Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vált már el valaki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vált már el valaki csak azért, mert a házasságában megváltoztak az érzelmek?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok. 10 éve vagyunk házasok és nincs gyerekünk. Olyan, mintha csak lakótársak lennénk. Munka, otthoni dolgok, ebből áll csak az élet. Semmi beszélgetés, semmi közös dolog. A szex sem az igazi már. Az is csak olyan kényelmes, gyere legyünk túl rajta módon megy. Ennyi idősen úgy érzem ez még korai. Nem vagyunk 30 éves házasok. A férjem amúgy rendes ember. Mindenki imádja. Hülye vagyok, ha emiatt válnék? Nincs harmadik fél a dologban. Csak azt érzem boldogtalan vagyok.

2020. júl. 21. 10:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

6-os!

Nincsenek ilyen jellegű terveim. Van egy szuper munkám, barátaim, családom. Nem gondolom, hogy egyedül ne tudnék élni. Aztán úgyis alakul az élet. Később jöhet másik pasi, és a többi.

2020. júl. 21. 12:00
 12/23 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, nagyjából már eldöntötted, hogy neked elég volt.
2020. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

8-as!

Szer is más ha vannak gyerekek. Én is vágyom egy gyerekre. Vagy többre. Én már mindenféle orvost végigjártam. Végig arattak, összeszúrkáltak.... Stb

Egészséges vagyok. De ittam mindenféle vitamint, undorító teákat. Kipróbáltam tornát.


A férjem nem hajlandó semmilyen vizsgálatra elmenni, mert ő egy férfi. Őt ne vizsgálgassa senki.

Bezzeg a fejemhez vágta, hogy ő gyereket akart mindig is. Én meg nem adtam meg neki.

2020. júl. 21. 12:05
 14/23 A kérdező kommentje:
*Végig matattak
2020. júl. 21. 12:05
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem válj el.
2020. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
13. Ez szerintem egy fontos probléma a házasságban, és bizony el tudja rontani a kapcsolatot, ha az egyik fél szeretne gyereket, és a másik nem partner ebben. A férjed csak a szavak szintjén akár gyereket, de érdemben tenni nem hajlandó érte. Alapvetően házasságpárti és válásellenes vagyok, de ilyen esetben érthetőek tartom, ha lépni akarsz. 35 évesen még bőven van esélyed újrakezdeni, és gyerekeid is lehetnek, viszont ebből a szempontból az idő már sürget.
2020. júl. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%

Én többek közt emiatt fogok elválni. De annak azért komoly oka volt, hogy megváltozzanak az érzelmek, nem csupán az idő és a megszokás.

Utána beleszerettem másba, emiatt is, de az elhidegülés miatt is képtelen vagyok vele lefeküdni többé. Ha én mást szeretek, akkor már nem fekszem le a férjemmel soha többé.

2020. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Lachesys ***** válasza:
63%
ezt eddig nem emlitetted.eddig az volt nincs gond, ferjed rendes ember. hol nincs gond? kb egy rendkivul alap dologban nem egyeztek, jo hogy nem mukodik a szex sem. ilyen esetben valj el. mihamarabb.
2020. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem említettem, mert én már 2 éve lemondtam a gyerekről, hiszen tudom, hogy ő nem megy orvoshoz. Beletörődtem, mert szerettem. Viszont az fáj, hogy most amikor kialakult a probléma közöttünk ezt vágta a fejemhez.
2020. júl. 21. 13:16
 20/23 A kérdező kommentje:
Sőt a történetemhez hozzá tartozik, hogy a házasságunk 10 évéből 9.5 évet Budapesten dolgozott. Sokat voltunk külön. Csak fél éve jött haza. Lehet ez is a gond, hogy nem éltünk még igazán együtt? Nem is tudom. Én is sajnálnám kidobni a kukába ezt a sok évet, de boldogtalan vagyok így.
2020. júl. 21. 13:20
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!