Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik régebb óta házasok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régebb óta házasok? Megváltoztatok idővel?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyunk, szeretem nyilván együtt akarjuk leélni az

életünket. A minap azon kezdtem el gondolkodni hogy vajon az emberek egy hosszú házasságban mennyit változnak? És mi az ami tolerálható? Van hogy az ember annyira megváltozik hogy már a másik nem fogja szeretni? Vagy kiábrándul?


Ami bennem kicsit félelmet generál az leginkább az hogy anno mikor mi találkoztunk megismertük egymást akkor teljesen ugyanazok voltak az elképzeléseink és ez óriási megnyugvást jelentett nekem. Viszont a férjem pénzügyi lehetőségei szárnyra kaptak kb 3 éve. Aminek nyilván örültem hiszen boldogsággal töltött el az ő öröme hogy elérte amit szeretett volna.

Csakhogy ő azért kezdett bele ebbe hogy legyen egy szép otthonunk viszont ahogy meglátta mennyire jól megy pénzügyileg most már mást akar. Befektetni és nem az otthonunk felépítésével kezdeni. Tehát többet akar még többet. Mindig többet.


Már többször beszélni akartam vele erről de szerinte ez nem így van és majd meglátom milyen luxust fog nyújtani nekem. Ezen megakadt a fülem mert én nem vágyom erre. Hiszen nem erről volt szó jó pár évvel ezelőtt. Én csak egy otthont szeretnék ahol boldogan élhetünk gyerekekkel..


És úgy érzem ez a luxus meg még több pénz elkapta mikor belekezdett ebbe az egészbe. Én ezt is elmondtam neki de szerinte tevedek.


Szerintetek ez rosszabb lesz? És csak a pénz fogja motiválni? Elfelejti hogy miért kezdte és ki van mellette?


2022. szept. 21. 06:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10. Nekem is lenne rá egy ezresem! :D
2022. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Minél korábban kerül össze egy pár, annál nagyobb az esélye, hogy sokat változik az évek alatt. Egy 20 évesnek még nincs annyira kiforrott személyisége, mint egy 35 évesnek, az élettapasztalatról, problémakezelésről nem is szólva.
2022. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!