Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire működik a házas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működik a házas a házassal kezdjen elv?

Figyelt kérdés

Ugye már többször hallottam, hogy ha valaki szeretőt keres, akkor érdemes szintén olyannal kezdeni, akinek van párja, mert akkor neki is van vesztenivalója.

Mit gondoltok, garancia ez?


2022. szept. 17. 13:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
ha ennyire nem jó a másik, miért nem válsz el tőle?
2022. szept. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem az a legjobb felállás.


1. Ha nem jó a szex otthon, azért értelmes ember nem válik el, főleg ha férfi. A válóok az agresszivitás vagy az élhetetlen otthoni hangulat.

2022. szept. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

#2:

"Ha nem jó a szex otthon, azért értelmes ember nem válik el, főleg ha férfi."


Ja, csak addig amíg az asszony meg nem tudja, és ő be nem adja a válási papírokat. :)

2022. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Rizikó itt is van. Ha kifogsz egy olyat, aki leszarja, ha lebukik, akkor neked is alád tehet, ha nem úgy viselkedsz, ahogyan szeretné.
2022. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
13%

3. Akkor adja be, a válás női privilégium. A szeretőzés rizikós dolog minden szempontból, sajnos a férfiakat megáldotta az ég a folyamatos szexuális kielégületlenséggel. Talán ez a legjobb szó rá. Ott a baj, amikor a szexből a feleségek egy kötelezően megélt dolgot csinálnak, amit a férjnek ki kell érdemelnie. De nem ám azzal hogy mindent megtesz fizikálisan, érzelmileg. Nem ám! Azon felül kell teljesíteni.


Ilyenkor vagy elválsz, és beállsz egy végeláthatatlan sor végére, vagy beletörődsz hogy nincs és nem is lesz szex, vagy krvázol vagy szeretőt keresel a kockázatok ellenére.

2022. szept. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

"sajnos a férfiakat megáldotta az ég a folyamatos szexuális kielégületlenséggel."

Meg önkontrollal, és a gondolkodás képességével is. Tehát a másik lyukba lépés előtt képes annak a felmérésére is, hogy megéri-e neki az a fél perc orgazmus, hogy kivágja az asszony a pcsába, ha kiderül a titkos kis romànca.

2022. szept. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk 20 éve alig van szex, szóval az önkontroll működik. Sőt, voltam már ziccerben is, akkor sem d*gtam meg a nőt. 20 év recska, meg úgy néz ki ez marad is amíg feláll. Én becsületes vagyok, nem lépek félre.
2022. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
68%

"Ott a baj, amikor a szexből a feleségek egy kötelezően megélt dolgot csinálnak, amit a férjnek ki kell érdemelnie."


Ez a nők szemében úgy néz ki, hogy álljanak készen lépten-nyomon, mosás-főzés-takarítás-gyerek között félúton, ha Apus tekerni akar egyet. Nos, bocsi, ha ehhez nem mindig van meg a kellő lendület.


Nem kiérdemelni kell a szexet, hanem csak egyeztetni az igényeket.

2022. szept. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
8. Hagyjuk már a sztereotípiákat. Még meg is érteném ha a szex minden napos kényszer lenne, de félévente 1X 2X azért beleférne abba az extrém elfoglalt feleségek életébe. Ha meg nem jó a férj, el kell válni. Mert vissza is lehet kérdezni, a férj meg jó a takarításnál, a gyereknevelésnél, a bevásárlásnál, jól jön a fizetése stb. Viszont ezek is ugyanolyan sztereotípiák mint amiket te írtál. Persze ezek lehetnek valósak is, én nem állítom hogy nem. Értem azt is, hogy egy házasságban, a gyerekek mellett már nem privilégium a szex, csak akkor nem kell azzal jönni, hogy mindig mindenben a férfi a hibás.
2022. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
53%

9

Időintervallumról eddig nem esett szó, bocs, ha mégis és elkerülte a figyelmem. Félévente egy, kettő valóban kevés, viszont az is megtalálhatja éppen rosszkor a nőt. Ezért kell kommunikálni. Nem gondolnám sztereotipiának amit írtam, sok nő érez így. Gyermeket, közös életet meg ketten vállaltak, nyilván meg kell lenni mindenben a kölcsönösségnek.

2022. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!