Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez így tényleg rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így tényleg rendben van?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Amióta megszületett a kisfiunk, férjemmel sokszor vitázom. Legtöbbször a kisgyerek miatt, mert nem foglalkozik vele, vagy ha igen, az kimerül a tv nézésben. A házi munkában nem segít SEMMIT. Nem túlzok, tényleg még maga után sem hajlandó elpakolni, letörölni, eltenni.

Mostanában sokat gondolkodtam ezen, én kb cseléd vagyok. Egy házi rabszolga, aki azért él, hogy takarítson, elpakoljon, gyereket nevelje, rendezze, semmit sem tud a gyerekről, se fürdetés, se semmi :( néha lemennek játszótérre, egy órára bírja. A gyerekünk öt éves. Én már azelőtt is egyedül vittem a háztartási dolgokat, de akkor bírtam is, szerettem is, de nem volt gyerek. Gyerek mellett már nem bírom, pedig öt éve csinál úgy, hogy férjem még egy morzsát sem takarít le maga után, ott hagyja a szennyes tányérokat is maga után. Elegem lett. Kíváncsi vagyok, mit gondoltok : férjem szerint az a magyarázata erre, hogy ő sokkal többet keres, mint én. Hozzá teszem, dolgozom nyolc órában, becsületesen. Nem büdös a munka.

De tényleg igaza van? Azért, amiért ő jóval többet keres (havi másfél millió) én minimálbér, ezért minden az én dolgom??? Megmutatom neki a válaszokat, kíváncsi vagyok, mennyi ember ért vele egyet.


2022. okt. 30. 18:47
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
29%
Ti nők aztán tudtok választani!:)
2022. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem is azzal van a baj ha párszor elpakolsz helyette, hanem azzal hogy ha csicskásnak tart!
2022. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
7%
22 ha nő lenne a kérdező. De ezek az ostoba kamukérdések nagyon szánalmasak. Egy kaptafára írják az összeset. A cél az hogy lehessen szidni a butanőket.
2022. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
84%

Az nem fontos hogy valódi e a kérdés, hanem hogy egy ilyen szituációra hogyan reagálnának a válaszolók!!!

Nem kell hatszor kiírni hogy kamukérdés!

2022. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

A férjed egy tipikus zsarnok. Olyan, mint az apám. Anyám lassan 40 éve tűri ezt... Ő meg a tipikus áldozat. Zsák és a foltja. Én meg 35 évesen még mindig egyedülálló vagyok, szerintem ez is elég beszédes. Eszem ágában sincs egy hasonló típusú emberrel összejönni csak azért, hogy legyen valakim.

Szerintem válj el. Szüleid nem tudnak segíteni átmenetileg?

2022. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Szüleim nem tudnak, apám alkoholista, nem vinném oda a kisgyereket. Anyám is áldozat típus, ő is csak tűr... Arra gondoltam, keresek egy segélyszervezetet, hátha tudnának egy kis időre anyagilag segíteni. Amíg nem találok másodállást.
2022. okt. 30. 20:39
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Más rokon nincs, aki tudna segíteni? Amúgy kérlek, ne sértődj meg, de full azt csinálod, amit a szüleid, olyan kapcsolatban . Persze, ebben nőttél fel, szóval tulkepp várható volt. Érdemes lenne egy jó pszichológust is keresni, hátha
2022. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
tud segíteni megérteni a miérteket és megerősíteni a lelkedet.
2022. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
De a segélyszervezet is jó ötlet.
2022. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valószínűleg az lesz mert bele. Fogok bolondulni. A saját gyerekét sem tiszteli meg, hogy emberszámba veszi az anyját
2022. okt. 30. 20:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!