Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire működik a házas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működik a házas a házassal kezdjen elv?

Figyelt kérdés

Ugye már többször hallottam, hogy ha valaki szeretőt keres, akkor érdemes szintén olyannal kezdeni, akinek van párja, mert akkor neki is van vesztenivalója.

Mit gondoltok, garancia ez?


2022. szept. 17. 13:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

10. Hogyne, ha a nőben is benne van a szex iránti készség. Sok kérdést olvastam már itt a gyk-n, de azt látom hogy a párkapcsolatok nem a párválasztás, azaz a választás alapján jönnek létre, hanem próba-szerencse útján. Valamennyire szimpatikus a másik, valamennyire alkalmazkodnak egymáshoz, örülnek hogy nincsenek egyedül. Azt viszont nem veszik figyelembe, hogy a libidójuk nem egyforma. A problémák túlnyomó része ebből fakad, vagyis az önbecsapásból. Nem kell eljátszani a nagy odaadást a szexben sem, mert később nagyon kontraproduktív lehet, amikor a nő már csak tehernek érzi. Amíg csak udvarolni kell, meg együtt élni, ott még az is szexel akin nincs annyira oda érte. Házasságban, gyerek mellett ez már nem fog menni. Az a nő aki meg szereti a szexet, azon van hogy legyen is azzal a férfivel, akit elvileg ő választott. Sok nő itt panaszkodik hogy nincs szex otthon, akkor ezek szerint mégis csak működne ez a szex dolog, még úgy is ha a férfi nem az a tökéletes férj. Rengeteg nővel beszélgettem már privátban is a kérdésről évek óta, ezért merészeltem leírni a tapasztalataimat.


Nekem is volt olyan kapcsolatom, ami csak barátságból indult, részemről így nem is működött. Ergo nem voltam figyelmes, nem voltam romantikus, ennek ellenére a nő állandóan szexelt volna. Aztán vannak olyan nők is, akik csak az ürügyet keresik miért maradjon el a szex. Hogy ennek mi az oka, azt már csak ők tudják, de valószínűleg erősen hozzájárultak ők maguk is hogy ez így alakuljon.

Amikor megindokolják hogy mi a baj a férfivel, az már régen halott ügy. Na abban a pillanatban kell elválni, mert csak egymást nyomorítják meg!

2022. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%

8as:

Miért nem valsz el?

Lehet a feleseged alig varja hogy vegre beadd a valopert mert ö nem meri, vagy nincs kedve vitatkozni/vagy a nyűg miatt, de biztos vmi nagy gáz van ott nálatok.

Vmit nagyon elk.urtatok az bizti!!

2022. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
31%
12. Én k*rtam el, kár hogy megszülettem.
2022. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
87%
Egy barátom meg a felesége pár éve kb. 15 év után találtak ismét egymásra. "Feri" 5 évig csalta a nőt egy szintén házas asszonnyal. És nem a szex miatt. Az megvolt mindig neki. A nő sárkány termeszete miatt. Aztán talán mert idősebb lett a nő vagy valamit észrevett, hogy a jóképű férje másnak is kellhet vagy megegy ilyen papucsot nem talál akit úgy ugráltak ahogy akar, szóval változott. Közben barátomnak meg kiuresedett a kapcsolata a másik nővel. Meg eléggé meghizott a nő. Mondta barátom, hogy a felesége sokkal jobban néz ki meg kettesben is belevalobb. . Tehát szakított a szeretovel.. Itt mindenki a valast mantrazza pedig , biztos nem egyedi ez az eset hogy éppen a szeretoi viszony után lett jó a házasság.
2022. szept. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

14:latod 3kulonbseg van:

1.az asszony hibas volt abbol a szempontból hogy sarkany volt, de gondolom lenyugodott

2 nem hanyagolta el az asszonyt vagyis sexeltek,

3es nem tudta meg az asszony, a szeretőt, ami utan ujra a feleseg lett a lényeg.


13, es 9es:

Latom jo sok idot elpazaroltal 20evet irasod szerint, mert rendes akartal lenni .

Nem valni kell hanem attol az eletstilustol "válni" es maskepp elni , kikapcsolódni, elvezni azt amid van , hobby , sport . Sosem keso maskepp elni

2022. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Es majd kialakul h elis kell valni vagy van Remény
2022. szept. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
15. Megadom a családnak amit kell, de van egy saját világom ahol jól érzem magam. Ott van a flow érzés, a nyugalom a feltöltődés. A szex meg marad azoknak, akiknek ehhez megvannak a képességeik, adottságaik.
2022. szept. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

#17:

"van egy saját világom ahol jól érzem magam. Ott van a flow érzés, a nyugalom a feltöltődés."


Azt meg hogy kell elképzelni? Van külön lakásod ahol békén hagynak (ahová elvonulhatsz)?

Mert ha nincs szex, de mindig körülötted "nyüzsögnek", akkor hogy tudsz "flow"-ban lenni? :)

Max meditációval, de azt is csak úgy tudom elképzelni, ha mindenki békén hagy, és nem jönnek állandóan a mondanivalójukkal...

2022. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, van egy külön lakásom, külön telek, külön házikó azon is. Egy héten 2X alszok otthon, max 3X. Így mindenki örül. Érdekes a dolog, mert azóta mint emberi minőségemben, mint képzettségben, tudásban óriásit fejlődtem. Ez cirka 10 év. Elfogadtam a szexmentes életet annak ellenére hogy elég magas a libidóm, azt a fajta energiát nem válásba, nem nőzésbe, nem új élet kialakításába, nem csalódások sorozatába, nem krvázásokba, nem szeretőzésekbe öltem.

Meg nem kezdtem el inni, trógerkedni, drogozni, nem lettem függő, nem kezdtem el verni a családot.

Ismertem, vagyis ismerem magam, nálam egy új kapcsolat maximálisan a szexről szólt volna, ez meg hamis irányba vitt volna. Nekem a szexualitás idegen dolog, így bele sem kezdtem ebbe a szélmalomharcba.

2022. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%

#19: Értem, akkor te olyan vagy mint a shaolin szerzetesek. Ők is a test, a lélek és szellem harmóniájára törekszenek. Bár ők a harcművészet és a meditáció magas szintű művelésével érik el ezt.

Lehet hogy minden más területen óriásit fejlődtél, ami dicséretes, de képzeld el milyen életed lehetne ha olyan társad lenne aki a szexualitásban is tökéletes partnered lehetne. Ahonnan nem kellene minden héten "elmenekülni". Na az lenne az igazi flow élmény! :)

De sajnos az életben nem kaphatunk meg mindent.....Van akinek még ennyi sem jutott.

2022. szept. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!