Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik régebb óta házasok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik régebb óta házasok? Megváltoztatok idővel?

Figyelt kérdés

5 éve együtt vagyunk, szeretem nyilván együtt akarjuk leélni az

életünket. A minap azon kezdtem el gondolkodni hogy vajon az emberek egy hosszú házasságban mennyit változnak? És mi az ami tolerálható? Van hogy az ember annyira megváltozik hogy már a másik nem fogja szeretni? Vagy kiábrándul?


Ami bennem kicsit félelmet generál az leginkább az hogy anno mikor mi találkoztunk megismertük egymást akkor teljesen ugyanazok voltak az elképzeléseink és ez óriási megnyugvást jelentett nekem. Viszont a férjem pénzügyi lehetőségei szárnyra kaptak kb 3 éve. Aminek nyilván örültem hiszen boldogsággal töltött el az ő öröme hogy elérte amit szeretett volna.

Csakhogy ő azért kezdett bele ebbe hogy legyen egy szép otthonunk viszont ahogy meglátta mennyire jól megy pénzügyileg most már mást akar. Befektetni és nem az otthonunk felépítésével kezdeni. Tehát többet akar még többet. Mindig többet.


Már többször beszélni akartam vele erről de szerinte ez nem így van és majd meglátom milyen luxust fog nyújtani nekem. Ezen megakadt a fülem mert én nem vágyom erre. Hiszen nem erről volt szó jó pár évvel ezelőtt. Én csak egy otthont szeretnék ahol boldogan élhetünk gyerekekkel..


És úgy érzem ez a luxus meg még több pénz elkapta mikor belekezdett ebbe az egészbe. Én ezt is elmondtam neki de szerinte tevedek.


Szerintetek ez rosszabb lesz? És csak a pénz fogja motiválni? Elfelejti hogy miért kezdte és ki van mellette?


2022. szept. 21. 06:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Figyelj ide. Harom pasim volt. Mindegyik ambiciozus volt, de szegeny amikor osszejottunk. Es ebbol kifolyolag sikerult is felfeletorniuk, egyre tobbet kerestek. A vege pedig az lett hogy mind ugy ereztek jobb no is jarna nekik es elkezdtek elegedetlenkedni velem. Az utolso a ferjem volt, o akkor kezdett el valtozni amikor 200rol 900 ezerre emelkedett a fizuja es alezredesi rangot kapott. rakapott a facebookra, okostelon nezte az instacsajokat. az osszes hazastarsi vagyont kimenekitette valas elott, egy ferfinak kell a gazdagsag a csajozashoz ezert a penzhez agressziv modon ragaszkodik, mert az egyenlo szamara azzal hogy egy uj jo not kap. szoval meg csak azt se lehet mondani hogy anyagilag jol jartam. Voltam gazdag korokbe is, mindenkinek szeretoje volt. Sajnos a ferjed nagyravagyasa nem jelent jot. O is bekerult a media propagandaba, . 3 vilaghaboru jon. Ha nem mezogazdasag es fegyverkereskedelem amivel foglalkozik, minden penzetek elbukjatok. Csak hitelt ne vegyetek fel most semmire.
2022. szept. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én meg ismerek egy két gazdagabb de szűz havert. Csak nem mutatjàk mennyi pénzük van
2022. szept. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy itt más nőkről van szó. Lehetett volna neki más nő, nem azt kérdőjelezem meg hogy mit akar tőlem vagy szeret e. Hanem hogy miért nem elég az amit anno akartunk ketten együtt anyagilag.
2022. szept. 21. 09:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A pénz legtöbb embert rossz irányba viszi. Én sem gondoltam volna magamról, mert egy talpig becsületes, megbízható embernek indultam. Amikor futott a szekér, azt éreztem hogy nekem mindenből és mindekiből a legjobb jár. Megvehettem a legjobb nőket, autókat. Ki is használtam a dolgot. Vágytam rájuk és megtehettem. Ezt használja ki mindenki. Ma már visszaálltam, sokat tanultam a dologból, önmagamból is. A pénz az ördög játékszere!


Ez a játékszer meg hozzáférést ad szinte bármihez. A feleségem nem ismért még abból az időből, de azt mondta, ha rámszakadna a vagyon, biztos rossz irányba változnék. Ma már nem, de ő is tisztán gondolkodik a pénz hatalmát illetően. Rengeteg ismerősöm rúgta fel a családját a bombázók miatt, akiket pénzen meg tudtak venni. Heti 5-6 fullos nő.

2022. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt ilyen, bár az is igaz, hogy kb. hullámzóan kerestünk - hol ő, hol én - jobban. Aztán mégis megcsalt több évtized után és válásnál derült ki, szerinte ez megszokott társadalmilag és biztos én is csináltam már.

Szóval szerintem lassan vagy gyorsan, de megváltozhat az ember értékrendje, céljai, áttérhet másik vallásra, lehet belőle vegán vagy válthat szakmát... stb., de az alapszemélyisége nem. Ahhoz valami trauma kell. Ha ő kapzsi (elnézést :)) akkor valószínűleg mindig az volt, csak eddig nem volt miből és a kisebb álmok is nagyobbnak tűntek. És van olyan is, hogy emberek 20 év után együtt élve sem ismerik egymást, vagy egyszerűen magukat, s ezért "hazudnak" arról, kik is ők, hiszen mondjuk nem tudják, éles helyzetben hajótörésnél vagy terhességnél :D mit döntenének. Érdemes együtt fejlődni, sokat kommunikálni szellemi/lelki dolgokról is, nem csak aktuális hangulatokról és projektekről. Ugyanakkor sajnos nincs varázsgömb, mindig az aktuális tudásod és információid alapján tudsz dönteni.

2022. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Én szeretek beszélgetni ezekről a dolgokról ezért is hoztam fel neki ezt a témát. Hogy szerintem túl nagyot és sokat akar. Nyilván nem tetszett neki.. persze olyan téren számított a pénz hogy neki gyerekként nem volt olyan sok és családot szeretne és megteremteni a dolgokat. Ezért is indult meg.


Az a baj nem csak én mondom ezt hanem mások is igazából hogy vannak változások rajta. De mindig azt mondja nem felejti el honnan jött közben meg úgy érzem mégis.

2022. szept. 21. 10:28
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
Én 21 éve élek együtt a feleségemmel, de ha alkalmam lenne rá, szexelnék másik nővel is. Miért? Mert jó lenne érezni a régi vágyat, azt hogy a másik felet még érdekled, kíván stb. Ezek egy hosszú házasságban eltűnnek, mondjuk 1000-1-nél megmarad. 100-800-an elválnak, mert vágynak még azokra az érzésekre amiket leírtam. Egyébként minden működik, teljesen jól kiegészítjük egymást, mindenben egyetértünk. Viszont a szex része ellaposodott, és nem azért mert nem foglalkozunk egymással. Kibontogattuk egymást, már nincs új a nap alatt. Ennyi.
2022. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mindenki a megcsalás részt hozza fel de én nekem nem erre vonatkozott a kérdésem alapvetően.


De ezekből is lehet tanulni úgyhogy végülis mindegy.

2022. szept. 21. 11:35
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen. Én is ismerek ilyet, akinek kezdetben ilyen fontos lesz a pénz, annak mindig egyre fontosabb. Nincs az az összeg, aminél ne lehetne többet keresni, így mindig azt fogja hajszolni. Azért mondja, hogy nem igaz, mert ő maga észre se veszi, ahogy változik.

Amúgy szerintem a nagy változásra annál nagyobb esély van, minél fiatalabban jöttek össze. Két még nem kiforrott személyiség nyilván többet fog változni, és nem biztos, hogy egy irányba. 30+ fölött kisebb változások vannak inkább. Azok közt is lehet olyan, ami kiábrándít, de kisebb az esélye.

2022. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1-es, milyen szervnel dolgozik a volt férjed? Csak a sztereotípia miatt érdekel. Van egy tippem...
2022. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!