Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire működik a házas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működik a házas a házassal kezdjen elv?

Figyelt kérdés

Ugye már többször hallottam, hogy ha valaki szeretőt keres, akkor érdemes szintén olyannal kezdeni, akinek van párja, mert akkor neki is van vesztenivalója.

Mit gondoltok, garancia ez?


2022. szept. 17. 13:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

20. Egy renyhe, minden este a feleségét *****-ó férfi, aki élvezi a kényelmet, a kiszolgálás minden formáját. Persze dolgoztam volna, de 100% hogy megrekedtem volna ebbe a kényelem-élvezet-jóvanezígy háromszögbe.


Aztán lehet hogy csak én misztifikálom fel a szexet, de mivel fogalmam sincs milyen az, így meghagyom egy elérhetetlen csodának. A gyerekcsinálás nem szex, ne jöjjön senki azzal hogy már szexeltem. Az nem volt az. A szex egy teljesen más műfaj(legalábbis így gondolom).


"Lehet hogy minden más területen óriásit fejlődtél, ami dicséretes, de képzeld el milyen életed lehetne ha olyan társad lenne aki a szexualitásban is tökéletes partnered lehetne." Szeretem a figyelmes olvasókat, a feltételes mód TÖKÉLETESEN helytálló! :) Mivel ilyen nincs és nem is lesz, így olyan ez mint a népmesékben a sárkány! Ott megjelenik, de a valóságban nem létezik.


Azért köszi a pozitív hozzám állást! ;)

2022. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21:

Azért írtam, hogy lehetne, mert a "fejlődési szakaszodban" ha nem volt, azt a részét megértem, mert mint írtad megrekedtél volna....

Na, de ha már úgy érzed, hogy "kész vagy" (sosincs teljesen kész egy ember) akkor gondoltam, hogy megérdemelnél egy ilyen társat.

Soha ne mond, hogy soha! A puding próbája az evés. Másik mondás most nem jut eszembe. :)

Amíg nem érzed meg az ízét, addig nem tudhatod, hogy ilyen nincs. Sok embernek megy ez az egész együtt: karrier, igazi társ, sport, család, kutya, macska, szerelem... :)

Tudod, a remény hal meg utoljára.

2022. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

" Sok embernek megy ez az egész együtt: karrier, igazi társ, sport, család, kutya, macska, szerelem... :)"


Meddig?...Biztos, vagy csak nem tudnak róla, hogy már mégsem olyan igazi az a szerelem? :);)

2022. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

23. Már nem akarok elkezdeni semmit, az ismerkedés részemről kizárva. Valahogy már nincs kedvem a felesleges körökhöz, az éjszakákba nyúló levelezésekhez, a pofavizitekhez, a sorozat randikhoz. Tisztában vagyok vele hogy az elején mindenki szuper, mindenki annyira akarja, mindenki hibátlan, mindenki beleképzeli a másikba az álmait. Ez az állapot tart egy darabig, ekkor már az ember megint felépített egy életet, majd megint kezdje előről. 40 felett már nem vagyok és nem is akarok rugalmas lenni, én inkább azt tudom egészen pontosan hogy mit nem akarok. Azt hogy mit akarok a szexen kívül, azt meg magamnak is már megteremtettem. Nem vágyok közös háztartásra, nem vágyok más gyerekeire, arra sem vágyok hogy kirándulni meg üdülgetni, vacsorázgatni járjak. Kinőttem belőle, nem hiszek a mély érzelmekben, sőt kifejezetten ezt az érzelmi vonalat sem szeretném erőltetni. Valaha voltam szerelmes, az akkor ott, fiatalon még egy aranyos és szép dolog volt, pontosan illeszkedett a kis naiv és a jövőjét még csak tervezgető emberhez aki voltam. Ma már tudom, tapasztaltam és látom a helyzetemet, látom a világot ami körbevesz, látom a lehetőségeimet, a korlátaimat. Nem, köszönöm, senkivel sem szeretnék pusztán a szex miatt olyan élethelyzetet, amit inkább elkerülnék. Szemétnek sem nevezném magam, mert senkit sem vertem át azzal, hogy az ágyamba hurcoltam, majd faképnél hagytam. Nem utolsósorban meg házas vagyok! :) Van egy erkölcsi tartásom amit senki kedvéért nem fogok megtörni, még az önmagam önös érdekeiért sem.


Ha már csak a szexre fókuszálok, akkor abban meg nem vagyok jó. Nincs hozzá se külsőm, se magamból árasztott kémiám, se adottságom, se tapasztalatom. Egy nő aki szexet akar, jobbnál jobb pasik tömkelegéből válogathat, a 16-26cm-es nagyágyúkig, akik naponta 3 nőt döngetnek meg nyalnak ki. Ott kell keresni a minőséget, nem nálam. Van önkritikám, nem akarom sem magam, sem valamilyen nőt kényelmetlen helyzetbe hozni.

2022. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

#24-es döbbenetes amit írsz viszont tényleg van benne valami. Kimondva nem is, de valami hasonlót keresek én is, némi változtatással.


Házas vagyok. Második "nagyszerelem". Az elsőnek több év után lett vége - megunás, kihülés. Nem adott semmit, csak elvett. Aztán most a 2. kapcsolatomban is ezt érzem, hogy lakótársak vagyunk, persze van gyerek és közösen intézzük az ügyeit. Hiányzik egy kis magány, ahogy neked van lehetőséged visszavonulni. Az az érzésem viszont, hogy válni fogok egyszer, de a gyerekemről nem mondanék le. Felváltva vállalnám a nevelését pl. Viszont új nő nem kellene, legalábbis komolyra nem. Más gyerekét nem nevelném és mástól sem várhatnám el ezt. A szingliknek meg már nem kellenék gyerekkel. Szóval olyan magányos farkas lennék.


Annyi kérdésem lenne, hogy a feleséged bírja szex nélkül? Nem volt szeretője sosem? Vagy inkább nem is szeretnéd tudni?


Azt hogy érted, hogy volt ziccer de nem éltél vele? Rádmászott egy nő?

2022. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva nagyon is igaz a kijelentés! Viszont dupla a kockázat, mert ha ott lebuktok vagy borul a bili akkor nálatok is!


Voltam már szerető is és egyéjszakás csaló is szingliként házas nőkkel. (Még mielőtt én házasodtam volna).



Szóval szingliként belemész mert mi vesztenivalód van. Aztán másnap esett le hogy jó ég mit tettem...mennyit veszthet ezzel a nő.

2022. szept. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!