha nincs rend a konyhában, már ő is megmozdul.
2022. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!