Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vált már el valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vált már el valaki csak azért, mert a házasságában megváltoztak az érzelmek?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok. 10 éve vagyunk házasok és nincs gyerekünk. Olyan, mintha csak lakótársak lennénk. Munka, otthoni dolgok, ebből áll csak az élet. Semmi beszélgetés, semmi közös dolog. A szex sem az igazi már. Az is csak olyan kényelmes, gyere legyünk túl rajta módon megy. Ennyi idősen úgy érzem ez még korai. Nem vagyunk 30 éves házasok. A férjem amúgy rendes ember. Mindenki imádja. Hülye vagyok, ha emiatt válnék? Nincs harmadik fél a dologban. Csak azt érzem boldogtalan vagyok.

2020. júl. 21. 10:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha elromlik az autód, rögtön a bontóba viszed? Én a szerelőhőz. A házasságod szarnak tűnik, de válás helyett inkább meg kellene vizsgálni, miért szar, és hogyan lehetne javítani rajta.
2020. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Lachesys ***** válasza:
100%
miért nincs beszélgetés? miért nincsenek közös dolgok? miért hagytátok ezeket leépülni? egy próbát megérne, ha nincs egyéb gond, hogy újra eljárjatok randizni, beszélgessetek... nem?
2020. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
71%

Ha egy növényt nem ápolsz, nem törődsz vele, először elkezdi hullatni a leveleit, utána fonnyad, utána elhervad, és elpusztulsz.

Pont ilyen egy kapcsolat is, ahol egy nő nem törődik a társával.

2020. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
*elpusztul
2020. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló.

Miért csak a nőt emelted ki ebben a dologban? A férfinak nem kell törődni a társával? Na pont ez a gond nálunk.

2020. júl. 21. 10:30
 6/23 anonim ***** válasza:

Vannak terveid, ha elválnál?

Új pasi, vagy külföldre költözés, vagy bármi?

Azért nem szoktak elválni, hogy aztán egyedül legyél, meg mindkettőtöknek legyen egy fél lakása.

2020. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
28%

5 Azért mert a nő a motor egy kapcsolatban. Egy kocsi sem tud beindulni, ha nem indítod be.


Lehet lerántani a pontozással..

2020. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek kell tenni a kapcsolatért. Én is házasságban élek hosszú évek óta, viszont nekünk több gyerekünk van, így egy igazi nagy család vagyunk. Ha a nagyszülők néha vigyáznak a gyerekekre, akkor viszont olyan érzés mint a kapcsolatunk elején volt, ilyenkor látszik, hogy még mindig szerelmesek vagyunk egymásba. Azt viszont el tudom képzelni, hogy gyerekek nélkül a mi kapcsolatunk is ellaposodott volna, különösen úgy, hogy a feleségem nagyon vágyott gyerekre, és nem hiába, mert nagyon jó anya.
2020. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Lachesys ***** válasza:
100%
utolso, es ha a ferfi nem bokol mar, nem koszoni meg a finom ebedet? mi mindig megkoszonjuk a baratommal. bokol. de o tudja hogy attol ragyog egy no ha a ferfi aki mellette van ugy banik vele.
2020. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom 9-es. Ha már csak boltba járó, csekk befizető, dolgokat elintéző szerepem van, akkor én mit tegyek? Szürküljek bele ebbe és éljek így örökké.


3-as!nem pontoztalak le. A te véleményed is érdekelt.

2020. júl. 21. 11:57
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!