Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi olyan nagyon bonyolult a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan nagyon bonyolult a házasságban, hogy az emberek nem tudnak elválni?

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 06:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarnak, mernek elválni. Ezek a pontos kifejezések. És ilyenkor kezdenek takarózni a gyerekkel, anyagiakkal. Ezekkel könnyebb indokolni, mint beismerni, hogy valójában nincsen elég vér a pucájukban az újra kezdéshez egyedül. Sokan megsértődnek ezért, de ez is csak igazolja, hogy így van. Akinek tényleg szar, az nem kifogásokat keres, hanem válik. Amíg nem teszi, addig nem szar, csak szeret siránkozni, sajnáltatni magát. Mert attól aztán jobb lesz....
2022. okt. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Aki nem válik, pedig kellene, az nem nem tud, hanem nem akar elválni. Általában azért, mert anyagilag rosszul járnának, vagy csupán megszokásból maradnak együtt.

Amúgy láttál válási statisztikát, lassan minden 2. házasság válással végződik, úgyhogy aki akar az elválik.

2022. okt. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kényelmüket féltik. Ha válnak, akkor fel kell építeni egy életet újra. Nagyanyám a 70-es években(!) vált el 3 tinédzserrel a nyakán a nagyapámtól, mert bántalmazta őket.
2022. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Mindig a gyerekeket néztem na meg a megszokást... azt a színvonalat amiben éltem. De erőt vettem magamon és léptem. Nagyon nehéz elhatározás főleg ha gyerek van de muszály mert az ember tönkre teszi csak magát ha marad főleg fiatalon egy rossz házasságban
2022. okt. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Általában az anyagiak okozzák a legnagyobb akadályt és persze a gyerekkel takaróznak.
2022. okt. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%
Semmi a legtöbb esetben. Ahogy írják csak a kényelmüket féltik, nincs kedve az újrakezdéshez, se ereje, anyagilag nem akar rosszabbul járni.Mondjuk sok esetben azt látom, hogy egyedül még könnyebb lenne neki anyagilag, mint egy lehúzós párral. A másik,hogy sokan a semmire házasodnak, vállalnak gyereket. Aztán válás után nincs normálismunkája, hogy egyedül is el tudja magát tartani. Értelmes embernek először olyan munkája, tanulmányai vannak amiből egyedül is meg tud élni, és gyereket akkor vállal, ha egyedül is el tudja tartani.
2022. okt. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy anyagilag se változna semmi váláskor. Mindenki azt kapja amit beletesz.
2022. okt. 29. 08:08
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik félnek mindenképpen el kell költöznie és laknia kell valahol máshol. Ez nagyon drága. Akinél több ingatlan van ott talán egyszerűbb, de ahol eltartottak vannak ott az ő életszínvonaluk az új költségek miatt nagyot zuhanhat. A gyerekeknek meg egyik fél sem akar ártani.
2022. okt. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

És hol logikus, hogy "jajj nagyon drága az albi nem válok". Előtte is kellett laknia valahol...


Gyereket meg nem kötelező vállalni albérletbe

2022. okt. 29. 08:46
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudnak elválni? Te ismered a válási statisztikát?
2022. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!